Horoskopy od 26-05-2014 do 01-06-2014

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
dvacátý druhý týden roku 2014

1. Beran – jestli se vám podařilo ušetřit větší částku, tento týden se před vámi objeví velmi zajímavá dlouhodobá investice. Ale stejně je dobré si nechat nějakou rezervu. Podle horoskopu můžete v práci čekat nějakou malou hádku. Pokud jste single, můžete vyrazit hledat lásku. Tu sice nenajdete, ale čeká vás několik příjemných romantických okamžiků. Stres spojený s cestováním vám nyní rozhodně nesvědčí.

2. Býk – v práci uslyšíte velké množství různých novinek, mnoho z nich se bude týkat vašich kolegů. Pozor, většina jsou jen pomluvy, raději je nešiřte dál. Peníze je lepší někdy šetřit. Jestli potkáte někoho nového a velmi zajímavého, dejte si trošku na čas. I to, co na první pohled vypadá skvěle, může po čase iritovat. Zdraví a sílu by vám měli závidět i profesionální sportovci.

3. Blíženci – starosti ohledně toho co bylo a co bude vám rozhodně v práci nepomohou, koncentrujte se jen na tom, co je nyní a tento týden bude pro vás velmi úspěšný. Jinak se utopíte ve zbytečnostech. Poslechněte si někdy to, co partner říká, předejdete tím mnoha sporům. Horoskop doporučuje využít přebytek energie na kole nebo na nějakém delším výletu.

4. Rak – v práci se starejte kontrolovat své reakce. Zbytečný výbuch ohledně nějaké banality či angažmá ve sporu, který se vás ve skutečnosti vůbec netýká, vám může hodně ublížit. Jestli ještě nemáte partnera, pokuste se trošku změnit taktiku. V manželstvích a dlouhodobých vztazích klid a pohoda. Dejte si pozor na nachlazení a různé alergie.

5. Lev – lidé kolem vás nemusí pochopit, co plánujete udělat. Ale pokud budete dostatečně trpěliví, podpoří vás a velmi hezky přiloží ruku k dílu. Finanční situace se podle horoskopu trošku zlepší. Jestli si někdo myslí, že ve vztahu už není místo na romantiku, tak tento týden bude vyveden z omylu – příjemně. Pokuste se trošku upravit jídelníček, je na něm pár dost nezdravých věcí.


6. Panna – budete se snažit najít nějaký nový doplňkový zdroj příjmů. A s trochou snahy můžete mít úspěch. Cenou bude maličko práce navíc, ale to není takový problém. Pro opačné pohlaví budete výrazně přitažlivější, ale bohužel ve vašem okolí není nikdo, kdo by stál za hřích. Nenuťte se do ničeho, do čeho se vám nechce, zvládejte tento týden v psychické pohodě.

7. Váhy – jestli máte finanční problémy, nebojte se obrátit na svou rodinu a nejbližší přátele. Poctivě vysvětlete o co jde a uvidíte, že se brzy najde velmi dobré řešení. Ve věci lásky si podle horoskopu tento týden nejvíce užijí tradicionalisté, pokud čekáte nějakou extravaganci, počkejte na jindy. Budou vás mnohem více bolet nohy, jde to překonat, ale odpočinek také neuškodí.

8. Štír – budete mít více výdajů spojených s domácností, ale nemělo by to být nic tragického. Dokonce by se vám mělo podařit velmi výhodně koupit několik důležitých věcí. Ve vztahu nejvíce problémů dokáže vyřešit poctivost a otevřenost. Nebojte se říkat svůj názor. Když se vám podaří denně chodit spát dříve o patnáct až třicet minut, po probuzení se budete cítit mnohem lépe.

9. Střelec – jestli chcete změnit něco ve své práci, raději ještě trochu počkejte. Velká životní šance je už blízko, jen se na ni musíte ještě trochu připravit. Pozitivní přístup k okolí k vám přitáhne mnohem více pozornosti a tím pádem máte i zvýšenou šanci na nějaký malý románek. Tento týden byste raději neměli zkoušet nějaké nové módní diety.

10. Kozoroh – k penězům přistupujte jako k předmětu a ne k hodnotě. Jejich cílem je zpříjemnit váš život a ne ovládat váš život. Hledejte ve své práci něco víc než jen každodenní nutnost. Na lásku svých nejbližších odpovězte také láskou, vrátí se vám desetinásobně. Nemusíte se obávat nějakých zdravotních problémů, větší část symptomů byla jen ve vaší hlavě.

11. Vodnář – možná by bylo dobré se s někým poradit ohledně vašich výdajů. Dalo by se je výrazně snížit. V práci a v náročných chvílích vám nejvíce pomohou přátelé. V lásce bude podle horoskopů kralovat rozum. Srdce je důležité, ale někdy je opravdu špatným rádcem. Vaše nehty a vlasy budou nyní trochu slabší, s návštěvou u kadeřníka počkejte.

12. Ryby – v práci poslouchejte i cizí názory. Nemusíte se jimi řídit, ale hodně vám napoví, kde jsou nyní největší šance. Do čtvrtka raději neutrácejte, pak se můžete trochu více odvázat. Partner vás překvapí nějakým dárkem nebo krásnou romantickou večeří při svíčkách. Hodně věcí vás bude rozčilovat, ale pokud možno to na sobě nedávejte znát, psychická pohoda je základ dobré formy.