Horoskopy od 13-01-2014 do 19-01-2014

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třetí týden roku 2014

1. Beran – v práci vsaďte na diplomatický přístup ke všem svým spolupracovníkům. Pokuste se s každým vycházet co nejlépe a rozhodně se vyhýbejte všem konfliktům. Podle horoskopu to není nejlepší týden pro nové známosti a malé románky, ve stálých vztazích střídavě oblačno. Zdraví by mělo být v pořádku, jen si dejte pozor na úrazy.

2. Býk – budete se vám zdát, že máte výrazně navíc. Ale raději se nevrhejte po hlavě do nových projektů, tento týden budete mít svých starostí dost. Čeká vás mírné zlepšení finanční situace. Každý vztah by měl stát na upřímnosti, vyžadujte od partnera otevřenost a odměňte ho tím samým. Vyhýbejte se průvanům a náhlým změnám teploty.

3. Blíženci – zjistíte, že vám trochu chybí nějaké znalosti či schopnosti. Ale není to důvod k zoufání, máte na to vše velmi rychle dohnat. Jen o svých slabinách s nikým nemluvte. Podle horoskopu přichází skvělý týden pro rodinnou pohodu. Nestresujte se a netlačte tolik na pilu. Pokud se trochu uvolníte, uvidíte, že je vám lépe nejen na duši, ale i na těle.

4. Rak – budete mít dost bojovou náladu, v práci vás čeká trochu sporů. I když pokud budete znát míru, tak by vám dlouhodobě neměly vůbec uškodit. Při nákupech pečlivě vybírejte, ne každá nabídka je tak výhodná, jak to vypadá na první pohled. Pokud nebudete očekávat příliš mnoho, můžete najít i novou lásku. Mohou se objevit nějaké žaludeční potíže nebo viróza.

5. Lev – čeká vás hodně práce, ale podle horoskopu budete mít velmi podnikavou náladu a také se vám podaří vymyslet nějaká velmi zajímavá řešení starých problémů. Pokud možno neotevírejte moc peněženku alespoň do středy. Jestli se  vám zdá, že ve vztahu začíná být trochu nuda, promluvte si o tom a vymyslete řešení. S pozitivním přístupem vám bude výrazně lépe.


6. Panna – nebojte se dobře prodat své znalosti. Tento týden je velmi dobrý pro všechny, kteří přemýšlí o změně práce nebo touží po kariérním postupu. Život může být velmi příjemný i když nemáte někoho u svého boku, nebojte se vyrazit mezi lidi. Odpoledne nebo po večerech se trochu více hýbejte, zlepší vám to spaní a druhý den se budete cítit mnohem lépe.

7. Váhy – ne všichni kolem vás jsou upřímní. Dejte si pozor na pomluvy a odmítejte všechny náhlé pozornosti od lidí, se kterými si normálně příliš nerozumíte. Nový vztah může někdy vzniknout díky vyzývavosti a velkému sebevědomí, ale tento týden jsou podle horoskopu v kurzu spíše šedé myšky. Nerozčilujte se a dávejte si pozor na zvýšený tlak.

8. Štír – v pondělí se pokuste popřemýšlet, čeho byste chtěli tento týden dosáhnout. A pak to důsledně realizujte, nemá smysl se motat od ničeho k ničemu. Máte šanci na novou známost a nebo vznikne velmi dobré přátelství, které dokáže přežít i ty nejtěžší zkoušky. Nemusíte až tak pečlivě hlídat zdravou výživu, malé mlsání jednou za čas ještě nikoho neporazilo.

9. Střelec – objeví se pár zajímavých možností, jak si mírně vylepšit svůj rodinný rozpočet. Stačí jen chtít a obětovat i trochu volného času. Může se ozvat nějaká stará láska, příjemné posezení a pár vzpomínek u kávy dovedou výrazně zlepšit náladu. Pokud vám selhává imunita, vyzkoušejte si saunu.

10. Kozoroh – budete chtít trochu obohatit svůj život, občas se stojí za to zastavit, pořádně rozhlédnout kolem sebe a popřemýšlet, kam vlastně směřujete. Pod maskou drsňáka se velmi často skrývá citlivé srdce, ale pozor, někdy je až příliš přecitlivělé. Pozor za volantem, zvláště pokud počasí trochu více zlobí.

11. Vodnář – raději trochu ustupte do pozadí. Podle horoskopu není dobré na sebe moc upozorňovat, jen by vám přibyly povinnosti a starosti a zisk by z toho byl nulový. Dobrý týden pro předem domluvená rande nebo příjemnou večeři s partnerem. Věnujte trochu více pozornosti svým vlasům, nehtům a pokožce.

12. Ryby – od ruky vám nejlépe půjdou všechny záležitosti, které vyžadují rychlost a rozhodnost. Věci u kterých se cení spíše pečlivost a opatrnost raději nechte někomu jinému. Možná vaše srdce začne tlouct trochu rychleji, nebojte se nové výzvy, nemůžete nic ztratit. Velmi dobrý týden pro ukončení všech škodlivých návyků, budete mít hodně pevnou vůli.