Horoskopy od 22-09-2014 do 28-09-2014

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý devátý týden roku 2014

1. Beran – pokud možno se vyhýbejte zbytečným výdajům, zvlášť opatrní by měli být lidé, co používají kreditní karty – je nutno mít vše pod kontrolou. V práci byste měli mít trochu více volnosti, můžete realizovat své plány. Podle horoskopu se do vztahů může vloudit trochu žárlivosti, není pro to ale jakýkoliv rozumný důvod. Se stresem je spojená i větší chuť na jídlo, pozor na kalorie.

2. Býk – bude to trošku náročnější týden, ale měli byste velmi příjemně překvapit své nadřízené a kolegy. A s tím by se měla vázat i nějaká milá odměna. Díky několika velmi zajímavým souhrám náhod můžete potkat novou lásku. Býci ve šťastném vztahu si následujících sedm dní budou užívat. Nikam nespěchejte, buďte hodně opatrní za volantem a na přechodech.

3. Blíženci – pozor na zbytečné konflikty a  hádky o nepříliš důležité věci. Naučte se ustupovat, raději se snažte být co nejdiplomatičtější, jinak můžete mít v práci problémy. Něco se končí a něco zase začíná, s partnerem otevřete novou kapitolu vašeho společného života a pokud ho ještě nemáte… kdo ví, co vše se může stát. I malé ranky mohou vyvolat velké komplikace.

4. Rak – buďte hodně aktivní, ale dávejte si pozor na své kroky. Rozhodně nesmíte udělat chybu na začátku, s dobrým startem vám vše půjde dokonale od ruky a můžete čekat finanční odměnu. Věnujte se více rodině a vše se vám velmi rychle vrátí. Pokuste se urovnat staré spory, je na to dobrý čas. I při horším počasí nezapomínejte na fyzickou aktivitu na čerstvém vzduchu.

5. Lev – podle horoskopu tento týden budete mít hodně velké charisma a schopnosti přesvědčovat. Pokuste si v práci vyjednat lepší podmínky a také se snažte ukázat, jako vůdčí charakter. Zvýšené charisma se dá využít také při hledání nového partnera, nyní se vám podaří téměř kohokoliv “ukecat”, proč toho nevyužít. Fyzická a psychická forma by měly být velmi slušné.


6. Panna – pracovně to bude docela zvláštní týden. Na jednu stranu budete mít spoustu povinností na druhou stranu vše se vám podaří zvládnout, i když to někdy bude vypadat, jako by se valil svět. V tomto týdnu se hodně věcí rozhodně, můžou se skončit hádky ale můžou vybuchnout nové spory. Nechte věcem volný průběh a netlačte moc na partnera. Odpočívejte trochu více než obvykle, tělo si to žádá.

7. Váhy – vaše intelektuální schopnosti budou tento týden podle horoskopu opravdu na velmi dobré úrovni. Pokuste se získat nějaké nové znalosti, je to skvělý čas pro studenty. U výdajů přemýšlejte i o riziku. Partner vás může překvapit něčím velmi příjemným, dáreček nebo večeře a nebo prostě romantický večer? Můžete mít menší problémy s trávením, dejte si pozor na těžší jídla.

8. Štír – využívejte všechny možnosti, které se před vámi objeví. I kdyby bylo nutno pro ně obětovat více času než obvykle. Budete mít menší problémy s příjmy, ale na konci týdne by se vše mělo zlepšit. Podle horoskopu bude tento týden v domácnostech dosti nezáživný, vás i partnera pohltí povinnosti a na lásku moc času nezůstane. Větší péče o vlasy nebo nehty přinese neočekávané ovoce.

9. Střelec – budete pod tlakem a velmi často se vám bude zdát, že nejdůležitější je rychlost. Nevěřte tomu, spousta věcí počká a naopak tento týden se musíte pokusit o co nejpečlivější přístup k povinnostem . Vyhýbejte se sporům s partnerem, nic nezískáte a místo krásného víkendu, který by vás jinak čekal, budete mít tichou domácnost. Nepodceňujte ani malý náznak choroby, bolest v krku může být první symptom.

10. Kozoroh – podle horoskopu to bude velmi zajímavý týden. Pokuste se být kreativní, nebojte se nových nápadů, je čas odhodit staré přístupy, změna není vždy k horšímu naopak, vše se konečně začne zlepšovat. Partner začne mnohem více přemýšlet o vašich potřebách a něčím by vás měl mile překvapit. Fyzická forma bude spíše průměrná, ale nemusíte se bát nějakých větších potíží.

11. Vodnář – první polovina týdne bude pracovně dost náročná a bude od vás vyžadovat hodně sebeobětování. Ale pokud vše zvládnete, budete mít už před víkendem klid. Podle horoskopu byste ve vztahu či při hledání partnera měli mnohem více sázet na spontánnost. Ne vše se dá vypočítat a hlavně to většinou nemá u citů smysl. Vyhýbejte se tučným jídlům a omezte přísun sacharidů.

12. Ryby – v práci budou nějaké zbytečné spory a hádky. Budete si muset vybrat stranu, pokud se postavíte bokem, všichni vás budou mít za nepřítele a pustí se do vás. Vybírejte moudře, lze hodně získat. Zdá se vám, že je ve vztahu nějaká krize? To je jen dojem, nemusíte se bát, všechno se urovná a bude zase skvěle. Můžete mít citlivější sklovinu a možné jsou i menší problémy s dásněmi, zubní péči věnujte zvýšenou pozornost.