Horoskopy od 16-09-2013 do 22-09-2013

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý osmý týden roku 2013

1. Beran – ačkoliv jste asi doufali, že tento týden bude výrazně ambicióznější a plný zajímavých projektů, bohužel od začátku se budete muset koncentrovat hlavně na různých otravných banalitách. Mohou se objevit nějaké právní potíže. Ve vztahu vyhrají ti Berani, kteří budou mít hodně sebevědomí. Nepřikyvujte všemu. Nyní vám nejvíce prospěje každodenní lehčí cvičení a hodně zeleniny.

2. Býk – musíte si pevně stát za svým rozhodnutím. Okolí bude tlačit, abyste měnili názor podle silnějšího nebo firemně výše postaveného, ale byla by to jen známka slabosti, kterou by pak zneužívali neustále. Popřemýšlejte, jestli je ve vašem vztahu vše v pořádku a začněte hledat způsoby jak to změnit. Single by měli slevit ze svých požadavků. Zdraví by mělo být v pořádku, jen se může objevit více stresu.

3. Blíženci – jestli hledáte novou práci a nebo přemýšlíte, jak upravit svou pracovní činnost, začněte se rozhlížet, příležitosti jsou. Pozor jen na prázdné sliby, co je psáno to je dáno. Budete mít více příležitostí, jak se společensky vyžít, ale nový vztah se z toho nezrodí. Ale co, příjemné večery s přáteli jsou také fajn. Trošku více spěte a minimálně dvě hodiny před spaním nepřemýšlejte o práci.

4. Rak – vyhýbejte se zákulisním jednáním a různým nepříliš čestným pletichám. Podle horoskopu byste se měli řídit nyní tím, že s poctivostí se dojde nejdále. Nechte tento týden na partnerovi, něčím příjemným vás v pátek nebo sobotu překvapí. Můžete mít menší potíže s pamětí, ale je to jen krátkodobé, není nutno hledat pomoc lékaře.

5. Lev – nevychloubejte se svými úspěchy, okolí si vašich schopností již všimlo a brzy je docení. Pokud o nich budete příliš mluvit, může to mít opačný efekt. Hlídejte si výdaje na domácnost. V lásce a hledání partnera je občas třeba mít trochu štěstí. To bude váš případ v tomto týdnu. Pozor na různá zranění, musíte je vždy pečlivě vydesinfikovat a ošetřit.


6. Panna – tento týden budete podle horoskopu v práci bezpeční a budete se moci více věnovat svým různým projektům, i kdyby byly trochu mimo vaše obvyklé pracovní povinnosti. Nejdůležitější je práce pro budoucnost. Přemýšlejte o sobě pozitivně, nízké sebevědomí může být zdrojem problémů ve vztahu i v získávání nového partnera. Bylo by užitečné omezit sladkosti a kofein.

7. Váhy – pracovně bude velmi náročný počátek týdne, kdy byste si měli hlavně hlídat dochvilnost. Spoléhejte se jen na vlastní síly a schopnosti, pokud své povinnosti předáte druhým, nedopadne to moc dobře. Zamilované Váhy budou prožívat nádherný týden, vztahy ve kterých city již trochu vychladly by se nyní měly oživit. Pro romantiku bude ideální víkend. Vychutnávejte si podzimní ovoce, prospěje vašemu zdraví.

8. Štír – bude vás trápit nějaká nedokončená povinnost z minula, také určité nepříjemnosti může přinést kontakt s úřady a nadměrné papírování. Nebojte se poprosit o pomoc. K lásce nyní přistupujte s mírným odstupem, je to sice nádherná věc, ale někdy je čas i na trochu racionality. Šetřete si páteř a netrhejte sportovní rekordy, vaše tělo by chtělo trochu odpočinou.

9. Střelec – aktuálně sice vaší pracovní pozici nic nehrozí, ale také nečekejte nějaké zázraky nebo výjimečná ocenění. Tento týden bude spíše šedivý a nudný, z toho důvodu hrozí i nějaké menší chyby způsobené monotematičností práce. Pokud máte problémy ve vztahu, stačí jen silněji bouchnout do stolu a buď vše rázně ukončit nebo nastavit nová pravidla. Na konci týdne budete pod větším psychickým tlakem, v pohodě vás udrží výlety v přírodě.

10. Kozoroh – v tomto týdnu je možný kariérní postup, lepší pracovní nabídka a nebo nějaké velmi zajímavé finanční ohodnocení. Přebývající hotovost neprojídejte, raději ji investujte a nebo část odložte na horší časy. Stále vás miluje a to je asi ta nejlepší zpráva, jakou si můžete přát. Pozor na nos a krk, nachlazení nebo chřipka se mohou objevit ze dne na den.

11. Vodnář – kariéra by se měla konečně trochu rozhýbat. Objeví se nějaké nové a zajímavé projekty u kterých můžete hrát rozhodující roli. Sice budou vypadat trochu náročněji, ale nemusíte se bát, máte na to zvládnout všechno. Najděte si trochu času na společenský život, pokud možno vycházejte na setkání s přáteli i s partnerem. Omezte nezdravé tuky, tento týden by vám prospěla dobrá mořská ryba (v nesmažené úpravě).

12. Ryby – podle horoskopu vás čeká takový trochu melancholický týden, kdy více budete rozjímat o nesmrtelnosti chrousta a o minulosti. Ale to nevadí, vaše okolí na to bude koukat s pochopením. Single mohou potkat někoho zajímavého a pokud se vám podaří najít hodně společných témat, vztah bude mít budoucnost. Velmi dobrá fyzická i psychická forma.