Horoskopy od 06-10-2014 do 12-10-2014

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtyřicátý první týden roku 2014

1. Beran – v druhé půlce pracovní části týdne ucítíte přísun velké energie a také byste měli dostat několik velmi zajímavých nápadů, které stojí za to v práci využít. Slibům o magických výdělcích nevěřte, žádejte jasný důkaz. Ještě jste single? Láska se může objevit v nejnečekanější situaci, někdy stačí jen úsměv či přidržení dveří a hned to začne jiskřit. Týden je dobrý pro všechny větší či menší  chirurgické zákroky.

2. Býk – snažte se trochu více angažovat i do společenského dění v práci. Někdy je dobré se účastnit i aktivit, které sice přímo peníze nepřinesou, ale pomohou vám vytvořit důležité vazby, co využijete v budoucnu. Tento týden si užívejte s přáteli, na lásku to nevypadá, pokud partnera máte, tak bude spíš morous, tak proč byste se měli trápit doma. Do jídelníčku zařaďte více zeleniny.

3. Blíženci – objeví se před vámi nějaký pracovní problém, na který nebudete mít dostatek znalostí a sil. Není žádná ostuda to přiznat a požádat o pomoc. Je kolem vás více přátelských duší než to na první pohled vypadá. Zažít románek by mělo být snadné, jen byste měli pečlivě rozlišovat mezi velkou láskou a fyzickou atraktivitou. Podle horoskopu byste se raději měli vyhýbat místům, kde je hodně bacilonosičů.

4. Rak – budete mít dobrý cit na vyřizování úředních či soudních záležitostí. Jestli jste v nějakém právním sporu, zatlačte a uvidíte pozitivní efekty. S výdaji raději opatrně, nyní je lepší tvořit rezervy. Ve vztahu vsaďte na upřímnost a partner se vám stejnou upřímností odmění. Jestliže se vám něco nezdá na vašem zdravotním stavu, nejrozumnější by byla návštěva u lékaře. Nemá smysl ji odkládat.

5. Lev – nejlépe vám půjde od ruky ta práce, která vyžaduje neustálý kontakt s lidmi. Také by podle horoskopu měl být tento týden dobrý pro změnu práce či aktuální pracovní smlouvy, podaří se vám vyjednat lepší podmínky. Zavzpomínejte s partnerem na začátek vašeho vztahu, vyjděte na nějaké své oblíbené místo či vyjeďte někam na víkendový výlet. Fyzická i psychická forma by měly být spíše průměrnější – objeví se vlivy podzimu.


6. Panna – rozvrhněte si dobře všechny povinnosti už v pondělí tak, aby vám zůstala každý den i nějaká volná chvilka na řešení neočekávaných pracovních problémů. Pro opačné pohlaví budete velmi atraktivní, možná se objeví někdo, s kým bude příjemné prožít několik hezkých chvilek. Návštěva u kosmetičky, kadeřníka či holiče bude velmi úspěšná.

7. Váhy – jestliže budete tento týden hledat práci a nebo se snažit podepsat nějakou důležitou obchodní smlouvu s novým partnerem, postarejte se udělat co nejlepší první dojem, ten bude nyní mnohem důležitější než obsah vaší nabídky. Hádka se může objevit znenadání a stejně tak rychle může zmizet, stačí jen chtít. Smějte se i v těžkých situacích, to vám pomůže problémy zvládnout lépe.

8. Štír – pokuste se vyřešit starší pracovní záležitosti, které se za vámi táhnou už několik měsíců. Nemá smysl je neustále odkládat. Brzy budete potřebovat všechny své síly na nové a zajímavé věci, které by měly přinést hodně peněz. S partnerem si naplánujte krátkou zimní dovolenou už teď, je ten nejlepší čas. Při bolestech kloubů či zubů mohou velmi pomoci různé babské rady.

9. Střelec – i když to zatím v práci vypadá dobře, rozhodně nepolevujte ve svém úsilí, i na vaši bezpečnou pozici může být znenadání vytvořen tlak někým závistivým. Jestliže ve vztahu zažíváte čím dál tím víc různých nemilých okamžiků, bylo by dobré popřemýšlet, co s tím. Pasivně čekat, že se to samo zlepší, nemá smysl. Pozor při práci s ostrými a špičatými předměty.

10. Kozoroh – může se před vámi objevit nějaký pracovní problém. Před tím, než ho začnete řešit, pořádně si promyslete své kroky, nemá smysl se do něj vrhat po hlavě, protože uděláte víc chyb, než by bylo záhodno. I malá a na první pohled nevinná lež může ve vztahu nadělat hodně potíží. S podzimní únavou a ponurou náladou vám může pomoci změna barev, které si každý den oblékáte.

11. Vodnář – podle horoskopu byste měli pečlivě popřemýšlet, jestli vaše problémy v práci jsou skutečností nebo se jedná jen o představu, kterou si momentálně namlouváte. Na obzoru je snadné řešení finančních problémů. Ukažte partnerovi své city, nemá smysl je ukrývat. Bude se vám zdát, že vaše fyzická forma trochu klesla, ale ve skutečnosti se jedná jen o nedostatek odpočinku.

12. Ryby – většina věcí by se měla vyřešit sama, nemá smysl tlačit na pilu, spíše jen pozorujte a nesnažte se nic usměrňovat. Volný čas můžete využít mnohem smysluplněji než prací. Partner vás něčím příjemným překvapí,  neskrývejte své potěšení. Některé úrazy mohou vzniknout jen ze zbytečného stresu, takže vždy když budete pod tlakem, pokuste se situaci uklidnit.