Beran – horoskop na rok 2015

Rok 2015 bude pro znamení zvěrokruhu Beran mnohem lepší než ten předchozí. Budete jen muset postavit na iniciativu a cílevědomost, protože možností bude kolem vás hodně, jen samy se nezačnou realizovat. Podle horoskopu bude dobré trochu změnit svůj přístup k lidem a řešení problémů. Klasická tvrdohlavost Beranů by měla ustoupit schopnosti najít kompromis i ve velmi náročných situacích. Nepřeceňujte vítězství ani porážky, nic netrvá věčně a důsledky vždy jde nějak vyřešit. Z minulých úspěchů také nelze žít věčně.

Nejlepší měsíce v roce 2015: leden, květen, prosinec

Nejhorší měsíce v roce 2015: březen, srpen, září

Práce: Buďte opatrnější než obvykle, zvláště na počátku roku a pak také v září a v říjnu. V práci bude dobré mít všechno naplánované na několik týdnů dopředu a bude užitečné, když se budete snažit být vždy o krok či dva dopředu, abyste mohli reagovat na nečekané události. S financemi to bude docela složité. Na jednu stranu by se vaše celková situace měla konečně zlepšit a příjem budete mít pravidelně vyšší než v minulosti. Na druhou stranu se na vás v tomto roce podle horoskopu nahrne více výdajů, než jste byli zvyklí – něco způsobí náhoda, nějaké věci vyplynou prostě už jen z času. Najděte správnou rovnováhu mezi prací a rodinou.

Láska: Berani, kteří žijí v partnerském vztahu by měli být v tomto roce velmi spokojení. Podle horoskopu toto znamení zvěrokruhu zažije renesanci vztahu a nebo má velkou šanci poznat novou lásku. Budete mít velký zájem o děti a jejich rozvoj, partner se většinu roku bude snažit vám snést modré z nebe. Pokud jste single, tak jen stačí chodit mezi lidi a situace se velmi rychle změní, bez ohledu na to, který zrovna je měsíc. Budete mít možnost vybírat, takže není nutno se spokojovat s čímkoliv.

Zdraví: Celý rok si budete muset dávat větší pozor na klouby. Buďte opatrní u všech fyzických aktivit, které je výrazněji zatěžují. Psychická kondice by měla být podle horoskopu v roce 2015 celkem v pořádku, na konci léta možná budete mít menší pocit vyhoření. Obecně budete hledět na svět a budoucnost spíše s optimismem, někdy může být i zbytečně přehnaný. V jídelníčku byste si měli hlídat dostatečný přísun vlákniny a minerálů. Jestliže omezíte ještě trochu nasycené tuky, vaše tělo vám jen poděkuje.