Horoskop na měsíc únor 2016

Horoskop na únor 2016
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – začátek února pro lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Beran nebude moc snadný. V jejich životě se objeví některé velmi iritující události, které vás nenechají v klidu spát a normálně fungovat. Je nutné zatnout zuby, vydržet a reagovat podle situace. Vše se uklidní kolem osmého, zbytek měsíce by pak měl být celkem v pořádku. Finančně na tom budete průměrně, na konci února by se mohlo objevit mírné zlepšení. S únavou nejlépe budete bojovat vitamíny a vlákninou.

Býk – podle horoskopu velkou část února budete muset řešit různé spory a konflikty mezi kolegy v zaměstnání. Vy sami převážně stranou nebudete, ale všichni se na vás budou obracet jako na nezávislého soudce. Buďte opatrní, raději vše řešte vyváženě, aby se to nikoho příliš nedotklo. Větší výdaje budete mít na začátku měsíce a pak kolem dvacátého, ale měli byste vyjít celkem bez větších problémů. Partner bude potřebovat vaši podporu v nějaké pracovní záležitosti.

Blíženci – čeká vás důležitá životní lekce, která ovlivní vaše fungování během celého února. Ale nemusíte se děsit, žádná hrůza to nebude, jen se vám změní některé hodnoty a pohled na určité události a okolí. V poslední třetině měsíce se budete moci zúčastnit několika zajímavých společenských akcí, na kterých budete mít možnost poznat nové a fascinující lidi. Zvláště single by měli tuto příležitost naplno využít. Oblékejte se hlavně podle počasí, móda by měla hrát nyní menší roli – tedy za předpokladu, že chcete být zdraví.

Rak – v zaměstnání největší uplatnění budou podle horoskopu mít lidé, kteří se dokážou rychle přizpůsobovat a učit nové věci. Všestrannost a dynamičnost je prostě nyní velmi pozitivní hodnota. V polovině měsíce se váš život bude asi hodně točit kolem lásky a věcí, které jsou s ní spojené. Jestliže se chcete zbavit nějakého zlozvyku, nyní budete mít velkou šanci na úspěch, zvláště pokud s tím začnete do desátého února.

Lev – tento měsíc by měl být lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Lev hodně rodinným měsícem. A nejde jen o váš život s partnerem, významnou roli by nyní měly hrát i vztahy s rodiči, prarodiči a sourozenci. Občas vás některé věci budou rozčilovat, ale pokuste se před výbuchem vše ještě jednou přehodnotit a podívat se na věc i z jiného úhlu. Vyhnete se zbytečnému konfliktu. Kolem patnáctého vám trochu dojde energie, bylo by rozumné pak malinko zpomalit a více času věnovat zdravému odpočinku.

Panna – jestliže hledáte lásku, v únoru vaše šance velmi výrazně rostou. Nejvíce příležitostí budete mít první a pak třetí víkend. Panny žijící ve vztahu tyto víkendy mohou využít k prožití nezapomenutelných dní se svou největší láskou. Velké projekty, které v tomto měsíci začnete, skončí úspěchem, ale bude vás to stát ještě hodně úsilí. Snažte se vyhnout větším finančním závazkům. Výdaje řešte průběžně, odkládejte je jen v případě, že po ruce zrovna nemáte dostatek peněz.

Váhy – pokud jste měli v posledních týdnech hodně hluboko do kapsy, podle horoskopu by se to v únoru mělo začít postupně měnit. Nebude to úplně zadarmo, ale ta ztráta trochy volného času vám za to tentokrát opravdu stojí. Na konci měsíce vás čeká nějaká událost, díky které mírně změníte svůj pohled na nějakou hodně blízkou osobu. Postupně byste měli začít upravovat svůj jídelníček (ale opravdu postupně, čili ne revoluce měnící vše ze dne na den), prospějete tím svému zdraví a bude to účinkovat i jako prevence proti jarní únavě.

Štír – podle horoskopu by bylo rozumné, kdybyste se snažili v měsíci únoru postupovat trochu odvážněji než obvykle. Nemá smysl mít jen malé cíle, ukažte světu ambicióznější tvář. Pokud se budete držet jen toho co je jisté a stále stejné, vaše okolí bude vyžadovat naprostou dokonalost a bezchybnost. Lidem, kteří mají velké cíle se mnohem snadněji odpouští nějaký ten přešlap. Nezapomínejte na své zdraví, nejkritičtější bude období mezi čtrnáctým a dvacátým druhým.

Střelec – tento měsíc by měl být velmi příjemný pro každého, kdo se věnuje studiu a nebo získává na školeních nějaké nové znalosti. Pokud nic takového neděláte, zkuste si sami vymyslet nějakou věc, ve které byste se mohli zdokonalit. Půjde vám to téměř samo. Velká a bláznivá zamilovanost netrvá věčně, ale později se přerodí na normální partnerský vztah, ve kterém je to jednou nahoře a jindy dole. V únoru spíše čekejte ten první případ. Bylo by dobré nějakým způsobem si zpříjemnit bydlení.

Kozoroh – v únoru budete mít několik zajímavých příležitostí jak výrazně vylepšit domácí rodinnou situaci. Využijte je, každá koruna se hodí. Peníze, které se vám podaří vydělat navíc, by bylo nejrozumnější alespoň částečně odložit jako rezervu – budete ji potřebovat na konci března a v květnu. Trochu popracujte nad změnou životosprávy, váš organismus není ze železa a v posledních měsících jste ho zatěžovali nad míru. V druhé polovině února vás čeká nějaké příjemné překvapení.

Vodnář – mělo by vás čekat několik úředních záležitostí a trochu více papírování, než jste na to byli zvyklí v předchozích měsících. Nepodceňujte to, některé věci se prostě musí dotáhnout do konce a hlavně všechno vyřídit v termínu. Pracovně byste neměli být moc přetížení, podle horoskopu bude únor spíše klidnější a vám by mělo zbýt i trochu volného času navíc. Jestliže hledáte partnera, bude to chtít trochu změnit přístup a hlavně životní styl. Ten dosavadní vám moc štěstí nepřinesl.

Ryby – únava? přepracování? Prodloužený víkend nebo nějaká kratší dovolená by vašemu zdraví a celkové psychické kondici opravdu hodně prospěly. Když k tomu přidáte zvýšený přísun vitamínů a minerálů, máte nyní šanci nabrat tak dobrou formu, jakou jste měli naposledy na konci léta. Pokud je před vámi nějaký náročnější úkol, pokuste se jeho realizaci odsunout na dny po dvacátém, podle horoskopu pak budete mít hodně šťastnou ruku a výrazně se zvýší šance na velký úspěch. Partner může mít trochu rýpavou náladu, mávněte nad tím rukou, přejde ho to.

Horoskopy od 01-02-2016 do 07-02-2016

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
pátý týden roku 2016

1. Beran – svědomitě plňte své povinnosti a v práci by vás nic nepříjemného nemělo překvapit. Ve středu a ve čtvrtek by vás měly čekat větší výdaje. Ve vztazích může trochu zkalit poklidnou vodu rodinného života neodůvodněná žárlivost. Pozor, snadno můžete chytit nějakou virózu, vyhýbejte se nemocným lidem.

2. Býk – v zaměstnání byste si podle horoskopu měli dávat pozor, aby na vás někdo nepřehodil svoje povinnost. Bez obav to můžete odmítnout a řekněte od plic, co si o takovém jednání myslíte. Ve vztahu to bude trochu jako na houpačce. Jeden den spousta lásky, druhý den zbytečné hádky. Pro Býky, kteří jsou single, se tento týden nic nezmění. Dobrá fyzická i psychická kondice.

3. Blíženci – nové pracovní nabídky pečlivě prozkoumejte. Někdy je lepší přeci jen trochu počkat než se vrhat po hlavě do nepromyšlených změn. Zamilované páry si budou užívat svou lásku. Vhodný týden pro zásnuby a svatby. Potřebovali byste trochu posílit obranyschopnost svého organismu.

4. Rak – pokuste se věnovat práci u které bude dobře vidět vaši snahu a schopnosti. Tento týden máte šanci oslnit své kolegy a nadřízené. Úřední věci vyřizujte do středy. Nejvášnivější bude pátek, ale i zbylé dny v týdnu to bude stát za to. Váš organismus vyžaduje pohyb, ale nesmíte to přehánět.

