Horoskopy od 01-09-2014 do 07-09-2014

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý šestý týden roku 2014

1. Beran – velká změna ve vašich pracovních aktivitách. Peněz by mělo být nyní výrazně více než obvykle, jen si dobře naplánujte utrácení, záři je v rámci výdajů dost nečekané a také náročné. V partnerských vztazích to bude trochu skřípat, ale vše se dá vyřešit klidným rozhovorem. Nepřehánějte to s fyzickou aktivitou, váš organismus zná své hranice nejlépe.

2. Býk  – dostanete nějakou velmi zajímavou pracovní nabídku, popřemýšlejte o pozitivech, které by mohla přinést, ale nezapomínejte ani na negativa a také na svůj volný čas, který rozhodně má svou cenu. Podle horoskopu single by se nyní měli cítit výrazně nad věcí, to někdy vůbec není na škodu. Proč tlačit na pilu? Dejte si trochu pozor na páteř, mohou vás hodně bolet záda.

3. Blíženci – jestliže máte nějaké pracovní plány, je konečně ta správná chvíle, abyste je začali realizovat. Není možné čekat do nekonečna, právě teď je dobré učinit první kroky. Někdy je dobré se uzavřít, jindy zas je nejlepší ukázat své city na plno. V tomto týdnu je nejrozumnější postupovat druhým způsobem. Kadeřník, holič nebo kosmetička? Nyní budou s vámi kouzlit.

4. Rak – vyhýbejte se monotematickým záležitostem. Pokud vaše práce je o opakování jednoho a toho samého, pokuste se najít nějaký jiný přístup. Jinak hrozí chyby. Podle horoskopu budou nyní nejdůležitější rodinné záležitosti a vaše vztahy s bližšími i vzdálenějšími příbuznými. Alergici nyní nebudou moc šťastní.

5. Lev – malé cíle jsou ve finále malý výsledek. Pokuste se dohlédnout dál než jen za nejbližší roh. Vaše práce má smysl a vy máte na to všem to dokázat. V druhé polovině týdne se vám ozve někdo z minulosti, možná by stálo za to s tímto člověkem někam vyrazit? Čeká vás celkem slušná fyzická i psychická forma, i když měli byste si dávat pozor na stres.


6. Panna – má smysl zkoušet nové postupy. Sice možná na začátku párkrát zakopnete, ale ve finále vše dopadne výtečně. Na středu si raději nic nechystejte, měla by být náročná. V partnerských vztazích by měly skončit hádka a váš život se vrátí to vyjetých kolejí. Pozor na jídlo, lehčí by bylo si dopřávat jen lehčí stravu, protože váš žaludek na tom není moc dobře.

7. Váhy – dostanete velmi zajímavou nabídku. Bude ale nutné trochu popřemýšlet a přehodnotit veškerá pro a proti. Zisky nemusí být malé, ale práce bude hodně a to vás bude stát váš volný čas. Hádky skončí příjemným udobřováním, ve vztazích to kolem víkendu vypadá na krásnou romantiku. Nezanedbávejte břišní svalstvo.

8. Štír – koncentrujte se raději na každodenních, mírně otravných, záležitostech. Někdy je nutno zatnout zuby a dělat to, co je potřeba, bez ohledu na to, že kolem vás jsou různé příležitosti. Ty by totiž stejně utekly. Partner se bude chovat nevypočitatelně, ale v druhé polovině týdne by vás měl mile překvapit. Dobrý týden pro extrémnější sporty.

9. Střelec – buď se přizpůsobíte a nebo bude dobré začít hledat trochu jinou práci. Vaše okolí nechápe, co vše jim přinášíte. Lze se s tím smířit, ale popřemýšlejte, jestli vám to opravdu stojí za to. Tanec, zábava nebo přinejmenším kino, to vše ve vás vzbudí touhu po lásce. Vaše uši jsou nyní výrazně citlivější na hluk.

10. Kozoroh – měli byste se už konečně rozhodnout. Nemá smysl přešlapovat na jednom místě a pořád přemýšlet, co by bylo kdyby. Každé rozhodnutí je správné, nejistota je špatná, nedá vám možnosti plánovat. Podle horoskopu je to velmi dobrý týden pro veškeré dlouhodobé vztahy. Tam kde se teprve tvoří, přijde trochu nejistoty. Nadbytečný přísun kalorií lze vždy spálit.

11. Vodnář – ve finančních záležitostech se raději snažte postupovat velmi opatrně. Věřte předtuchám, pokud se vám něco jen trochu nezdá, okamžitě couvněte a řekněte, že nemáte zájem. Nyní můžete požadovat od partnera mnohem více než obvykle. Bude vás chápat a dosáhnete věcí, které se ještě nedávno zdály nemožné. Omezte konzumaci čehokoliv škodlivého, tělo vám poděkuje.

12. Ryby – v práci budete melancholičtí a je možné, že vám proto i pár důležitých věcí, které vyžadují dynamičtější přístup unikne. Ale není to důvod k zoufalství, vše se vám podaří dohnat. Romantické Ryby budou tento týden nadšené, zvláště jeho druhou polovinou. Pokud máte problémy s vyšším tlakem, nyní si raději dávejte větší pozor.