Horoskopy od 08-09-2014 do 14-09-2014

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý sedmý týden roku 2014

1. Beran – pomalu začnete zjišťovat, že konec léta je už vlastně tady a vy se musíte mnohem intenzivněji věnovat práci a povinnostem. Nejlepší výsledky v tomto týdnu budete mít v aktivitách, kterým rozumíte nejlépe, nesnažte se o nové věci. V lásce zavane trošku nudou, ale nemusíte si zoufat, vše se brzy zlepší. Je vhodný čas na preventivní prohlídku u lékaře.

2. Býk – využijte v práci vaši kreativní náladu, tento týden je podle horoskopu velmi dobrý pro realizaci dlouhodobých plánů. Jen si ve středu dejte pozor na výdaje, mohou být nečekaně vysoké. Ve vztahu se vše začne zlepšovat, musíte věřit na lásku a tomu koho milujete. Naříkáte na svou váhu? Co takhle místo nářků a mluvení s tím začít něco dělat. Tento týden je skvělý pro všechny, kteří chtějí zhubnout a nebo zlepšit svou formu.

3. Blíženci – bylo by dobré trošičku zpomalit. Možná se vám zdá, že vše odsýpá tak jak má, ale bohužel existuje zde riziko nepříjemného omylu a hlubokého pádu. Pečlivě promýšlejte každý další krok. Jestli se vám zalíbil někdo nový, trochu si ho proklepněte. Je zde riziko, že má nějakého kostlivce ve skříni. Se zdravím by mělo být vše v pořádku, jen na vás bude mírně tlačit stres.

4. Rak – vyhýbejte se nejasným situacím. Pokud nevíte, na čí straně je pravda, raději se vycouvejte a do pracovních sporů a konfliktů se raději vůbec neangažujte. Jestliže to víte, tak nelavírujte. Někdy je dobré čekat na ten první krok druhé strany, nyní by to bylo ale trochu škoda, i  v lásce někdy je dobrá rozhodnost. Pokud možno pravidelně cvičte a vsaďte na zdravý jídelníček.

5. Lev – raději si na začátku týdne nic neplánujte, protože podle horoskopu budete muset od půlky týdne řešit několik neočekávaných záležitostí, ale vše by se vám mělo podařit bez větších problémů zvládnout. Jen na to musíte mít čas. V rodině bude trošku dusno, partner bude mít méně pochopení pro vaše požadavky. Jestli běháte a nebo jezdíte na kole, dávejte si větší pozor.


6. Panna – pro kreativní Panny to bude ideální týden, v zaměstnání budou všichni velmi příjemně překvapeni. Je to také dobrý čas na nějaké menší změny v domácnosti, možná by stálo za to zajímavěji vymalovat a nebo přesunout nábytek. S partnerem budete ve velké shodě, mnoho předchozích sporů bude zapomenuto. Mohou se objevit menší potíže se žlučníkem nebo slinivkou.

7. Váhy – buďte v práci hodně trpěliví, nové nápady si nechte na lepší čas, nyní všichni od vás chtějí jen činy a ne slova. Podle horoskopu je to vhodný týden pro dovolenou nebo prodloužený víkend. Pořádně si promyslete, po čem a po kom vaše srdce touží. Je dobré si položit na obě misky vah všechna pro a proti. V první polovině týdne se vám trochu bude nedostávat energie, před víkendem se situace zlepší.

8. Štír – jestliže základem vaší práce je kontakt s jinými lidmi, tento týden byste měli být hodně spokojeni. Také je to velmi dobrá chvíle pro všechna větší jednání a konference. Diplomatické schopnosti a výřečnost mohou také pomoci všem Štírům, kteří jsou single. Romantický románek je za dveřmi, stačí jen chtít. Když si vaše tělo začne říkat o spánek, poslechněte ho, jinak další den bude k ničemu.

9. Střelec – plány na tento týden bude nutno trošku změnit, ale ve výsledku uvidíte, že se vám to vyplatí. Budete tlačeni k velkým výdajům, pokuste se odolat a omezit utrácení jen na nezbytné minimum. V rodinách bude trochu pošmourno, těžko říci proč, ale moc úsměvů až do víkendu nečekejte, pak se všechno uklidní a vrátí se do normy. Ale mělo by vše být bez hádek. Rekonvalescence po nemoci se zrychlí.

10. Kozoroh – popřemýšlejte trochu o změnách. Neděláte věci stále stejným způsobem? Možná to je právě ta příčina, proč se ve své kariéře a příjmech neposouváte dál. Když budete trochu více pečovat o svůj vzhled, určitě přitáhnete pozornost opačného pohlaví, chce to jen chtít. Vašemu organismu chybí vyvážený přísun vitamínů a minerálů, sázejte na sezónní ovoce a zeleninu.

11. Vodnář – neztrácejte čas a pokuste se dohnat vše, co jste v minulých lenivých týdnech léta zameškali. Zatím si toho nikdo nevšiml, dokonce vaše zvýšená aktivita bude nyní pozitivně oceněna. Dejte vědět partnerovi, co k němu cítíte, někdy pár milých slov dokáže velké zázraky.  Může se objevit menší rýma a nebo noční kašel, začněte s tím bojovat hned při prvních příznacích.

12. Ryby – mnoho věcí se blíží do finále a vy byste již velmi brzy měli slavit úspěch. Jen si dejte trochu pozor, podle horoskopu je blízko vás někdo, kdo jen čeká na vaše malé zaškobrtnutí, aby pak z toho udělal obrovský problém. Ryby v partnerském vztahu podle horoskopu prožijí krásný a romantický víkend. Dobrý týden pro zanechání různých zlozvyků, stačí udělat jen první malý krůček.