5. Lev – podle horoskopu máte šanci dostat v zaměstnání nějakou odměnu. Nemusí jít přímo o finance, možný je i kariérní postup nebo zajímavější pracovní náplň. Každý večer budete mít hodně romantickou náladu. Jestliže jste single, vyrazte někam mezi lidi. Mohou se objevit menší bolesti zad.

6. Panna – v práci se pokuste skloubit praktický přístup s větší fantazií. Díky tomu se vám mohou podařit věci, na které jste si doposud netroufli. Single mají šanci poznat někoho hodně zajímavého, ale nemá smysl nikam spěchat. Poznávejte se pomalu a opatrně. Bylo by rozumné omezit trochu maso a tuky.

7. Váhy – máte velkou šanci najít mnohem zajímavější zaměstnání. Stačí jen chtít, první krok je nejtěžší, pak už to půjde samo. Najděte si večer vhodný čas a pokuste se s partnerem konečně dořešit záležitosti, které ve vašem vztahu drhnou. Pro tento rozhovor bude nejlepší sobota. Vyhýbejte se prašnému a zakouřenému prostředí.

8. Štír – ve vašem okolí se nachází nějaká nepřející osoba, která o vás rozšiřuje různé pomluvy. Nemá smysl s hloupostí bojovat, vaše obrana by nyní nebyla rozumně pochopena. Ať promluví skutky. Štěstí a lásku vůbec nemusíte hledat někde daleko. Dávejte si pozor na čerstvost potravin, máte nyní citlivější žaludek.

9. Střelec – čeká vás hodně povinností, občas můžete mít dojem, že den by měl mít dvakrát více hodin. Dávejte si pozor na termíny splatnosti. Nemá smysl stále rozebírat drobné přešlapy a minulost, řešte s partnerem to pozitivní co vás spojuje. Mohou se objevit menší potíže spojené s vysokým tlakem.

10. Kozoroh – neodkládejte věci na později, jinak vůbec nebudete mít volný čas o víkendu. Pokud pracujete ve větším kolektivu, vyhýbejte se zákulisním intrikám. Jestliže se vám někdo líbí, nebojte se to říci, pokud budete mlčet, druhá strana s iniciativou nepřijde. Upravte si trochu jídelníček.

11. Vodnář – v zaměstnání by to mělo být tento týden podle horoskopu celkem v pořádku. Horší to bude s vaší peněženkou, budete ji muset otevírat více než je zdrávo. V lásce může udělat hodně velký zmatek nějaká záležitost či setkání spojené s vaší minulostí. Kdy jste byli naposledy u zubaře?

12. Ryby – při hledání zaměstnání se dívejte i na věci, které jsou trochu mimo váš obor. Můžete zjistit, že větší změna výrazně vylepší váš život. Tento týden není vhodný pro různá jednání v bance či pojišťovně nebo jiné finanční instituci. V rodinách a dlouhodobých partnerských vztazích to bude velmi příjemné. Pozor na úrazy při sportu – větší riziko se týká hlavně lidí co běhají a jezdí na kole.

Horoskopy od 25-01-2016 do 31-01-2016

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtvrtý týden roku 2016

1. Beran – snažte se být ve všem co děláte důslední a každou záležitost dotáhněte až úplně do konce. Pak vás v tomto týdnu nic v práci nepřekvapí. Více společenských aktivit znamená větší šanci poznat někoho nového. Nezávaznou kávou se nikdy nic nepokazilo. Podle horoskopu budete stále v jednom kole a pod větším tlakem stresu.

2. Býk – ambiciózní plány o pár dní odložte. Je lepší jet nyní trochu pomalejším tempem, díky kterému se mnohem jednodušeji vyhnete zbytečným chybám. Není všechno zlato, co se třpytí. I když vás někdo okouzluje, raději zjistěte, jestli ten krásný hrnek nemá někde ukrytou prasklinu. Pozor na bacily, řádí více než obvykle.

3. Blíženci – pokud něco začnete, dodělejte to. Jestliže víte, že načaté projekty nebudete mít možnost dokončit, raději je vůbec nezačínejte, tento týden vám nikdo v zaměstnání moc nepomůže. Podle horoskopu tento týden může být plný lásky. Není vhodný čas pro různé diety či drastičtější očistné kúry – příliš by zatížily váš organismus.

4. Rak – jestli přemýšlíte o změně zaměstnání, nemá smysl jen přemýšlet. Bylo by rozumné začít podnikat první kroky, jinak vám ty nejlepší možnosti utečou přímo před nosem. Mnoho problémů ve vztahu dokáže vyřešit jemný úsměv a nerozebírání naprostých maličkostí. Odměnou za toleranci bude velká vášeň. Máte deprese nebo špatnou náladu? Příroda vám dobije baterky.

5. Lev – práce bude hodně, v některých chvílích můžete začít i pochybovat o svých silách a schopnostech. Ale stačí jen zatnout zuby a odměna bude velmi sladká. Během pracovní části týdne to bude ve vztazích dost nudné, vše by vám měl vynahradit krásný víkend. Fyzická forma bude celkem v pořádku, ale pozor, nejste ze železa.

6. Panna – utrácejte peníze s rozumem. Podle horoskopu vás čeká několik pokušení, ale bylo by dobré jim odolat. Měli byste mít menší finanční polštář, který by řešil nečekané situace. Při hledání lásky je důležité lovit ve správných vodách a vybrat si pro to i správnou chvíli. Vaše zdravotní obavy rozežene kontrola u obvodního lékaře.

7. Váhy – jen činorodost nestačí. V zaměstnání byste měli okouzlit nadřízené novými a originálními nápady. Pozor, peníze se vás moc držet nebudou. Máte velkou šanci poznat někoho, s kým by stálo za to sdílet plány na budoucnost. Věnujte se více pohybu, delší procházky nebo běhání vašemu tělu i mysli hodně pomohou.

8. Štír – připravte se na to, že budete se muset rozhodovat hodně rychle. Tento týden bude podle horoskopu jeden velký blázinec, zaváhání vás může stát peníze. V lásce věřte vlastním pocitům, rady druhých nejsou moc dobrým pomocníkem. Vaše nálada bude jak na houpačce, chvilky nadšení se budou střídat s momenty, kdy vás bude vše rozčilovat.

9. Střelec – promyslete si znovu vaše plány na nejbližší dny a týdny. Jsou trochu děravé a bylo by rozumné je nejdříve trochu zdokonalit. Pár dní odkladu vám neublíží. Někdy je největší hodnotou vztahu stabilita a jistota, vášeň se znovu vrátí. Snažte se dostat do životosprávy trochu více harmonie.

10. Kozoroh – při jednání s úřady postupujte slušně, ale důsledně. Nenechte se opít rohlíkem. Podle horoskopu budete mít nyní několik příležitostí výhodně investovat peníze. V lásce se nyní může stát všechno, jen byste neměli zapomínat na to, že první dojem je někdy nejdůležitější a napravit ho je někdy téměř nemožné. Když se trochu více uvolníte, tento týden bude zdravotně naprosto v pohodě.

11. Vodnář – v zaměstnání může dojít k nějakým menším konfliktům. Nemá smysl je hrotit, když ukážete velkorysost, v budoucnosti se vám to mnohonásobně vrátí. Partner vás v druhé polovině něčím velmi příjemně překvapí, možná to bude malý dárek, možná vás čeká velmi romantická večeře. Mohou se objevit menší potíže s pletí.

12. Ryby – skončete rozdělané věci a nebo se je pokuste přesunout na někoho jiného. Jinak vám může podle horoskopu trochu chybět čas na nové pracovní povinnosti. Ve vztahu by stálo za to si některé věci konečně vyříkat. Single mohou mít úspěch u známých nejbližších přátel. Lidé citlivější na změny tlaku čeká trochu nepříjemný týden.

Horoskopy od 18-01-2016 do 24-01-2016

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třetí týden roku 2016

1. Beran – když v práci bude mít někdo nějaké připomínky k vaší činnosti, neurážejte se. Když se na věc podíváte jeho očima, zjistíte, že v mnohém má pravdu. Berany žijící ve vztahu ve vztahu čeká velmi příjemný týden. Single si budou moci povyrazit. Vaše tělo potřebuje trochu více pohybu.

