Horoskopy od 25-11-2013 do 01-12-2013

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtyřicátý osmý týden roku 2013

1. Beran – dávejte si nyní pozor na peníze, budete mít velké pokušení vydávat je bez omezení a to by byla chyba. Ještě vás čekají nějaké nutné výdaje a půjčka je špatné řešení. Zamilovaní prožijí krásný začátek zimy, vztah by ještě více upevnil hezký společný víkend nebo aspoň kouzelná večeře při svíčkách. Pozor na nachlazení.

2. Býk – práce by vám měla přinášet dostatek uspokojení. A když vám jde něco od ruky, tak to většinou znamená i výrazně vyšší efektivitu a za tím se objeví i hezké finanční ocenění. Jestli se vám zdá, že je nutno něco na vašich citech měnit, zkuste si znovu promyslet situaci a rozhodně nedělejte ukvapené kroky. Pár dní odkladu nic na situaci nezmění a vy budete vědět více. Měli byste mít hodně sil a také relativně optimistickou náladu.

3. Blíženci – je zde zvýšené riziko, že budete mít nějaké menší úřední problémy. Pro jistotu si ověřte, jestli máte v pořádku všechny papíry a jestli jste na něco nezapomněli. Blíženci bez partnera mohou někoho velmi přitažlivého poznat, ale pozor, je tady konkurence a bez boje se to tentokrát neobejde. Vyhýbejte se stresu a pokud možno se večer více hýbejte. Běh by vám prospěl.

4. Rak – pokud jste zaměstnancem, vaše práce by měla být klidná a nenáročná. Pokud podnikáte, začněte přemýšlet o reklamě, teď je několik skvělých příležitostí a byla by škoda, kdyby vám ujel vlak. Mladá manželství by měla začít přemýšlet o potomcích a všichni Raci by podle horoskopu měli věnovat trochu času širší rodině. Nepodceňujte drobné zdravotní problémy.

5. Lev – vyhýbejte se hurá-optimismu. Pokud chcete dosáhnout v práci úspěch, důležitá je systematičnost a pečlivost. Ve středu a ve čtvrtek vás čekají větší výdaje. Lvi, kteří vyrazí na lovy, budou mít úspěch. A pokud žijí ve šťastném vztahu, nyní je možno si partnera omotat kolem prstu. Mohou se objevit menší potíže s krevním tlakem, chce to klid.


6. Panna – pokuste se realizovat nové nápady, postupujte systematicky a ignorujte všechny škarohlídy a žvanílky, kteří ve skutečnosti nemají na vaši práci vliv. A vše vám půjde krásně od ruky. Ve vztahu by to mělo být krásné, pokud jste single, můžete potkat někoho moudrého a příjemného, kdo by možná i stál za hřích. Povinná vyšetření byste neměli ignorovat.

7. Váhy – bude kolem vás hodně zmatku, je dost možné, že na hladinu vyplave nějaký starší kostlivec, kterého bude nutno rychle řešit. Konec pracovního týdne by měl být už o něco klidnější. Velkou lásku nyní podle horoskopu opravdu nenajdete, ale i v rodině člověk může hledat oporu. Pokuste se trochu brzdit svou chuť k jídlu, zvláště večer.

8. Štír – koncentrujte se jen na ty věci co nejvíc hoří. Nedělejte si moc plánů a nepřemýšlejte do budoucna, práce bude nad hlavu a bohužel nepočítejte s tím, že by vám někdo pomohl. Rozhlížejte se za vhodnou investicí. Velké lásce musíte jít trochu naproti, pokud budete jen čekat na zázrak, tak nic se ve vašem životě nezmění. Hledejte příčiny zhoršeného zdravotního stavu, neřešte jen následky.

9. Střelec – podaří se vám získat neplánovaných pár korun navíc. A to se v předvánočním období rozhodně může hodit. Šetřit teď nemá moc smysl, ale i při výběru dárků je lepší se řídit trochu rozumem a ne jen emocemi. Budete mít velké charisma a když ho doplníte ještě větší dávkou sebevědomí, kdo ví, co se v lásce může vydařit. Psychická forma bude docela dobrá, síly budou odpovídat ročnímu období.

10. Kozoroh – velmi dobrý týden pro investice do nemovitostí. Případně se můžete rozhodnout pro nějaké výhodné stavební spoření. Nevěřte prázdným slibům. Kozorozi, kteří žijí v partnerském vztahu, nyní poznají jeho novou hloubku. Můžete mít menší problémy s bolestí zad. Krátkodobě pomůže masáž, ale popřemýšlejte i o nějakém cvičení.

11. Vodnář – hlídejte si všechny důležité termíny, v tomto týdnu by podle horoskopu měla být klíčová i dochvilnost v libovolné pracovní či osobní situaci. Na začátku týdne trochu omezte výdaje. Ve vztazích je doporučená trocha opatrnosti. Raději se řiďte heslem, dvakrát měř, jednou řež. To co má hodnotu, neuteče. Chraňte před chladem své uši, jsou nyní obzvlášť citlivé.

12. Ryby – pokud podnikáte, vrhněte se na nějakou novou činnost nebo začněte hledat nové partnery nebo dodavatele. I zaměstnanci můžou zjistit, že mnoho věcí se dá dělat jinak. Pokuste se trochu méně tlačit na partnera. Pokud mu povolíte otěže, něčím krásným se o víkendu odmění. Věnujte trochu času a fyzické aktivity svým problematickým partiím.