Horoskop na měsíc duben 2014

Horoskop na duben 2014
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – čeká vás nějaká velmi důležitá výzva. Měli byste vše zvládnout bez problémů, jen si musíte dát pozor na nepřející lidi, kteří se vám budou snažit uškodit. Musíte být hodně pečliví, pokud si budete práci zjednodušovat a hledat různé triky, jak se vyhnout nepříjemným činnostem, nic se vám nepodaří dotáhnout do konce. Pracovně bude nejnáročnější první polovina dubna, v té druhé se tlak výrazně zmenší. V lásce je někdy nejlepší zdrženlivost, díky ní se vám může podařit získat mnohem více.

Býk – duben by měl být podle horoskopu pro Býky měsícem radosti. Budete se setkávat s novými lidmi, práce vám přinese uspokojení, přátelé a rodina pro vás budou podporou a i ty peníze by konečně neměly být problém – jen je neutrácejte všechny, je důležité investovat nejen do radovánek, ale i do budoucnosti. Bylo by fajn, kdybyste zorganizovali nějakou velkou zábavu. Je sice příjemné jezdit na akce jiných lidí, ale pokud sami něco vymyslíte, získáte hodně pozitivních bodů. A kdo ví, možná tam potkáte i někoho, kdo nebude vašemu srdci lhostejný.

Blíženci – tento měsíc by měl být plný různých překvapení. Některá budou příjemná, z dalších budete hodně rozpačití. Pokud máte nějaké problémy v partnerském vztahu, popřemýšlejte, jestli by vám nepomohla rada někoho, kdo na události ve vaší domácnosti koukne úplně jiným pohledem. Zkuste trošku popřemýšlet o svém vzhledu, nechtělo by to pomalu s příchodem jara nějakou menší změnu? Jiný účes a nebo nějaké veselejší barvy vám rozhodně přidají na kráse.

Rak – v dubnu raději nepokládejte příliš mnoho nových otázek. Mohli byste uslyšet odpovědi, které budou pro vás nepříjemné, budete mít díky nim spoustu starostí a ve skutečnosti se ukáže, že je všechno jinak. Pokud možno se koncentrujte jen na svou tradiční práci, rodinný a společenský život a vycházejte z pasivní zásady, že nějak bylo a nějak i bude. Bylo by dobré, kdybyste trošku popracovali nad svou fyzickou formou. Nemusíte rovnou začít s nějakým sportem, ale pravidelné procházky vám udělají dobře.

Lev – všechno, co jste si naplánovali by se pomalu mělo začít plnit. Jen musíte být neustále v kontaktu s nejčerstvějšími událostmi. V dubnu je podle horoskopu skvělý čas na vymyšlení nějaké krásné letní dovolené. Dostanete několik velmi výhodných nabídek, které by bylo škoda nevyužít. Počítejte s tím, že vám pomůže někdo, od koho byste to nikdy nečekali. Pomoc je dobré oplatit pomocí a kdo ví, možná se vám díky tomu podaří získat nového kamaráda. Některé situace budou v tomto měsíci vyžadovat i trochu riskování.


Panna – nyní máte opravdu velkou šanci překonat spoustu překážek, jejichž zdolání se vám do dnešních dnů zdálo naprosto nemožné. Chce to jen dobře rozložit síly a nevyčerpat všechny své nápady hned na začátku dubna. Když už se vám podaří vyřídit většinu závažných záležitostí, nechte se trochu unášet proudem. Ušetří vám to síly a získáte také trochu více času jen pro sebe a svou rodinu. Vyhýbejte se sporům o věci, které se neopírají o velmi pevný základ a jsou spíše jen na pohraničí filosofie a etiky.

Váhy – pokud jste nebyli příliš spokojeni s minulými měsíci, můžete se pomalu připravit na to, že se situace začne zlepšovat. Nebude to bleskurychlé, ještě na začátku dubna se může objevit trochu organizačních a finančních potíží, ale potom se všechno začne otáčet a už kolem poloviny měsíce bude na vaší tváři úsměv a v duši plná spokojenost. Velmi dobře se vám bude spolupracovat se ženami, u mužů bude mírnou překážkou v práci jejich nadměrná touha flirtovat. Ale tu se dá využít jindy…

Štír – v pracovních záležitostech čekejte na příznivou změnu situace. Možná to bude povýšení, možná nějaká velmi zajímavá nabídka nového zaměstnání a nebo se velmi výrazně zvýší vaše příjmy. Duben bude ale jinak trošku zvláštní, to co je složité vám půjde bleskurychle od ruky, ale se snadnými záležitostmi se budete hodně dlouho potýkat. Pokuste se o vyvážený a spravedlivý přístup ke všem lidem ve vašem okolí, nic vám neublíží více, než když jednomu řeknete jedno a za jeho zády druhému budete tvrdit opak.

Střelec – duben může být podle horoskopu hodně nervózní. Sice vás nečekají nějaké velké průšvihy, ale obecný tlak a stres budou někdy doslovně nesnesitelné. Tento měsíc se nakonec podaří vyřešit veškeré soudní nebo úřední záležitosti a bude to k vaší plné spokojenosti. V lásce se nic významného nestane, váš partner bude citlivý, ale bohužel také trochu zapomnětlivý. Pokud partnera ještě nemáte, ani v dubnu se situace nezmění. Ale to neznamená, že se nemůžete dobře bavit s přáteli. Takových příležitostí bude více, zvláště v druhé třetině měsíce.

Kozoroh – začněte si plnit své sny. Život je krátký a není možné se celou dobu věnovat jen kariéře a vydělávání peněz. Vaše budoucnost je na nějaký čas zajištěná, můžete trochu polevit v úsilí a věnovat se i radostem. Podle horoskopu mají Kozorozi, kteří jsou single, velkou šanci najít novou lásku. Jen musí udělat těch prvních pár kroků. Kdo jen čeká, nikdy se nedočká. Jestli to ve vašem vztahu neklape, máte nejlepší možnost to vyřešit. Ideální pro rozumný rozhovor bude konec měsíce, kdy se postupně začne blížit první máj, lásky čas.

Vodnář – na začátku měsíce váš život ovládnou negativní emoce, pak se situace trochu uklidní, ale bohužel konec dubna bude zase pod jejich vlivem. Dávejte si v těchto dnech co největší pozor na jazyk. Neopatrně vyřčené slovo může nepříjemně urazit a nebo se stát základním kamenem velmi nepříjemné hádky. Snažte se udržovat co nejlepší vztahy s vlivnými lidmi, ti vás v případě nějakých problémů dokážou podpořit. Problémy v práci trochu vyrovná příjemná situace doma. Možná nebude příliš vášnivě, ale klid a teplo u rodinného krbu také nejsou k zahození.

Ryby – začíná nová etapa ve vašem životě. V dubnu něco významného skončí a něco ještě významnějšího začne. Bylo by dobré se na to připravit. Tento měsíc je výtečný pro každého, kdo chce získat nějaké nové znalosti nebo zkušenosti. Studenti zjistí, že na škole je mohou naučit nové věci a ti co začali nějaký kurz uvidí, že se všechno učí skoro samo. Pokud nemáte partnera a po špatných zkušenostech z minulosti se bojíte nového, možná by bylo rozumné si promyslet, proč to nevyšlo a pak už jen neopakovat chyby. Dejte si pozor na páteř a srdce.