2. Býk – buďte velmi opatrní ve všech záležitostech, které jsou nějakým způsobem spojené s právem či úřady. Chyba by mohla mít nepříjemné následky, ale dá se jí vyhnout. S partnerem pomalu začněte plánovat, co budete dělat v létě a na podzim. Zahánění stresu jídlem není moc dobrý nápad.

3. Blíženci – v zaměstnání by to mělo být tento týden příjemné. Možná se před vámi objeví nějaká zajímavá nabídka, která rozhodně bude stát za zvážení. Podle horoskopu si nyní vychutnáte velké množství pozornosti od opačného pohlaví. Někdy to může být i trochu nepříjemné. Nenamáhejte příliš své klouby.

4. Rak – chcete udělat dojem na své nadřízené? Postupujte sebejistě, snažte se ukázat rozhodnost a pevný názor. V lásce se může ozvat minulost. Je jen na vás, jestli jí budete naslouchat nebo za ní uděláte definitivní tlustou čáru. Tento týden kolem vás krouží riziko bakteriální infekce.

5. Lev – nebojte se náročných pracovních pohovorů. Máte na to. Přistupujte k nim s optimismem a máte zpolovic vyhráno. Single v tomto týdnu se mohou ponořit do víru vášní různých zábav. Jejich šance na nalezení příjemného partnera jsou aktuálně podle horoskopu hodně vysoké. Asi vás během pracovní části týdne trochu potrápí migrény.

6. Panna – vaše finanční situace by se od středy měla postupně zlepšovat. Budete pod menším tlakem výdajů. Jestliže hledáte zaměstnání, nyní jsou vaše šance opravdu vysoké. O víkendu bude pár zajímavých příležitostí na setkání ve větším kruhu známých a přátel. Možná někoho nového poznáte? Organismu by prospělo, kdybyste zmenšili konzumaci sacharidu a tuků.

7. Váhy – důvěřujte si. Nemá smysl se podceňovat, je ve vás ukryto mnoho schopností a znalostí, které jste jen delší dobu nevyužívali. Je velmi snadné to změnit. Podle horoskopu se následujících sedm dní hodí pro důležitá rozhodnutí týkající se vašeho vztahu. Promyslete si pečlivě každý krok. Je na čase udělat nějakou preventivní prohlídku.

8. Štír – máte velké šance dosáhnout v práci nečekaných úspěchů. Jen nepolevujte v úsilí a nepodceňujte drobnosti. Čekejte menší průvan v peněžence. Sladká slůvka se krásně poslouchá, ale dejte si pozor, aby za tím nebyla faleš nebo laciná vypočítavost. Chraňte si uši, čepice nebo šátek či šála je váš přítel.

9. Střelec – měli byste v zaměstnání trochu šlápnout na plyn. Vašemu okolí se zdá, že zanedbáváte část svých povinností a nejedete na plno. Není nic jednoduššího než tyto představy větší aktivitou rozptýlit. Ve vztazích to možná nebude nejvášnivější, ale stejně by měl být tento týden hodně příjemný. Pozor při řezání nožem a práci s ostrými předměty.

10. Kozoroh – svých povinností máte až nad hlavu, nedělejte práci za jiné lidi. Nic vám to nepřinese a jen budete zbytečně ztrácet čas. V lásce věřte vlastnímu rozumu a citům, neposlouchejte rady lidí kolem vás. Je to vaše srdce a ne jejich. Měli byste najít trochu více času na zdravý odpočinek.

11. Vodnář – pokud chcete, aby se vaše kariéra úspěšně rozvíjela, musíte také proto něco více udělat a hlavně se nesmíte bát vystoupit dopředu. Pokud budete jen mlčet a dělat si své, všichni si budou myslet, že jste se svou situací naprosto spokojeni. Čerstvě zamilovaní prožijí bláznivý týden, déletrvající vztahy očekává několik menších hádek spojených s prací a financemi, které ale vymaže nádherný víkend. Zdraví by mělo být v pořádku.

12. Ryby – čeká vás hodně náročný týden, ale pokud všechny své povinnosti zvládnete, odměna vás nemine. A první část by se měla objevit už před víkendem. Single by nyní měli být dost opatrní, nové známosti se mohou objevit, ale nic velkého nečekejte. Volný čas byste měli trávit pokud možno aktivně.

Horoskopy od 11-01-2016 do 17-01-2016

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
druhý týden roku 2016

1. Beran – postupujte raději opatrně a snažte se s lidmi kolem vás vycházet co nejlépe. Nemá smysl si dělat v zaměstnání nepřátele. Společenská setkání jsou vždy dobrou příležitostí, jak se seznámit s někým novým. Pozor na zimu, nemá smysl se nachladit jen díky nepozornosti nebo nedbalosti.

2. Býk – v zaměstnání si dělejte svou práci a k povinnostem přistupujte s klidem. Nemá smysl nic uspěchávat, setkali byste se s nepochopením vašeho okolí. Snažte se trochu šetřit. U lásky nyní raději nesázejte na první dojem, tentokrát by vás jen velmi silně zmátl. Venku a za volantem spěchejte pomalu, podle horoskopu je zvýšené riziko úrazu.

3. Blíženci – nemá smysl mít jen malé cíle, ale při plánování těch větších postupujte s rozumem a popřemýšlejte racionálně, kolik máte sil a schopností. Pracovně bude týden spíše nenáročný. Nudu ve vztahu zažene nějaký společný bláznivý nápad. Chce to jen trochu odvahy. Zdravotně nečekejte větší problémy, jen si dávejte pozor na tučnější jídla.

4. Rak – v práci byste měli udělat několik významnějších rozhodnutí, která pozitivně ovlivní vaši budoucnost u současného zaměstnavatele. Bylo by dobré některé věci vysvětlit pečlivěji. S partnerem se asi trochu pohádáte, ale nemělo by to být něco významného, víkend bude krásný. Pohyb na čerstvém vzduchu vám dá nejvíc energie.

5. Lev – čekejte nějaké nové pracovní povinnosti. Proto by bylo velmi rozumné ukončit vše co se jen dá z minulého roku. Ve vztahu by bylo rozumné si konečně vysvětlit některé záležitosti, nevyřčená slova někdy dělají mnohem více zlého než ostrá debata s jasným závěrem. Podle horoskopu je to dobrý týden pro péči o pleť.

6. Panna – zajímejte se o různé novinky. Mohou vám hodně ulehčit pracovní povinnosti. Jen s jejich zaváděním opatrně, měli byste hodně komunikovat s okolím, aby nedošlo ke zbytečným střetům s konzervativci. V lásce to zavane hodně nudou, ale co se dá dělat. Většina lidí by vám měla závidět vaši formu.

7. Váhy – jestli vás poslední týden starého roku a ten první trochu z pracovního hlediska zklamal, nyní by se vše mělo změnit k lepšímu. Když se vám někdo líbí, nemá smysl čekat týdny a měsíce, na jeho první krok. Udělejte ho sami. Máte problémy s ranním vstáváním? Vyřešit je lze snadno, stačí jen dříve chodit spát.

8. Štír – vaše finanční situace bude dosti zmatená. Podle horoskopu by se měly objevit nějaké ty korunky, ale souběžně budete pod relativně silným tlakem výdajů. Očekávejte docela rušný týden s větším množstvím různých možností, jak si vyhodit z kopýtka. Šance na úspěšný flirt se zvyšují. Budete mít více energie, ale také roste riziko nějakého menšího úrazu.

9. Střelec – lidé narození ve znamení zvěrokruhu Střelec, kteří v zaměstnání věnují nějakým způsobem obratu financemi budou mít dost rušný týden. Jiné by měl naopak čekat celkem klid. Ve vztahu to bude klidné, možná se jen objeví pár menších změn – a všechny budou k lepšímu. Vyhýbejte se vlhkosti, je pro vás nyní nebezpečnější než velký mráz.

10. Kozoroh – určete si nové cíle a popřemýšlejte, čeho byste letos chtěli dosáhnout. A rovnou začněte s realizací, nic nemá smysl odkládat na tak zvané zítra, které nikdy nepřijde. Chcete něco od partnera? Nevěřte na jeho telepatické schopnosti, musíte mu vše velmi pečlivě vysvětlit. Jestliže čekáte na nějaký lékařský zákrok, nyní se nemusíte ničeho obávat.

