Horoskop na měsíc prosinec 2013

Horoskop na prosinec 2013
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – v prosinci se vám bude docela dařit. Bude to sice spojené i s většími finančními výdaji, ale pokud je někdo úspěšný, nesmí šetřit každou korunu. Ono i správná sebeprezentace velmi často může přinést hezký finanční výsledek. Samozřejmě nesmíme přehánět, radovánky na dluh jsou nepřípustné. Navíc Vánoce také něco stojí. Čeká vás nějaké velmi významné osobní rozhodnutí, které ovlivní nejen následující týdny, ale podle horoskopu se odrazí na celé vaší budoucnosti. Ke konci měsíce budete mít trochu dost neustálého spěchu a stresu.

Býk – buďte velmi opatrní při podepisování čehokoliv, zvláště pokud se to bude týkat různých úředních dokladů a nebo záležitostí spojených s financemi. Pokud podnikáte, někdo se může podívat na vaši činnost podrobněji, je dobré mít vše v pořádku, zvláště pokud by šlo o finanční úřad. Peněz byste měli mít dostatek, ale je dobré vydávat trochu méně než by člověk chtěl a vytvářet si rezervy, Vánoce jsou finančně náročné, ale to neznamená, že by po nich musela zbýt prázdná peněženka. I Silvestr či Nový rok přinesou další výdaje.

Blíženci – horoskop vám doporučuje upřímný rozhovor s partnerem. Je zde spousta věcí, které by bylo dobré ujasnit a nemá smysl si druhou polovinu měsíce zaplňovat různými zbytečnými spory a hádkami o hlouposti. Před Vánocemi vás čeká velký shon a nebude spojený jen s nakupováním. Bohužel doženou vás pracovní povinnosti a nějaké resty z minulých týdnů. Proto dárky pokud možno sežeňte co nejrychleji, ať to potom nemusíte řešit na poslední chvíli nějakou zbytečností, která nikoho nepotěší, ale vám se jí podařilo sehnat dvacátého čtvrtého ráno. Před Silvestrem posilte imunitu.

Rak – během prvních dvou týdnů se budete muset podřídit tlaku událostí. Není čas na rebelie, pokud chcete mít klidnější zbytek měsíce, je nutno zatnout zuby a poslouchat. Ozývejte se jen v situaci, kdy někdo bude chtít očividně zneužít výsledky vaší práce k osobnímu obohacení. Podle horoskopu finančně náročný prosinec zvládnete, i když to bude hodně napnuté. Nejrozumnější by bylo vyřídit všechny povinné výdaje na začátku měsíce a pak uvidíte, kolik vám zůstane v ruce. Po Vánocích by se měl ozvat nějaký známý či příbuzný, kterého jste neviděli už mnoho let.

Lev – čekejte hodně tvůrčí měsíc. Něco vás inspiruje k větší aktivitě  a najdete mnoho neotřelých řešení různých problémů a pracovních úkolů. Finanční situace bude v prosinci jako na houpačce, na začátku nebudete vědět, kde sehnat dostatek peněz na potřebné výdaje a pak zase se vám bude zdát, že je vaše peněženka bezedná. Pokud jste s partnerem měli nějaké vážnější osobní problémy, podle horoskopu by se nyní vše mělo vyřešit k oboustranné spokojenosti. Zvláště oslavy spojené s koncem roku by měly být velmi příjemné.


Panna – v práci nejvíce využijete svůj osobní šarm. Podaří se vám přesvědčit lidi, kteří vám již delší dobu nebyli příliš nakloněni, že bez vás to prostě vůbec nejde. V prosinci by se měla také objevit nějaká neočekávaná hotovost, která se před Vánocemi vždycky hodí. Možná to bude prémie, možná vám někdo vrátí starý dluh a nebo vyhrajete nějaký příjemný obnos. Obecně se dá říci, že nyní na vás svítí šťastné hvězdy. Měsíc by měl přinést i hodně potěšení těm Pannám, které jsou single. Možná to nebude velká láska, ale několikaměsíční románek také není k zahození.

