Horoskopy od 11-11-2013 do 17-11-2013

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtyřicátý šestý týden roku 2013

1. Beran – v práci by se nemělo stát nic nepříjemného, ale počítejte s tím, že budete mít trošku více povinností než obvykle. Vše se dá zvládnout, větší zodpovědnost znamená v budoucnu větší zisky. Zamilované čekají krásná romantická setkání, single se pobaví s přáteli a v rodinách klid a mír. Dbejte o své oči, váš zrak se nyní rychleji unaví.

2. Býk – ve firmách, které se zabývají službami bude hodně neklidná atmosféra a velký zmatek. Nejste na vině, ale budete to muset nějaký zvládnout.  Utrácejte s rozumem, zvláště co se týká různých drobností a zbytečností. Ačkoliv je zde podzim, vaše srdce spíše cítí jaro nebo léto a spoustu vášně. Fyzická kondice by měla být v pořádku, pozor jen na stres.

3. Blíženci – na hotovost nemusíte být moc opatrní, ale obzvlášť obezřetní buďte při různých operacích s platební kartou a nebo s bankovními převody. V citech bude podle horoskopů aktivita na vaší straně. Mělo by se dít to, o čem vy rozhodnete. Nikdo vás nyní neopije rohlíkem. Pozor na hlasivky, existuje mnoho způsobů, které rychle vyřeší případný chrapot.

4. Rak – tento týden si vás lidé v práci budou opravdu vážit. A pozoruje vás někdo významný, kdo mimo jiné rozhoduje i o budoucím stavu vaší peněženky. Takže stojí za to se snažit. Vaše srdce bude řídit počasí. Když bude pod mrakem, nečekejte nic moc zajímavého, ale sluneční prameny rozehřejí i ten nejtvrdší kus ledu. Rakům nejvíc nyní hrozí nachlazení.

5. Lev – vyhýbejte se riziku jak v práci, tak i při vydávání peněz. Někdo vás bude popichovat k zbytečnému hazardu, ale vy máte svůj rozum a budete vědět rozhodně lépe. Tento týden podle horoskopu budete mít dobré přesvědčovací schopnosti ve všech rodinných záležitostech. Nebojte se je využít a směrovat partnera tam, kam potřebujete. Nevyhýbejte se pohybu, i když se vám nebude chtít, tento týden potřebujete pravidelné procházky.


6. Panna – pokud přemýšlíte o změně práce, rozhlédněte se kolem sebe, teď je tu docela zajímavá možnost. Jen se nesmíte bát udělat radikální krok. Hodně času věnujete partnerovi, dětem a nebo i svým rodičům a sourozencům. Příjemná atmosféra bude tou nejkrásnější odměnou. Jezte častěji, ale poloviční porce.

7. Váhy – velmi dobře vám půjde od ruky vzdělávání, zvláště pokud vyžaduje i trochu zručnosti. Je to skvělý týden například pro získání řidičáku. Ve vztahu budete cítit trochu nejistoty, může se objevit i žárlivost. Pokuste se na to nemyslet, podle horoskopu je vše v nejlepším pořádku a již brzy vám to partner dokáže. Přestaňte ignorovat dlouhodobé zdravotní potíže, i kdyby vypadaly jen jako drobnůstka.

8. Štír – v práci se postarejte o co nejlepší vztahy. Tento týden bude vše záležet od dobré spolupráce s jinými lidmi. Sami nic nedokážete dotáhnout do konce. Ve stálém vztahu čekejte hodně vášní, a i pro single má horoskop příjemnou zprávu.  Velká láska je opravdu na dohled. Viry a bakterie řádí, nedá se s tím nic moc dělat, pokuste se posílit si trochu imunitu.

9. Střelec – pokud se věnujete podnikání, tento týden by se vám mělo podařit něco opravdu mimořádného. Zaměstnance nečeká nic zvláštního, mohou mít trochu více volného času než obvykle. Následujících sedm dní je skvělých pro různá společenská setkání, single může čekat milý románek, partnerské vztahy se skvěle pobaví. Dejte si pozor na mléko a všechny mléčné výrobky.

10. Kozoroh – finanční záležitosti by se měly výrazně zlepšit. Dostanete peníze, se kterými jste nepočítali, možná je i odměna a nebo vrácení půjčky. Část jich věnujte na radovánky, zbytek odložte jako rezervu na důležité výdaje. Pokud chcete lásku, budete muset přestat čekat a vzít konečně svůj osud do vlastních rukou. Více pohybu, méně tuků, pravidelný dlouhý spánek, to je nejlepší rada ne tento týden.

11. Vodnář – čeká vás docela hodně těžkých povinností, dokonce je možné, že uslyšíte i nějaká slova kritiky, ale na konci týdne by vše mělo být v pořádku. Nezapomínejte na své závazky. V lásce vás čeká nějaké velká, a hlavně velmi příjemné, překvapení. Dejte si pozor na klouby a na páteř, nemusíte polykat nějaké potravinové doplňky, jen je nepřetěžujte.

12. Ryby – budete mít možnost být všude tam, kde se budou odehrávat významné události. Nebojte se ukázat, projevte svůj názor. Jinak vás jiní odstrčí dozadu a to by byla škoda. Podle horoskopu Ryby zase zjistí, jak je důležité mít po svém boku partnera, který je jim velkou oporou. Pečujte o sebe, pokud budete spokojeni se svým vzhledem, nic vás nevyvede z rovnováhy.