11. Vodnář – tento týden se podle horoskopu nestane nic významného. Je to skvělý čas jak si udělat různé pořádky a nachystat si něco dopředu na další týdny. Budete mít hodně příležitostí, jak se dobře a v příjemné společnosti pobavit. A že z toho nic většího nevznikne? Nevadí, váš čas se blíží. Odpočívejte, nabírejte síly, příští týden budete mít lepší formu.

12. Ryby – v první polovině týdne to bude podle horoskopu v zaměstnání vypadat dost ospale a svádět všechny k jisté lenosti. Byla by to chyba, nic nepodceňujte. Single si mohou zpříjemnit život nějakým nezávazným večerem u kávy. Kdo ví, možná se z toho postupně vyvine vztah. Budete mít dost melancholickou náladu, s fyzickým zdravím by vše mělo být v  relativním pořádku.

Horoskopy od 04-01-2016 do 10-01-2016

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
první týden roku 2016

1. Beran – v práci vám nyní nikdo nic neodpustí. Nový rok začnete hodně zostra. Držte ruku na peněžence a každý výdaj si rozmyslete dvakrát. Velká láska je na dosah, stačí jen chtít. První krok je tentokrát na vás. Po dvou týdnech nezdravého života by bylo rozumné hodně upravit svůj jídelníček.

2. Býk  – vše by mělo fungovat podle vašich přání a navíc budete mít velkou šanci získat nějaký extra zdroj příjmů. Hádky s partnerem nyní nemají smysl, pokuste se společně trochu změnit přístup. Nástup chřipky nebo nachlazení můžete zarazit během prvních příznaků horkým čajem a zdravým spánkem.

3. Blíženci – jestliže hledáte práci, tento týden se začněte pořádně rozhlížet. Možností budete mít několik, důležité je správně si vybrat. Ve věcech lásky se řiďte vlastním rozumem, dobré rady  různých strašně chytrých radílků jsou dobré jen pro ně, nikoliv pro vás. Před procházkou nezapomeňte ošetřit pleť, máte ji nyní hodně citlivou.

4. Rak – pracovní povinnosti nebudou podle horoskopu moc náročné. Budete si moci dovolit trochu uvolněnější přístup a mělo by se vám podařit ušetřit i trochu času. Novoroční večírky mohou být zajímavou příležitostí pro seznámení a nějaký menší flirt. Pokud se k životu nastavíte pozitivně, nic by vás tento týden nemělo vystresovat.

5. Lev – tento týden je vhodný pro plánování budoucnosti a hodnocení minulých kroků. Rozhazovačnost není teď moc dobrý nápad. I když to ve vašem vztahu klape, nezapomínejte na udržení vlastní nezávislosti. Některé věci jsou opravdu… jen vaše věc. Držte se hesla všeho s mírou a zdravotně na tom budete opravdu dobře.

6. Panna – podle horoskopu by se na vás měli v zaměstnání dívat hodně příznivým okem. Je vhodný čas pro různé rozhovory o změně pracovního zařazení či o nějakém zvýšení platu. Nový rok může ve vztahu znamenat i nový začátek, promiňte si staré chyby a omyly, udělejte tlustou čáru a vše bude výborné. Naplánujte si preventivní prohlídku.

7. Váhy – nic neodkládejte na příští týden. Za sedm dní budete mít dost jiných starostí a nemá smysl si přidávat další. Lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Váhy by měl nyní čekat hodně romantický týden. Vychutnejte si ho. Mohou se objevit menší potíže s trávením, nepřehánějte to s vlákninou.

8. Štír – vyhýbejte se riskantním finančním operacím. Nevěřte na sliby o obrovském zisku, pokud nebudou podpořeny nějakou věrohodnou zárukou. Pokud je ve vašem vztahu krize, tento týden se ještě o něco prohloubí. Je to jedna z posledních chvil, kdy se dá situaci ještě nějak rozumně vyřešit. Bylo by rozumné trochu upravit spánkový režim.

9. Střelec – podle horoskopu je před lidmi narozenými ve znamení Střelce doslovně na dosah ruky nějaký větší pracovní nebo finanční úspěch. Vychutnávejte si společenská setkání a různé příjemné akce, kde bude více lidí. Můžete se i zamilovat. V tomto týdnu se mohou objevit menší potíže spojené s tlakem.

10. Kozoroh – koncentrujte se jen na svých vlastních povinnostech. O práci jiných lidí se nezajímejte, jen by vám zabírala čas a žádný zisk z toho nebude. Teplo domácího krbu vás velmi příjemně zahřeje, vychutnávejte si rodinnou pohodu. Pozor, můžete se nyní velmi snadno nachladit.

11. Vodnář – podle horoskopu byste měli být opatrnější na výdaje. Tento týden budete muset trochu více utrácet, ale pokuste se mít situaci co nejvíce pod kontrolou. Ve vztahu by mělo dojít k nějakému menšímu konfliktu, ale… bude mít velmi pozitivní dopad. Vyčistí se atmosféra a vysvětlíte si některé záležitosti. Se zdravím by to mělo být nyní relativně v pořádku.

12. Ryby – máte možnost zlepšit svou finanční situaci, ale nebude to zadarmo. Přesněji zaplatíte za to svým volným časem. Stále jste single? Zdá se vám, že najít vhodného partnera se prostě nedá? A co se takhle rozhlédnout ve svém nejbližším okolí. Možná budete velmi překvapeni. I v zimě se může objevit nějaká nepříjemná alergická reakce.

Horoskopy od 28-12-2015 do 04-01-2016

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
padesátý třetí týden roku 2015

1. Beran – v zaměstnání si dávejte pozor na to, co se říká. Sice je už úplný konec roku, ale stejně je před vámi několik důležitých záležitostí k vyřešení. Radovánky raději odložte až na volné dny. Silvestr ve velké společnosti znamená zajímavou možnost pro flirt. Zadaní si ho zase nejlépe vychutnají spolu. Kolem poloviny týdne vám trochu dojdou síly.

2. Býk – máte velkou šanci ukončit tento rok velmi úspěšně. Bylo by škoda ji promarnit. Jestliže jste single, nyní můžete poznat někoho velmi zajímavého. Jen nemá smysl nic uspěchat. Netlačte na pilu a nenechte se nikam tlačit. Pomalé poznávání má v sobě spoustu kouzla. Pozor na bolehlavy po nadměrných oslavách Nového roku.

3. Blíženci – na konci roku mnoho lidí dělá velká předsevzetí a plánuje různé změny. Dejte si pozor a nic neuspěchejte. Počkejte co vše přinese v zaměstnání leden. Jestli se vám někdo zalíbil, počkejte trochu, bohužel první zdání nebude nejpřesnější. Počasí přeje množení bakterií, posilujte imunitu.

4. Rak – na konci roku můžete podle horoskopu narazit na několik záležitostí, které jste už delší dobu odkládali na tak zvané zítra. Není už čas je konečně dořešit? Partner vás něčím hodně překvapí, vaše reakce by měla být vyvážená. Dávejte si pozor, zvláště venku a pokud se objeví náledí. Snadno můžete přijít k úrazu.

5. Lev – začněte pomalu plánovat nejbližší kroky, jaké v práci podniknete v příštím roce. Nevymýšlejte vše do detailu, to by vás mohlo zradit, ale je důležité znát směr, kterým se budete ubírat. Jestliže hledáte nějaké to milostné povyražení na konci roku, vsaďte na vyzývavost. Na to, že je taková zima nezima, budete mít překvapivě hodně energie.

6. Panna – nadcházející týden bude překvapivě plný práce. Nebude nějak extrémně náročná, ale nemělo by jí být málo. Pokud se vám podařilo vyrazit na dovolenou, radujte se z toho, jakému stresu se vám podařilo uniknout. Bohužel ve vztazích to trochu bude skřípat, pokuste se sladit plány na konec roku. Podle horoskopu byste si trochu měli hlídat jídelníček.

7. Váhy – starejte se jen o důležité záležitosti. Pokud se budete snažit dělat vše, zamotáte se do různých drobností, které v klidu lze udělat v lednových týdnech. Nyní na vás nikdo tlačit nebude. Nedovolte, aby různá nevyřčená slova a pošklebky za zády vám pokazily krásnou rodinnou atmosféru. Cvičení není mučení ale půlka zdraví.

