Štír – horoskop na rok 2015

Síla, odvaha a rozhodnost, tím v roce 2015 podle horoskopu budete mít šanci okouzlit celé své okolí. Budete mít dokonalou schopnost najít řešení v složitých situacích, urovnat spory a vůbec být vůdčím duchem pro svou rodinu a okolí. Složité záležitosti vás budou těšit a budete je považovat za velmi zajímavou výzvu. Háček je jen v tom, že banální každodennost vás bavit příliš nebude a tam pak může dojít ke zbytečným hádkám a nebo dokonce i menším problémům. Pokuste se objevit trochu kouzla i v obyčejnosti.

Nejlepší měsíce v roce 2015: duben, červen, prosinec

Nejhorší měsíce v roce 2015: leden, září, říjen

Práce: Před vámi je velmi zajímavý, ale zároveň nepříliš snadný rok. Je možné, že se vám podaří najít novou práci či budete povýšeni ve své aktuální, ale bude to spojeno s velkým úsilím a také při každé extra záležitosti budete muset zaplatit větším množstvím volného času. Lidé narození ve znamení zvěrokruhu Štír budou mít podle horoskopu celý rok zvýšenou schopnost chápat a učit se nové věci. Studentům a lidem zvyšujícím své pracovní kvalifikace to určitě přijde velmi vhod. Na podzim čekejte menší finanční problémy, ale měli byste je ustát bez potřeby shánět někde nějaké půjčky. Jen to bude chtít na měsíc či dva trochu utáhnout opasek.

Láska: Štíři, kteří jsou single v roce 2015 přestanou mít chuť na nějaký laciný flirt či jednovečerní zábavu a začnou se rozhlížet po někom, s kým by se dalo kráčet životem společně. Někdo takový je blízko. Jenže i této osobě nejde jen o krátkou zábavu, takže klasické triky a rychlý nástup spíše ublíží než pomohou. Dlouhodobé vztahy, které neukotvila svatba mají před sebou krizový rok. Možná má smysl situaci konečně změnit? V manželstvích se může objevit také trochu problémů, ale dlouhodobé pochopení potřeb toho druhého pomůže vyřešit všechny potíže. Léto bude čas pro lásku.

Zdraví: U Štírů by se v pravidelných dvouměsíčních obdobích měl objevovat jistý pokles fyzické odolnosti spojený s menšími depresemi. Nemá smysl se z tohoto důvodu hroutit, bude se jednat jen o pár dnů, které možná nebudou příjemné, ale pak vše skončí. Druhá polovina roku bude velmi dobrá pro všechny, kteří by se chtěli zbavit nějakých zlozvyků. Budete mít silnou vůli a ta je u změn v životosprávě nejdůležitější. V tomto období můžete také shodit pár kil bez tak zvaného jojo efektu. Přemluvte svého obvodního lékaře, aby vám udělal skutečně kompletní prohlídku. Je dobré vědět, jak na tom jste.