Horoskopy od 17-02-2014 do 23-02-2014

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
osmý týden roku 2014

1. Beran – věřte předtuchám, tento týden vám ukážou nejlepší a nejkratší cestu k cíli. Dejte si jen trochu pozor na lidi, se kterými spolupracujete, neměli byste být trestáni za jejich chyby. Čeká vás trochu sporů a zbytečných hádek, ale nemůžete pořád jen ustupovat. Pro hledání lásky to není nejlepší týden. Budete cítit, že je ve vás spousta energie, ale přesto se trochu šetřete, po zimě je imunita oslabená.

2. Býk – budete mít skvělý čich na peníze, může se vám podařit uzavřít velmi výhodnou smlouvu a nebo pořídit něco velmi důležitého výrazně levněji, než je to obvyklé. Nemusíte podezírat svého partnera, že by zrovna teď byl nevěrný, pokud trochu později chodí domů, jsou za tím jen přátelé nebo práce. Budete trochu ospalejší než obvykle, ale může za to počasí a roční období, nic moc se s tím dělat nedá.

3. Blíženci – podle horoskopu by se ve vaší peněžence mělo objevit pár korun navíc. Jestli ke konci pracovního týdne vám trochu z nich ještě zůstane, investujte do budoucnosti. Od svého vysněného partnera vyžadujete zbytečně mnoho, někdy je lepší příslovečný vrabec v hrsti než vysněný holub na střeše v jiném městě. Nezapomínejte na prevenci, návštěvou u lékaře nic nezkazíte.

4. Rak – tento týden bude skvělý pro všechny, kteří očekávají povýšení nebo změnu pracovního místa či zařazení. Budete mít výtečný start. Pokud se u vás nic nemění, týden bude celkem nudný. Úsměv vám sluší, přidá vám mnohem více krásy než jakákoliv drahá kosmetika či nejmódnější oblečení. Dejte si trochu větší pozor na uši, čepice nebo kapuce omezí riziko zbytečných onemocnění.

5. Lev – pokuste se trochu více angažovat v různých společných akcích. I kdyby v nich přímo nešlo o peníze, dlouhodobě jen na účasti vyděláte. Musíte si dělat reklamu. V partnerských vztazích čekejte hodně vášně a romantiky. Sigle Lvi podle horoskopu budou mít opravdu velké charisma. Nezapomínáte na ryby ve svém jídelníčku?


6. Panna – docela klidný týden, ve kterém vás nečekají žádné významné změny. Jen si dejte pozor na zbytečné riziko, pokud si nevěříte a nebo nevíte jistě, co další krok udělá, držte se raději zpátky. Od pátku do neděle večer můžete zažít nějaký nádherný románek, byla by škoda sedět doma a koukat jen do televize či počítače. Zima pomalu končí, sil by postupně mělo přibývat.

7. Váhy – dostanete velmi zajímavou nabídku. Není sice z těch, které se neodmítají, ale určitě by stálo za to si ji pořádně promyslet a rozhodnout se, jestli by nestojí za trochu sebeobětování. Podle horoskopu se v partnerských vztazích, kde bylo posledně hodně zbytečných hádek a křiku výrazně zlepší situace. Pečujte trochu více o své vlasy a kůži.

8. Štír – nemusíte každému dokazovat, že máte pravdu. Stačí, když za vás promluví činy. Buďte důrazní, každé práci se věnujte s co největší pečlivostí. Pracovně bude nejnáročnější úterý a pátek. V rodinách a dlouhodobých vztazích dojde k nějaké důležité události. Single mají šanci narazit na někoho, kdo jim zpříjemní pár nejbližších týdnů. Dejte si pozor na různé mykózy a plísně, nechoďte naboso.

9. Střelec – nebojte se náročných úkolů. Přijměte výzvu, obětujte jí trochu svého volného času a ukažte všem, že by stálo za to vás lépe odměňovat. V práci se vyhýbejte lidem, kteří hodně mluví a málo pracují. Tento týden se podle horoskopu můžete výborně pobavit s přáteli a známými, ale novou lásku bohužel nenajdete. Pokud se ozve nějaký starší zdravotní problém, zajděte za lékařem.

10. Kozoroh – měla by se vám výrazně zlepšit vaše finanční situace. Můžete také dostat nějakou novou výhodnou pracovní či obchodní nabídku. Odkládané nákupy realizujte tento týden. Ve stálých vztazích se objeví více lásky a citu, tento týden vás hodně rozněžní. Na single se také usměje štěstí. Drobné zdravotní problémy zvládne vaše tělo bez pomoci, čekejte větší přísun energie a optimismu.

11. Vodnář – poradíte si i s velmi náročnými pracovními úkoly. Pozor na pomluvy, někdo o vás bude tvrdit, že pracujete jen jako, dokažte, že tomu tak není. Tento týden se raději soustřeďte na rodinu, zábavu a romantiku si nechte na jindy. Bylo by dobré se ozvat příbuzným, se kterými jste se dlouho neviděli. Vaše tělo potřebuje zvýšený přísun minerálů.

12. Ryby – několik zajímavých příležitostí vydělat pár korun navíc, ale musíte velmi popřemýšlet, jestli váš čas a síly nestojí přeci jen o něco více. Je to týden vhodný spíše pro ty, co partnera nemají, protože ve vztahu může přílišné pracovní vytížení jedné strany nadělat hodně velký nepořádek. Podívejte se na čem spíte, možná vaše problémy s únavou jsou spojeny s nevhodnou nebo příliš starou matrací.