8. Štír – budete mít hodně štěstí a odrazí se to nejen na vaší práci, ale také na peněžence. Je příjemné, když se jednou za čas nemusíte stresovat. Osud tento týden přeje všem, kteří hledají lásku. Využijte situace. Oslavy na konci roku jsou samozřejmostí, jen všeho s určitou mírou, abyste druhý den neprostonali.

9. Střelec – nic moc zajímavého se dít tento týden podle horoskopu nebude. Ale stejně raději pečlivě naslouchejte, co kdo kolem vás řeší. Je dobré být připraven i na události, které teprve nastanou. Ve vztahu to bude také spíše ve znamení nudy, i když společná oslava Silvestra s rodinnými přáteli může nečekaně rozpálit vášně. Nálada i fyzická forma budou jako na houpačce.

10. Kozoroh – k práci přistupujte energicky. Využijte čas, který se vám naskytne k dodělání různých restů. Začněte vymýšlet i nějaké nové postupy pro rok 2016. V lásce někdy musíte dělat kompromisy a jindy by to jenom bylo ke škodě. V tomto týdnu se jedná o ten druhý případ. Vyhýbejte se nebezpečným místům a vašemu zdraví nic nehrozí.

11. Vodnář – konec roku by měl být spíše uvolněný a také veselý. V zaměstnání toho můžete využít k navázání nových kontaktů s lidmi, se kterými jste si v posledních měsících moc nerozuměli. Dobře fungující vztah vyžaduje nejen vášeň, ale i rozum a plánování. Popřemýšlejte s partnerem, co vás čeká v příštím roce. Vaše psychická forma bude trochu slabší, někdy vás moc ovládnou emoce.

12. Ryby – i když jsou to poslední dny v roce, má smysl se pořádně opřít do práce. Teď je velmi snadné vyniknout a v zaměstnání se může vaše pozice velmi výrazně zlepšit. Vaše srdce bude toužit po romantice. Partner to má podobně. Mohou vás trochu bolet klouby a záda, ale do víkendu to přejde.

Horoskopy od 21-12-2015 do 27-12-2015

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
padesátý druhý a zároveň poslední týden roku 2015

1. Beran – v práci naslouchejte radám zkušenějších kolegů, vyplatí se to. Obecně se snažte, ať je atmosféra v zaměstnání v dnech před svátky co nejpříjemnější. Předvánoční večírky jsou skvělou příležitostí, jak se s někým seznámit. Berani ve vztahu si užijí zamilované Vánoce. Se zdravím by mělo být vše v pořádku, jen pozor na přejídání.

2. Býk – pokuste se všechno udělat v termínu, dá se to zvládnout a díky tomu si budete moci vychutnat mnohem více volného času i mezi Vánoci a Novým rokem. Ohledně lásky popřemýšlejte, jestli by to trochu nechtělo změnit přístup. Svátky jsou skvělá příležitost k zamyšlení nad životem. Využijte dovolenou k pořádnému relaxu.

3. Blíženci – v práci můžete vyniknout. Využijte toho, že nyní se všichni na svět a okolí dívají mnohem příjemnějším pohledem. Poslední týden velkých výdajů. Vánoce budou podle horoskopu ve znamení lásky, jen do středy to může ve vztahu trochu skřípat. Se zdravím to nebude špatné.

4. Rak – pokuste se co nejvíce přibrzdit utrácení, kolem víkendu budete potřebovat menší finanční rezervu. Díky nadcházejícím svátkům přichází i šance na vylepšení vztahů na pracovišti. Ve vztahu budete mít nyní výtečnou možnost si s partnerem některé věci definitivně vyříkat a začít s čistým štítem. Vyhýbejte se lidem s kašlem, rýmou či jinou snadno přenosnou nemocí.

5. Lev – podrážděnost v zaměstnání je nejlepší recept na vyvolání nějakého zbytečného konfliktu. Zvláště před Vánocemi by to nebylo moc rozumné. Nejbližším bychom měli hodně dávat, ale také je normální, když od nich také něco požadujeme. Ve vztahu by měla být rovnováha. V první polovině týdne budete pod tlakem stresu, ale pak to podle horoskopu povolí.

6. Panna – v zaměstnání vás čeká trochu povinností, ale nebude to nic, z čeho byste si měli dělat těžkou hlavu. Využijte svátky k návštěvě bližších i vzdálenějších příbuzných. Dobře fungující rodina je základ bezproblémového vztahu. Oblékejte se s rozumem, velmi teplé zimní kreace asi na chvíli skončí v šatníku.

7. Váhy – k práci přistupujte s klidem a vše vám bude krásně odsýpat pod rukama. Finanční situace by se měla mírně zlepšit a to se rozhodně v těchto dnech hodí. Ve vztahu si vychutnáte klid, mír a příjemné teplo domácího krbu. Pokud jste single, těsně po svátcích vaše akcie začnou rychle růst. Může se ozvat nějaký starší zdravotní problém.

8. Štír – v úterý se vám může podařit nějaký velmi výhodný nákup, pak už byste si měli dát na pár dní pokoj s utrácením. Single ze znamení zvěrokruhu Štír se podle horoskopu mohou nyní velmi snadno zamilovat, ale pozor, nenechte si zlomit srdce. Omezte trochu fyzickou námahu, při cvičení nepřehánějte.

9. Střelec – i před svátky byste neměli zanedbávat své povinnosti. Lidé sice mají lepší náladu a tolerantnější přístup, ale nesmí se toho zneužívat. U zamilovaných možná tento týden nebude tolik vášně, za to můžete čekat jemnost, cit a péči. Šetřete trochu své srdce, zvláště si dejte pozor na jídelníček.

10. Kozoroh – udělal jste dojem na okolí, budete to moci využít, lidé vás nyní považují za profesionála a velmi schopného člověka se spoustou zajímavých nápadů. Podle horoskopu to ve vztahu bude mírně skřípat, hrozí zbytečné hádky. Využijte Vánoc ke zklidnění situace. Budete mít dobrou fyzickou i psychickou formu.

11. Vodnář – můžete se pokusit využít předvánoční nálady a prosadit nějaké menší změny v zaměstnání. Jen nezapomínejte si nejdříve sehnat pár spojenců. Nemá smysl partnerovi nutit něco, co nechce, ale co chcete vy. Ale i od něj vyžadujte, aby respektoval vaše požadavky. Budete mít citlivější pokožku, pozor na různé chemické látky.

12. Ryby – v zaměstnání byste podle horoskopu měli uslyšet hodně chvály. Nepřeceňujte ji, ale na druhou stranu pamatujte, že ve většině případů je myšlena opravdu upřímně. Měli jste ve vztahu během posledního roku nějaké závažnější problémy a spory? Přišel čas vše prominout. Single svoji situaci ještě teď nezmění, ale něco se rýsuje na obzoru. Může se objevit nějaký menší problém se zuby nebo dásněmi.

Horoskop na měsíc leden 2016

Horoskop na leden 2016
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – myslíte si, že láska a romantika po Vánocích a silvestrovském šílení už nemají na nějaký čas šanci? Tak leden by vás podle horoskopu měl velmi příjemně překvapit a tuto myšlenku jednoznačně vyhnat z hlavy. Zvláště první polovina by měla být plná vášní. Pokud nemáte s kým ty vášně sdílet, právě nyní je čas, kdy se můžete vrhnout do víru života. Využijte každý večer a každý volný víkend a uvidíte, že to zafunguje. Mezi patnáctým a dvacátým si dejte v práci pozor, dojde tam k nějakému nemilému konfliktu. Ale dá se držet bokem.

Býk – od druhé třetiny ledna vsaďte na tvrdohlavost. Nemá smysl neustále ustupovat, nenechte se tlačit lidmi do pozice, která vám nevyhovuje. Možná to na začátku bude jistým zdrojem konfliktů a napětí, ale dlouhodobě nejenže dosáhnete svého, ale navíc získáte respekt vašeho okolí. Kolem pětadvacátého by se na vás mělo usmát štěstí, vychutnejte si tu chvilku, případně  popřemýšlejte o nějaké oslavě s přáteli. Zkontrolujte si, jestli máte za sebou všechny potřebné preventivní prohlídky.

