Horoskop na měsíc září 2014

Horoskop na září 2014
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – nejdůležitější bude v září rodinný život. S partnerem zažijete velmi krásné chvíle, jestli partnera nemáte, mnoho radosti vám přinesou bližší i vzdálenější příbuzní. Díky většímu pocitu jistoty se vám také podaří uspět v práci, sice první polovina měsíce bude trochu náročnější, ale to vám moc vadit nebude. S vykasanými rukávy zvládnete úplně všechno, co pro vás osud přichystal. A na konci září se podle horoskopu můžete těšit na nějakou velmi příjemnou odměnu.

Býk – velmi významnou roli budou hrát tento měsíc různé drobnosti. Nic významného se dít nebude a tak se budete věnovat hlavně malým radostem. Bohužel i menší problémy vám budou tentokrát dělat větší starosti než obvykle. Ale obecně se dá říci, že pro toto znamení zvěrokruhu bude září spíše příjemné. Nejvíce si v něm užijí Býci, kteří jsou single, ty může čekat nová velká láska. Obecně se nemusíte držet moc při zemi, vychutnejte si každou volnou chvilku na plno.

Blíženci – v práci vás větší část září čeká ještě lenošení, ale na konci měsíce si najednou všichni uvědomí, že léto už dávno skončilo a je nutno zase jet na plné obrátky. Bylo by lepší se na to trochu připravit, protože potom bude těžké vše důležité stihnout včas. Co nejvíce využívejte pozitivní energii, kterou vás začne nabíjet vaše okolí. Na úsměv odpovídejte úsměvem, nabídku pomoci přijměte a vymyslete si nějaký způsob, jak se hezky odvděčit. Budete mít několik zajímavých společenských setkání.

Rak – jestliže nemáte partnera, podle horoskopu byste v září měli začít přemýšlet, proč tomu tak je a naplánovat si, jak danou situaci změnit. Příležitostí budete mít více, ale rozhodně byste se do nového vztahu neměli vrhat po hlavě. Lepší je pečlivě vybírat než sáhnout po prvním třpytivém pozlátku. Pracovně se nachystejte na několik změn, obecně budou sice při zavádění mírně otravné a náročné na čas, ale dlouhodobě na nich vyděláte. Není čas pomalu změnit účes?

Lev – září by měl být pro Lvy velmi příjemný měsíc pod jedinou podmínkou. Musí k životu přistupovat se zdravým odstupem a jistou dávkou humoru. Nic neberte úplně vážně i na věcech smutných se dá najít alespoň trochu málo pozitivního. V práci se vám podaří vyřešit nějakou záležitost, která už delší dobu vypadala jako naprosto neřešitelná. Pomůže vám někdo, s kým jste až do nedávna neměli moc dobré vztahy. Kdo ví, možná je to počátek nového velkého přátelství?


Panna – kdykoliv se vám bude zdát, že jste pod příliš velkým tlakem a nebo že už nemůžete vůbec zvládnout vše, co se na vás valí, udělejte si trochu volna. Jestli to nejde přímo formou dovolené, naplánujte si hezký víkend a uvidíte, že už když vaše psychika bude vědět o odpočinku, tak vám hned všechno půjde lépe od ruky. V citech byste měli všechno postavit na poctivosti, nebojte se říkat to, co si myslíte a totéž požadujte i od partnera. Spory budou trvat jen velmi krátce a láska udeří pak mnohem větší silou.

Váhy – podle horoskopu byste měli žít dnešním dnem a nerozebírat to, co bylo v minulosti. Září může být opravdu krásným měsícem, jen si nesmíte pořád dělat starosti. To co bylo, už bylo a to co bude, to teprve bude. Proč si nevychutnat přítomnost. Jediné co vám v následujících třiceti dnech může dělat menší potíže, je váš žaludek. Bude citlivější a proto by bylo dobré trošku upravit jídelníček tak, aby v něm měla převahu lehce stravitelná jídla.

Štír – velmi pečlivě na začátku září popřemýšlejte, co vlastně chcete ve zbytku roku 2014 dosáhnout. A nebo přehodnoťte své původní plány a předsevzetí. Nemáte už moc času a do konce měsíce byste měli pořádně šlápnout na plyn. Sníte o lásce? Nyní by pomalu měl přijít váš čas, jen se musíte trochu více otevřít a hlavně vycházet mezi lidi. I v partnerských vztazích by to podle horoskopu mělo šlapat jako švýcarské hodinky, jen u konce měsíce můžete pocítit trošku nudu.

Střelec – v první polovině měsíce byste měli mít hodně energie a optimismu. Je nutné to co nejvíce využít, abyste ostatní přesvědčili o svých znalostech a schopnostech a aby v druhé půlce měsíce, kdy už nebudete mít tolik sil, stále vzpomínali na vaše úspěchy. Právě na druhou polovinu září si berte co nejméně pracovních závazků, rodina a partner budou vyžadovat mnohem více pozornosti a vy nemusíte všechno stihnout. Hádky a spory o banality jsou naprosto zbytečné a nepřinesou ani jedné straně nic dobrého.

Kozoroh – v hloubi duše tušíte, jaký by měl být ten váš další krok. Jenže to, co ví vaše podvědomí ne vždy jste ochotni aplikovat v reálu. Věřte předtuchám, ty budou podle horoskopu v září vaším nejlepším průvodcem. V druhé polovině měsíce můžete počítat s tím, že se vám podaří vyřídit většinu věcí spojených s úřady nebo bankovnictvím. Lidé vám budou pomáhat a sami ucítíte, že výrazně lépe rozumíte těmto záležitostem než je to obvyklé. Mělo by se vám podařit vyřešit problémy se sousedy.

Vodnář – jestliže plánujete nějaké vzdělávací akce, kurzy a jiné aktivity podobného typu, tak podle horoskopu září bude pro vás naprosto ideální. Nové znalosti budete vstřebávat mnohem lépe než houba a v hlavě je udržíte na tak zvané věky. Jinak v pracovních i citových věcech nic nenechávejte na náhodě, víte co se má stát a kdy se to má stát, jiní lidé ani náhodné události by nic na vašich plánech neměli měnit. Ve vztazích hledejte klasický kompromis, jednou prosadíte svou vy a po druhé partner, pak to bude fungovat ideálně.

Ryby – popřemýšlejte na počátku září, jestli se poslední dobou příliš nepodceňujete. Kolem vás je spousta lidí, kteří toho umí mnohem méně než vy, ale zároveň jsou dostatečně drzí, aby neznalost prodávali jako naprostou dokonalost. Nemusíte jít jejich cestou, stačí jen, když to co umíte, dokážete také mnohem silněji prezentovat. A pokud je vám to proti srsti, poproste někoho z vašeho nejbližšího okolí. Září je podle horoskopu pro Ryby také skvělým měsícem pro uzdravování či nabírání nových sil.