Horoskopy od 29-06-2015 do 05-07-2015

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
dvacátý sedmý týden roku 2015

1. Beran – důležité věci byste už neměli odkládat, hromada povinností vám pak jen roste a roste a najednou vás zavalí. Vykasejte rukávy a vše rychle dořešíte. Čeká vás větší množství různých společenských událostí, na takových akcích bývá flirt mnohem snadnější. Na nedostatek energie byste neměli naříkat.

2. Býk – vztahy na pracovišti by se měly výrazně zlepšit, vaši nadřízení a významní spolupracovníci budou mít tento týden podle horoskopu výrazně lepší náladu. Neverbální signály někdy mohou vést k neporozumění, zvlášť když je ve hře láska. Volné chvíle věnujte pohybu na čerstvém vzduchu.

3. Blíženci – tento týden bude hodně akční. V práci bude spousta nového a zajímavého, letní klid se musí ještě o pár dní odložit. Peníze se vás moc držet nebudou. Partner od vás očekává nějaké rozhodnutí, je čas přestat kličkovat. Chtělo by to trochu klidu, procházka v lese a nebo meditace s relaxační hudbou vám udělají dobře.

4. Rak – pokud tento týden vsadíte na své znalosti a osobní kouzlo, nemůžete prohrát. Jestliže hledáte nové zaměstnání, zajímavé nabídky jsou i mimo váš obor. Podle horoskopu je tento týden vhodný pro vážnější rozhovory o citech a očekáváních. Forma by se vám měla zlepšit, ale stále ještě není naprosto dokonalá.

5. Lev – týden by měl být poklidný a bude vás svádět k jisté bezstarostnosti. Do středy je to v pořádku, pak si dejte pozor, aby vám nějaká zajímavá možnost nefrnkla přímo před nosem. Někomu se líbíte, tento týden vyšle výraznější signál a bude čekat na vaši reakci. Udělejte si radost a navštivte kadeřníka či holiče a nebo se vydejte na nějakou příjemnou masáž.


6. Panna – nedivte se pokud dostanete zajímavou nabídku. Je to odměna za vaše předchozí úsilí. Při vydávání peněz si dejte pozor na nákupy krásných a velmi užitečných… zbytečností. Vaše domácnost není nafukovací. Ve vztazích to bude krapet nudné, jen o víkendu může zafoukat lehký vánek vášní. S příchodem léta byste měli maličko obměnit a odlehčit jídelníček.

7. Váhy – spousta důležitých věcí se navrhuje a řeší mimo oficiální cesty. I pracovní oběd může být důležitým prvním krokem k jasné budoucnosti. Nemá smysl v sobě dusit emoce, ve vztahu by měla mezi partnery být upřímnost, nevyřčená slova mohou bolet nejvíce. Budete potřebovat trochu více vlákniny, popřemýšlejte o sušeném ovoci.

8. Štír – v práci vám nikdo nic neodpustí. Dávejte si nyní pozor, lidé velmi pečlivě sledují co a jakým způsobem děláte. Chybný krůček může mít velmi nepříjemné následky. Měl by se vám ozvat někdo z minulosti a nabídnout společnou schůzku, může to být příjemné odpoledne nebo podvečer. Vaše pokožka je nyní citlivější, měli byste ji více chránit před slunečními paprsky.

9. Střelec – jestli něco chcete, musíte to udělat. Nemá smysl o tom pořád jen přemýšlet nebo mluvit. Tento týden je podle horoskopu vhodný pro první a zásadní kroky. Pokud vám zůstane pár korun navíc, udělejte si něčím drobným radost. Partner vám bude oporou, svěřte se mu s tím, co vás trápí. Dejte si velký pozor na čerstvost jídla a hygienu při přípravě pokrmů, máte hodně citlivý žaludek.

10. Kozoroh – nevyšlo vám úplně všechno? Není důvod si dělat starosti, uspěli jste v jiných věcech a těch pár drobností budete moci ještě doladit. A nezapomeňte pokračovat v tom, co se vám dařilo nejlépe. Přátelství se velmi snadno může změnit na lásku. Fyzická forma bude dost průměrná, prospělo by vám plavání a také odlehčení jídelníčku.

11. Vodnář – pokuste se vymyslet nějaký způsob, jak staré postupy mírně obměnit a vylepšit. Tento týden je podle horoskopu ve znamení změn, se kterými se bude spojovat úspěch. Vzhled je důležitou součástí pracovní prezentace, nemá smysl na něm pořád šetřit. Budete mít velké charisma a bude hodně působit na opačné pohlaví, můžete toho využít. Bolesti zad nejlépe vyženete pohybem.

12. Ryby – navalí se na vás trochu více povinností než obvykle, ale neměl by to být důvod k panice. Když si práci dobře rozvrhnete, do středy by mělo být vše hotovo a pak vás čeká více méně oddychový zbytek týdne okořeněný velmi příjemným víkendem. Ten si nejlépe užijete s partnerem. Single by se měli ozvat přátelům a také někam vyrazit. Pokuste se na život hledět s optimismem a uvidíte, jak se najednou začnete cítit celkově lépe.