Blíženci – prvních deset dní v měsíci bude podle horoskopu naladěno spíše do klidu a dokonce možná se objeví nějaká romantická jiskra. Později bohužel budete se muset zaměřit mnohem více na to, co se děje v zaměstnání. Práce vám zabere hodně času a energie, kterou by bylo dobré někde potom načerpat. Možností je více, nejlepší by byl asi nějaký víkend prodloužený o jeden či dva dny zaslouženého odpočinku. Na konci měsíce raději trochu zpomalte.

Rak – vykasejte si hned na začátku ledna rukávy, vypadá to, že start do nového roku bude opravdu ostrý. Nemá smysl nic podcenit, protože to jak začnete se odrazí na vašem hodnocení za celý měsíc a už nebudete mít moc možností, jak případnou pochroumanou reputaci napravit. V záležitostech lásky byste se podle horoskopu měli raději řídit rozumem, někdy je cit a srdce důležitější, ale tentokrát vám mozek nejlépe napoví, co je skutečný kompliment a co je jen přetvářka a snaha něco získat.

Lev – na začátku ledna se vám podaří něco významného, bude to spojeno buď se vzděláváním nebo nějakou úřední záležitostí. Bylo by rozumné, kdybyste si během prvního týdne vymysleli plán, co budete postupně během měsíce dělat a pak se ho snažte co nejdůsledněji dodržet. Sice budete čelit tlaku, abyste reagovali hned na různé nečekané události, ale s trochou úsměvu a diplomacie se vám podaří každému vysvětlit, že nic by se nemělo jíst hned po nabrání z vařícího hrnce. Ve vztahu neříkejte věci, které pak nejdou vzít zpět.

Panna – během prvních deseti dnů se nic zajímavého nestane. V práci všichni ještě budou lízat šrámy po vánočním a silvestrovském běsnění a nikomu se do ničeho moc nebude chtít. Využijte a vychutnejte si tyto poklidnější chvíle, možná nějaký ten volný čas navíc, kterého se dočkáte můžete věnovat na zlepšení svých znalostí a schopností. Později se tempo v práci i v domácnosti trochu zrychlí, ale obecně se dá říci, že leden bude pro lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Panna celkem poklidný.

Váhy – práce nebude v lednu podle horoskopu hrát tak velkou roli jako rodinný život. A nepůjde ani tak o lásku jako spíše o vyřešení nějakých dlouhodobých sporů a dohadů mezi vzdálenějším příbuzenstvem. Vše bude vycházet z nějakého vánočního, silvestrovského nebo novoročního setkání, kde se rozhodnete celou záležitost jednou pro vždy uzavřít a najdete pro to také spojence. Utrácet byste měli s rozumem, přeci jen je dobré po větších výdajích znovu začít vytvářet rezervy.

Štír – náročné to začne být až v druhé polovině ledna. Pak by bylo nejrozumnější si najít v práci několik lidí, se kterými to budete táhnout až do konce měsíce a díky spolupráci s vzájemně ulehčíte plnění povinností. S penězi to moc slavné nebude, ale měli byste to do konce měsíce zvládnout. Stačí jen přibrzdit výdaje na věci, které opravdu nejsou důležité pro normální fungování domácnosti. Zima bude dost proměnlivá, bakteriím se bude docela dařit, takže horoskop vám vřele doporučuje, abyste si dávali pozor. Zvláště tam, kde bude více lidí.

Střelec – nastává čas, kdybyste měli popřemýšlet, jestli by nebylo rozumné udělat ve vašem zaměstnání nějaké razantnější kroky, které by vedly k výrazným změnám. Nemusí to být rovnou nové zaměstnání, můžete se rozvíjet i ve své současné práci, jen by to možná chtělo nový směr. Pokud máte partnera, pozor na ponorku, která se může v posvátečním období objevit. Nemá smysl to hrotit, chvilka mlčení nikomu ještě neublížila. Ale nebude to trvat dlouho, vše se dá zhruba během týdne do pořádku.

Kozoroh – až do dvacátého budete mít trochu problémy s energií a celkovou únavou. Bylo by rozumné, kdybyste omezili různé radovánky na minimum a i práci končili rozumně. Snažte se vše udržet při starém, změny se sice blíží, ale v lednu ještě podle horoskopu není ten správný čas, kdy by se měly zavádět. Ale to neznamená, že nemůžete přemýšlet a plánovat, nachystat se na budoucnost je velmi rozumné. Na konci měsíce očekávejte nějakou příjemnou finanční injekci.

Vodnář – v lednu se budou dít věci. Zvláště v druhém týdnu se nachystejte na nějaké velmi zajímavé události, která vás doslovně posadí na zadek. Budete muset i trochu riskovat, ale výsledek bude mnohonásobně předčit vaše nejsmělejší očekávání. Druhá polovina měsíce bude velmi vhodná pro řešení nějakých zdravotních či náročnějších kosmetických záležitostí. Jestliže potřebujete podporu, hledejte ji u partnera. A pokud ho stále nemáte, obraťte se na své nejbližší přátele, kteří vám velmi rádi pomohou.

Ryby – vánoce a Silvestr místo aby vás naplnily energií a nadšením spíše zapůsobily jako nějaká uspávací pilulka. Přibližně do poloviny ledna budete podle horoskopu unavení, zmatení a hodně nerozhodní. Možná to nebude moc příjemné, ale na druhou stranu nikdo po vás nic moc závažného vyžadovat nebude a okolí bude buď v podobném stavu a nebo nebude mít problém s pochopením vaší situace. Pak se pomalu začnete vzpamatovávat a dokonce můžete čekat i nějaký zajímavý pracovní úspěch, který vás v profesním životě posune dál. Vztah nejlépe oživí něco nevšedního.

Horoskop na rok 2016

Horoskop na rok 2016
připravuje věštírna Měsíční kočka
pro jednotlivá znamení zvěrokruhu přejděte na konec článku

Rok 2016 bude v naší zemi ekonomicky podobně úspěšný, jako byl rok předchozí. Hospodářství bude pokračovat v růstu, nezaměstnanost klesne na nové rekordní hodnoty, lidé budou pomalu ale jistě bohatnout. Určité problémy se můžou podle horoskopu objevit u části drobných podnikatelů, ale s dobrým plánem a případně finanční rezervou se všechny problémy vyřeší velmi rychle. K nějakým radikálním reformám nedojde, vše se bude odehrávat v rámci postupného rozvoje a pokroku. Mediálně budou na politické scéně stále hlasitější populisté, ale svou zručnost před kamerami a diktafony novinářů nepřekovají ve skutečný volební úspěch. Podzim bude znamenat pro tato uskupení soumrak nadějí a úsvit nových hádek, sporů a štěpících tendencí. Bezpečnostní situace by měla být podle toho, jak to horoskop vidí, stabilní, riziko teroristického útoku je naprosto minimální, i když policie bude muset řešit nemálo problémů spojených s panikou obyvatelstva podporovanou médii. Koruna bude mít tendence posilovat, ale stále bude pod plnou kontrolou naší Národní banky a dlouhodobých hospodářských záměrů. Vývoj na burze nebude příliš odrážet hospodářský růst, kterým rok 2016 znovu vynikne, ale stále to bude jeden z dlouhodobě nejvýhodnějších investičních instrumentů.

Oáza klidu, jakou je naše země, ještě více v roce 2016 vynikne, když se rozhlédneme trochu dál do světa. Za našimi hranicemi to sice bude podle horoskopu celkem klidné, ale nyní přichází i pro tak zvaný Západní svět dost složitá a nemilá situace. Dlouhodobé vměšování se do záležitostí jiných regionů skončilo masivní uprchlickou vlnou (v následujícím roce nebude tak intenzivní jak letos, ale Evropa se jí nevyhne ani ji nedokáže zastavit) a rozvrácením situace v několika blízkých regionech. Jejich bezpečnostní nestabilita se odráží a bude odrážet na celém světě. Situaci bude celý rok neustále komplikovat nevyřešený vztah s Ruskem a nejasnost ohledně dlouhodobých čínských plánů. Drak se probouzí a má stále větší zájem ovlivňovat dění kolem sebe. Blízký východ a horní polovina Afriky se budou stále zmítat ve zmatcích, ale intenzita trochu poklesne, částečně i díky mezinárodní aktivitě. Z hlediska světového hospodářství bude rok 2016 podle horoskopu dost podobný letošnímu, velký vliv bude mít stále relativně nízká cena energií. Z důvodu nepříznivých klimatických podmínek může dojít ke zdražování významné části importovaných potravin.

Horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu – rok 2016

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Horoskopy od 14-12-2015 do 20-12-2015

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
padesátý první týden roku 2015

1. Beran – čeká vás několik velmi zajímavých příležitostí, jen  musíte postupovat opatrně. Vyhýbejte se konfliktům se spolupracovníky, jejich pomoc budete tento týden potřebovat. Snažíte se někoho zaujmout a on vaše snahy ignoruje? Zkuste trochu změnit přístup, koketování nahraďte upřímností. Snadno se unavíte, vyhýbejte se větší fyzické námaze.

2. Býk – podle horoskopu vaši práci v tomto týdnu nejvíce ovlivní předvánoční zmatky a jistý stres, který se vkrádá vždy, kdy hrozí nedodržení termínů. Předvánoční večírky jsou velmi zajímavou příležitostí, jak se s nějakým trochu blíže seznámit. Společné Vánoce by z toho ještě být neměly, ale co takhle se domluvit na Silvestra? Navzdory stresující situaci budete mít dobrou psychickou i fyzickou formu.

3. Blíženci – budete mít možnost vyřešit nějakou složitější záležitost úředního či bankovního typu. Jen musíte přitom postupovat diplomaticky, nic nedělejte silou. V rodině by měla vládnout příjemná atmosféra, ale pozor, pokazit ji mohou i nevinné lži. Dávejte si na sebe pozor, kolem vás je spousta virů.

4. Rak – v práci se bude šířit spousta různých fám a drbů. Než cokoliv budete předávat dál, raději si pořádně ověřte, jestli je to pravda. Nemá smysl si kazit pověst roztrubováním nesmyslů. Tento týden plný shonu ovlivní i fungování ve vztahu, velmi snadno se můžete pohádat. Dávejte si pozor za volantem a chodci – opatrně na přechodech.

5. Lev – čekají vás větší výdaje, což ale před vánočními svátky asi není nic překvapivého. Ale pozor, je zde i slušná šance, že se do konce pracovního týdne na vašem kontě objeví nějaká hezká sumička. Občas vztah může vzniknout jen díky nenápadnému ale velmi příjemnému gestu. Využijte vaši dobrou formu k nějaké fyzické aktivitě.

6. Panna – v tomto týdnu budete podle horoskopu muset řešit hodně věcí, bylo by rozumné si na všechno udělat plán, kterého se potom budete držet. Šance na lásku a nebo velmi vřelé oživení vztahu. I v zimě to může být romantické. Nepodceňujte první příznaky nemoci, bylo by lepší trochu zpomalit.

7. Váhy – i práci lze někdy skloubit s koníčky a zájmy. Tento týden budete mít příležitost, jen vás to bude stát trochu volného času. Spontánnost nejvíce pomůže nejen při hledání vztahu ale i při řešení různých záležitostí s partnerem. Bolest v krku lze první den zahnat horkými nápoji a bylinkami.

8. Štír – v zaměstnání byste postupně měli uzavírat letošní rok. Podle horoskopu týden bude o hodnocení minulosti a postupném plánování budoucnosti. Nyní byste se měli přesvědčit, že i v lásce vás může čekat hodně nečekaných překvapení. Od čtvrtka si dávejte pozor, co si oblékáte, nachladit se před svátky by nebylo příjemné.

9. Střelec – vydělávat peníze by nyní mělo být mnohem snadnější než obvykle. Tento týden by měl být velmi dobrý pro všechny, jejichž zaměstnání je nějak spojeno s financemi. Hledáte partnera? Nemusíte se rozhlížet po někom neznámém, blízko vás je někdo, kdo o vás projevuje skutečný zájem. Vhodný týden pro péči o vlasy a nehty.

10. Kozoroh – dělejte svou práci dobře, nemá smysl být nyní přehnaně ambiciózní. Máte dost svých starostí a povinností, nepřidávejte si k tomu další, protože nestihnete ani to, co musíte. Jestliže to ve vztahu skřípe, nejdříve se zeptejte sami sebe, kde leží skutečný problém. A pak ho s partnerem vyřešte. Váš organismus by potřeboval větší přísun vitamínů.

11. Vodnář – budete mít skvělou příležitost jak udělat dobrý dojem na své nadřízené. Pokuste se ji nepromarnit. Podle horoskopu to tento týden na romantiku rozhodně nevypadá, ale to nevadí, můžete se věnovat předvánočním zábavám s přáteli. Vyrovnejte příjem energie s jejím výdajem.

12. Ryby – než se pro něco důležitého v práci rozhodnete, velmi pečlivě si naplánujte pokud možno všechny první kroky. Máte velkou šanci na úspěch, ale také je zde nemalé riziko, že se vám to díky nepozornosti nepodaří. Při hledání lásky i ve vztahu se nesnažte cokoliv uspěchat. Stačí počkat a vše se vyřeší samo. Nachystejte si žaludek na sváteční orgie.

Ryby – horoskop na rok 2016

Rok 2016 bude pro všechny Ryby časem, kdy materiálno bude výrazně převažovat nad duchovnem. Čekají vás také velké výzvy, ale pokud se vám je podaří zdolat, s výsledkem budete velmi spokojeni. Celý rok bude podle horoskopu běžet mnohem rychlejším tempem než obvykle, jen v srpnu vše na chvilku zpomalí. Oddech využijte na nabrání sil a promyšlení dalších kroků na podzim a začátek zimy. Při rozhodování o důležitých záležitostech se řiďte selským rozumem a pokud to nejde, tak pečlivou analýzou všech pro a proti.

Nejlepší měsíce v roce 2016: duben, srpen, prosinec

Nejhorší měsíce v roce 2016: leden, květen

Práce: Každý dělá občas chyby, důležité je se z nich poučit. Zvláště v první třetině roku párkrát zakopnete, ale mělo by to vás motivovat a pokud se dokážete k omylu přiznat a slíbit a realizovat nápravu, nebude to mít žádné negativní důsledky. Lidé narození ve znamení zvěrokruhu Ryby budou mít během celého roku mnoho možností jak vylepšit své schopnosti a znalosti. Využijte toho, protože se to velmi rychle odrazí i na vašich příjmech. Poslední kvartál se budete hodně věnovat úředním a finančním záležitostem. Hlídejte si termíny a nic vás nepřekvapí.

Zdraví: Ryby budou mít v roce 2016 sklony trochu zveličovat různé zdravotní problémy. Před návštěvou lékaře popřemýšlejte, jestli je to opravdu nutné. Ušetříte si čas a zbytečný stres. Budete mít sklony častěji sahat po uklidňujících přípravcích, pokud se vám to bude zdát opravdu nutné, popřemýšlejte o čistě přírodních alternativách, které jsou šetrnější k vašim přetěžovaným játrům. Bylo by rozumné trochu odlehčit jídelníček. Jinak vaše skutečná fyzická i psychická kondice by měla být opravdu velmi slušná. Pozor si dávejte jen při teplotních skocích, snadno se můžete nachladit.

Láska: Fungování ve vztahu hodně ovlivní to, v jakých podmínkách žijete, kde a kdy trávíte dovolenou, co si kupujete atd. Mohou se objevit hádky týkající se materiálního zabezpečení, pokuste se najít nějaký kompromis, který nenabourá vaše finance a zároveň upevní život s partnerem. Ten bude vaši nejlepší oporou ve chvílích, kdy se vám bude zdát, že práce máte nad hlavu a nic nejde stihnout. Ryby, které jsou single, prožijí docela zajímavý rok. Šance na trvalý vztah nejsou moc vysoké, ale budete mít téměř neustále nějakou zajímavou příležitost pro rozverný flirt, který se může protáhnout i na několikatýdenní známost. Nejpříjemněji si to můžete vychutnat v létě.

