Horoskopy od 25-08-2014 do 31-08-2014

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý pátý týden roku 2014

1. Beran – budete mít mnohem více štěstí než obvykle. V tomto týdnu se vyplatí vyřešit nějaké komplikovanější záležitosti, které vám dříve moc nešly. Ve vašem srdci je stále ještě léto, užívejte si lásky dokud to jde. Podzim se nezadržitelně blíží. Fyzická i psychická forma by měla být v nejlepším pořádku, podle horoskopu je to skvělý čas pro větší sportovní výkony.

2. Býk – jestliže dostanete zajímavou finanční nabídku, nepřemýšlejte a nezkoumejte, jestli v tom nejsou nějaké ošklivé háčky. Nejsou. Ale šance bude zde jen krátko a bylo by škoda si ji nechat ujít před nosem. Nová známost se může změnit v krásný trvalý vztah, v rodinách bude panovat klid a láska. Plánujete hubnutí? Dobrý nápad, ale dělejte to s rozumem.

3. Blíženci – podle horoskopu vaše pracovní rozhodování tento týden nebude příliš snadné. Z jednoho úhlu pohledu se vám vyplatí hledat kompromisy, na druhou stranu dlouhodobě je lepší být zásadový a stát si na svém. Partner projeví hodně dobré vůle, bude milý, láskyplný a také vás něčím příjemným překvapí. Pozor, o víkendu se můžete cítit mnohem více unaveni než obvykle.

4. Rak – hledáte nové zaměstnání? Vaše snaha bude již velmi brzy odměněna úspěchem. V zaměstnání se pokuste hledat nové cesty, staré koleje již začínají rezivět. Možná se vám bude zdát, že jste se nově zamilovali, ale počkejte ještě chvilku. Brzy zjistíte, že to opravdu není ono. Tělo a duše jsou nerozlučně spojené, nezapomínejte na to.

5. Lev – jestli máte umělecké schopnosti, tak přichází váš týden. Své nadání využijete v plné kráse. V normální práci se pokuste o trošku větší průbojnost. Koncerty, hromadné zábavy, diskotéky, ale i například cizí svatba, to všechno jsou místa, kde můžete najít nového partnera. Nezapomínejte na oblečení odpovídající počasí, čas podzimních nachlazení se blíží.


6. Panna – popřemýšlejte na začátku týdne, na co máte nejvíce sil a chuti. Je to zaměstnání? Vrhněte se do plnění povinností po hlavě. Je to dovolená? Není problém nějaké volno zorganizovat. Ne každý, kdo se na vás usmívá, stojí za hřích. Vybírejte pomalu a dobře. Panny co mají problémy s alergií tento týden nebudou moc potěšené.

7. Váhy –  vyřizujte záležitosti tak, jak vám přistanou na pracovním stole. Podle horoskopu nemá nyní smysl cokoliv plánovat, protože budete mít dostatek starostí s každodenními povinnostmi. V lásce je někdy nejtěžší udělat ten první krok, bohužel nyní je to na vás. Jezte více ovoce, aspoň jedno jablko každý den krásně pročistí váš organismus.

8. Štír – podpisujte doklady, vyřizujte bankovní záležitosti, zajděte za úředníkem, od kterého potřebujete nějaké důležité povolení. Nyní máte na takové záležitosti dokonalý čuch. Z náhodného setkání na služební cestě nebo pracovním obědě či nějaké konferenci se může vyvinout i velmi příjemný vztah. Využívejte každou příležitost k odpočinku, tělo si to žádá.

9. Střelec – v práci trošku zpomalte a zkuste znovu vyhodnotit co a jak děláte. A pak trošku své postupy upravte. Peněženka by měla na konci týdne trošku nabobtnat. S úsměvem se vaše šance na nalezení partnera výrazně zvýší. A s úsměvem se ve vztahu dá vyřešit i spoustu dosud neřešitelného. Běhán, plavání nebo cyklistika, to vám nejlépe pomůže shodit pár kil dolů.

10. Kozoroh – věnujte více pozornosti financím a zjistíte,  že peněz k disposici můžete mít mnohem více než se vám doposud zdálo. Tento týden to podle horoskopu vypadá na opravdu zajímavý společenský život. Jen je dobré ho sledovat pokud možno za střízliva. Vaše játra nyní nejsou v nejlepší formě.

11. Vodnář – nějaké změny v práci vám umožní získat lepší místo nebo zajímavější pracovní náplň. Musíte se jen ozvat, samo to k vám nepřijde. Hledáte lásku? Vyjděte mezi lidi, u vás doma schovaná není, tam byste ji už dávno našli. Partner tiše touží po romantice. Bylo by dobré vyrazit na preventivní prohlídku, problémům je lepší předcházet.

12. Ryby – váš mozek nyní jede podle horoskopu na sto padesát procent. Byla by škoda toho nevyužít. Získávejte nové znalosti, vymýšlejte nové plány a trhejte rekordy v práci. Odměnou budou nové možnosti a hodně peněz. Ve vztazích by to mělo nyní šlapat jako švýcarské hodinky, i když možná se objeví i trochu pocit nudy. Dobré by bylo si nastavit pravidelný životní rytmus.