Váhy – v prosinci byste měli zvládnout všechny výdaje, i když na konci měsíce bude vyčerpaná i většina vašich rezerv. Ale nic se s tím bohužel nedá dělat, někdy se prostě více ušetřit už nedá. Čekejte nějaké menší zdravotní problémy. Nebudou příliš závažné, ale přesto vám sezónní nemoci trochu znepříjemní život. Podaří se vám seznámit s mnoha zajímavými lidmi, z některých se v budoucnu stanou velmi blízcí přátelé. Pokud chcete udělat něco pro svůj vzhled, následující měsíc je pro to podle horoskopu ideální.

Štír – pozor na pomluvy. Až do desátého vám budou velmi znepříjemňovat život. A bohužel pasivita v této situaci není příliš dobrý nápad. Raději se razantně braňte, protože část lidí by k tomu mohlo začít přistupovat v souladu s klasickým heslem, že není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu. Zbylé dvě třetiny měsíce by měly být klidné, jen podle horoskopu byste se měli vyhýbat veškerému zbytečnému luxusu a výdajům na nepotřebné věci. I při nákupu dárků lze vybírat levně a přitom velmi rozumně. Potěší dárek, který jde od srdce, nikoliv jen od peněženky.

Střelec – někdo, koho velmi dobře znáte, chystá na vás menší podraz. Ale může vás potěšit fakt, že nakonec sám se chytí do vlastní pasti. Nevyžívejte se pak v pomstychtivosti, vaše okolí nejvíce ocení velkorysost. Těsně před Vánocemi by se na stole měla objevit nějaká velmi zajímavá obchodní nebo pracovní nabídka, rozhodovat se budete muset velmi rychle. Konec měsíce bude nabitý mnoha událostmi a nebudou se jen týkat práce, ale i společenského života. Bylo by dobré si předtím pořádně odpočinout, jinak váš organismus může začít pokulhávat.

Kozoroh – na začátku prosince byste měli být podle horoskopu pokud možno co nejpozornější. Objeví se pár zajímavých možností, jak vydělat pár korun, které vylepší vaši finanční situaci před Vánocemi, ale nebudou vidět na první pohled. Jinak to bude docela příjemný měsíc, pracovních povinností bude přiměřeně a zlepšená finanční situace vám pomůže zvládnout větší dávku výdajů, které jsou automaticky spojené se svátky. Budete mít slušnou fyzickou kondičku, ideální by byla nějaká víkendová výprava na hory.

Vodnář – nepočítejte moc s tím, že by se vám v tomto měsíci podařilo dokončit nějaké velkolepé předsevzetí. Prosinec bude spíše o nudné každodenní práci, má to ale i jednu výhodu. Nebudete muset obětovat svůj volný čas. Ten nevěnujte jen přípravám na svátky, mnohem lépe ho využijete s partnerem a přáteli. Můžete ukončit různé staré hádky a začít s úplně novými kartami. Pokud možno se snažte vyhnout úvěrům a u každého velkého nákupu popřemýšlejte, jestli je opravdu nutný a nedal by se odložit na leden příštího roku.

Ryby – horoskop by měl potěšit hlavně ty Ryby, které kráčejí životem již několik let s jedním partnerem. Měl by vám nyní snášet i to příslovečné modré z nebe. A nebude v tom nějaká vypočítavost, prostě to bude projev velké lásky, kterou možná není schopen ukázat v normálním životě, ale nečiní mu to vůbec problém před a během Vánoc. Vychutnávejte si ty nejkrásnější chvilky v roce. Dlouhodobé investice mohou přinést neočekávané zisky, jen si trochu peněz nechte i pro své osobní potěšení.

2 thoughts on “Horoskop na měsíc prosinec 2013

  1. horoskopy Post author

    Můžete se podívat do svého týdenního horoskopu, měsíčního a také do toho, na rok 2014, všechny jsou zde na stránkách

Comments are closed.