Vodnář – horoskop na rok 2016

V roce 2016 by lidé narození ve znamení zvěrokruhu Vodnář měli čekat nějaký velký úspěch. Týkat se bude buď něčeho spojeného se vzděláváním a nebo se bude jednat o nějaký velmi výhodný obchod. V některých měsících (hlavně v těch jarních a pak ještě v říjnu) budete mít sklony trochu zmatkařit, ale v takových situacích se zaposlouchejte do svého podvědomí, to vám nejlépe napoví, jaký bude nejlepší další krok. Podle horoskopu bude velmi důležitou roli hrát to, s jakou vervou vůbec do dalšího roku vkročíte. To ovlivní celý jeho průběh.

Nejlepší měsíce v roce 2016: červen, srpen, listopad

Nejhorší měsíce v roce 2016: leden, březen, duben

Práce: Pro většinu Vodnářů rok až do podzimu bude v zaměstnání ubíhat poklidně ve starých vyjetých kolejích. Žádná překvapení či velké změny vás v tomto období nečekají. Těch pár, co se rozhodně si najít nějakou novou práci, bude pod hodně velkým tlakem až do léta, během kterého se vše uklidní. Ale na podzim se začne chaos. Lidé kolem vás nebudou vědět kudy kam. Snažte se vzniklou situaci pozorovat spíše zpovzdálí, případně si připravte několik alternativních plánů, jak podle okolností postupovat. Podle horoskopu v roce 2016 by si všichni Vodnáři měli dávat extrémní pozor, když dostanou nějakou, na první pohled extrémně výhodnou, nabídku.

Zdraví: Můžete mít menší potíže ze stresem, na jaře se k tomu nejpravděpodobněji připojí o občasné migrény. Pilulky vám samozřejmě krátkodobě pomohou, ale bolest hlavy bude i náznakem, že byste měli mírně upravit svou životosprávu. Zohlednit byste měli jak změnu jídelníčku tak i využití volného času pro nějakou fyzickou aktivitu. Změny zavedené na jaře se vám pak promítnou do zdraví během celého roku. Na podzim se řiďte heslem “spěchat pomalu”, hrozí vám nějaký menší úraz.

Láska: Bez ohledu na to, jestli partnera máte nebo ne, v tomto roce očekávejte nějaké významné setkání s minulostí, které hodně ovlivní váš osobní život. Pokud již žijete ve vztahu, střídejte příjemné společné chvilky doma s nějakou zábavou s nejbližšími přáteli. Mělo by to být vyvážené a pokud chcete bít více doma, prostě tam někoho jednou za čas pozvěte. V druhé polovině roku mohou vztah mírně nabourávat pracovní povinnosti. Podle horoskopu Vodnáři kteří jsou single mají velkou šanci změnit svou situaci v létě nebo na podzim. Ale pozor, to neznamená, že máte jen tak sedět doma a čekat, až se objeví ta pravá láska. Bude to někdo, koho poznáte už v zimě při nějaké společenské události.

Kozoroh – horoskop na rok 2016

Rok 2016 bude pro Kozorohy celkem úspěšný. Ale tentokrát lidé narození v tomto znamení zvěrokruhu nebudou mít všechny trumfy ve vlastních rukou, mnoho bude záviset na okolí. Proto je důležité, abyste si se všemi lidmi kolem vás udržovali co nejlepší vztahy. Pokud možno se také vyhýbejte různým konfliktům, do kterých mohou být zataženy státní instituce.  Vaše průbojnost dokáže oslnit, jen si dávejte pozor, aby nebyla doprovázena zbytečnou arogancí. Byla by škoda ztratit část získaných bodů, když můžete mít se skromnějším přístupem všechny.

Nejlepší měsíce v roce 2016: leden, únor, říjen

Nejhorší měsíce v roce 2016: červen, září

Práce: Měli byste očekávat více pracovních změn. A to k lepšímu. Je velmi pravděpodobné, že začnete dělat navíc nějakou práci, která vás velmi baví a zajímá, ale doposud jste z této záliby neměli moc peněz. Pokud vás trápí dluhy nebo nejistá finanční situace, podle horoskopu se to v roce 2016 také zlepší. Jen to nebude hned od začátku. Musíte se obrnit trpělivostí a také podniknout několik racionálních kroků. V říjnu vás čeká velmi zajímavá nabídka, pokud ji přijmete, budete mít více peněz, ale přinejmenším na začátku i mnohem více práce. Pokud ji odmítnete, zůstanete na svém, čili budete na tom celkem dobře a budete mít více volného času. Těžké dilema.

Zdraví: Jestliže již delší dobu přemýšlíte o nějakém náročnějším zákroku a stále se pro něj nemůžete odhodlat, nyní tu odvahu seberete. A výsledek vás potěší. Kozorozi s nadváhou se podle horoskopu také dokáží konečně motivovat a začnou svá kila řešit. Nebude to snadné, výsledky přijdou pomalu, první výraznější efekty by se měly dostavit až kolem léta. Občas budete mít sklony k velmi sebekritickému přístupu. Nemá to smysl, člověk by měl sám sebe akceptovat a z toho pak vychází i jeho celkové štěstí. Nejslabší odolnost budete mít v dubnu, červnu a listopadu.

Láska: Obecně budou mít lidé narození ve znamení zvěrokruhu Kozoroh v první polovině roku a na jeho konci trochu méně času na své blízké než tomu bylo dříve. A to samé se týká i času věnovanému na nezávazné flirty a zábavy. Proto je velmi důležité využít každou chvilku, která se vám uvolní. Ti, co žijí ve vztahu by podle horoskopu v takovýchto momentech měli partnerovi věnovat plnou pozornost, ti co jsou stále single, by se zas měli vrhnout do víru vášní a společenských radovánek. Ve vztazích by se i nejmenší problémy měly hned řešit a základem jejich fungování musí být upřímnost. Jinak to nemá dlouhodobou perspektivu.

Střelec – horoskop na rok 2016

Rok 2016 bude pro lidi ze znamení zvěrokruhu Střelec docela složitý. Na jednu stranu na vás bude záviset hodně věcí a povinností budete mít někdy až nad hlavu (zvláště v dubnu a květnu), na druhou stranu budete mít schopnost si vybrat z přívalu věcí, které se vám pohrnou na hlavu, ty nejdůležitější. A u těch méně významných dokážete okolí vysvětlit, že to v klidu i nějaký čas počká. K nečekaným událostem přistupujte s úsměvem a odvahou a vše se vám podaří zvládnout.

Nejlepší měsíce v roce 2016: únor, červen, srpen

Nejhorší měsíce v roce 2016: duben, říjen, prosinec

Práce: Vaše představivost pojede na plné obrátky. Někdo jenom zmíní nějakou možnost či obrysy nějakého plánu a vy hned začnete vymýšlet způsoby, jak toho dosáhnout. V práci díky tomu můžete mít velký úspěch, jen se vyhýbejte úplnému přivlastňování cizích nápadů. Část léta byste měli věnovat na zlepšení svých kvalifikací, času na to bude překvapivě dost. Do května se snažte spíše šetřit, během léta si budete moci pak mnohem více vyhodit z kopýtka. Na podzim by se měla zlepšit vaše celková finanční situace.

Zdraví: Střelci mívají ve zvyku podceňovat zdravotní problémy. Bylo by dobré, kdybyste se tomuto přístupu vyhnuli a při prvních náznacích nějaké nemoci raději zašli za doktorem. Podle horoskopu vám v roce 2016 hrozí, že nějaká banalita se přerodí na závažnější zdravotní problém. Nemá smysl to riskovat. Budete mít větší problémy s únavou, nejlépe je vyřešíte dobíjením baterek o víkendech a svátcích. Psychickou kondici vám budou všichni závidět.

Láska: Štíři, kteří jsou single budou v první třetině roku řešit různé rodinné záležitosti, takže na hledání lásky jim moc času nezůstane. Trochu se to zlepší během léta, ale na podzim vás zase pohltí práce a povinnosti. Nového partnera budete mít největší šanci poznat jen v zaměstnání nebo na akcích, které jsou s ním nějak spojené. Jestliže to ve vašem vztahu skřípe, bylo by rozumné trochu přibrzdit. Podle horoskopu Střelci, kteří svými požadavky příliš moc tlačí na pilu, mohou mít v roce 2016 velké problémy udržet domácí klid a pohodu. Toxické vztahy se s největší pravděpodobností rozpadnou bez nějakých větších následků.