Horoskopy od 28-07-2014 do 03-08-2014

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý první týden roku 2014

1. Beran – jestli chcete nějaké příjmy navíc, bude to od vás vyžadovat trochu sebeobětování. Příležitosti jsou, ale bavit vás to nebude. Tento týden bude ve znamení nových známostí, spíše půjde o přátelské kontakty, ale vše se může s postupem času změnit. Podle horoskopu byste měli mít nyní dobrou formu.

2. Býk – raději se vyhýbejte závažným finančním rozhodnutím, na velké výdaje nemáte nyní moc dobrý odhad. Jestliže je něco nevyhnutelné, obraťte se na důvěryhodného odborníka. V partnerských vztazích by vše mělo být v pořádku, dokonce čekejte více lásky než obvykle. Budete dost špatně snášet teplo a dusno.

3. Blíženci – tento týden není vhodný pro konkurenční boj ani válku o lepší místo v práci. Nepomlouvejte druhé, raději se snažte získat jejich sympatie. Tolerance a šikovné lavírování při různých sporných situacích vám zajistí v domácnosti klid. Single si nyní mohou krásně užít. Někdy je lepší přibrzdit se vším, jak s nezdravými tak i zdravými aktivitami.

4. Rak – každodenní povinnosti by měly být nyní mnohem zajímavější než obvykle. Stačí každé ráno pohlédnout na svět s optimismem a vše bude v naprostém pořádku. Jestliže stále hledáte partnera, rozhlédněte se mezi přáteli, někdo o vás sní, ale bojí se to říci nahlas. Šetřete si oči, bez brýlí raději na sluníčko nechoďte.

5. Lev – finančně by tento týden měl být docela zajímavý a neobvyklý. A to jak na straně příjmů, tak i na straně výdajů. Láska tento týden nebude hrát tu hlavní roli. Na světě je spousta jiných velmi zajímavých záležitostí, kterým se je třeba věnovat. Zkrášlující kúry budou mít pozitivní efekt, zvláště pokud půjde o péči o pleť.


6. Panna – podle horoskopu vše, co začnete tento týden, vám přinese v budoucnu obrovské zisky. Jen to bude chtít nemálo práce a hodně trpělivosti. Panny bez partnera budou muset ještě trochu počkat, ve vztazích se objeví spousta lásky – skvělý týden pro společný výjezd. Sport by vám prospěl, jen nesmíte moc tlačit na pilu.

7. Váhy – v práci dostanete několik velmi zajímavých a originálních nápadů. Musíte si umět vybrat ten nejlepší, protože na všechny vám nestačí čas ani síla. V lásce se začne něco nového a hodně příjemného, máte se na co těšit. Pečujte o sebe trochu více, v těchto vysokých teplotách musíte více doplňovat tekutiny a minerály.

8. Štír – vyhýbejte se nudné pracovní šedi. Samozřejmě, povinnostem se nedá vyhnout, ale lze je také udělat mnohem zajímavějším způsobem. A pokud inspirujete i jiné, odměna vás nemine. Tento týden je podle horoskopu vhodný pro všechny Štíry, kterým se zdá, že vztah nemá žádnou budoucnost. Stačí mít jen trochu odvahy a konec bude rychlý a bezkonfliktní. Pozor na prsty při krájení.

9. Střelec – pracovní výsledky vám může hodně pokazit náladovost. Stačí jen špatný pohled či nevhodné slovo a můžete se vším praštit. Pokuste se o trochu více sebeovládání a nadhledu. Toužíte po partnerovi? Nemůžete stále sedět doma, tam se jen tak sám od sebe neobjeví. Vaše tělo může mít problémy s horkem a nedostatkem spánku.

10. Kozoroh – tento týden bude podle horoskopu ve znamení podnikavosti. Práce vám půjde dobře od ruky a některé nápady mohou přinést hezké peníze. S trochou odvahy a vyzývavosti můžete dobýt i to nejnedobytnější srdce. Máte špatnou náladu? Zkuste pečovat trošku více o svůj vzhled, kdo je spokojený s tím jak vypadá, žije mnohem lépe a bez stresu.

11. Vodnář – máte právo na trochu oddechu. Je přeci léto a nikdo od vás nemůže v tomto počasí vyžadovat nasazení na sto padesát procent. S trochou diplomacie se vám podaří vyjednat více klidu. Nepochopení ve vztahu by mělo zmizet jako mávnutím kouzelného proutku a váš partner by měl být ohebný podobně jako ten proutek. Chcete si pořádně odpočinout? Vymyslete si nějakou úplně novou tělesnou aktivitu, tělo po ní touží.

12. Ryby – něco velkého se chystá, v práci buďte pozornější než obvykle a držte ruku na pulsu. Podle horoskopu byste měli mít trošku více peněz než obvykle, ale pokuste se je všechny neutratit. Líbí se vám někdo? Dejte mu nenápadný signál. Zatím příliš nespěchejte, ale je dobré si připravit půdu. Plavání a masáže nejvíce prospějí unaveným svalům.