Horoskopy od 06-07-2015 do 12-07-2015

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
dvacátý osmý týden roku 2015

1. Beran – i ve vedrech je někdy nutno hodně pracovat. Tento týden bude v zaměstnání trochu náročnější, ale všechno by se mělo nakonec podařit a před víkendem ukončit. Najděte si s partnerem trochu času jen na sebe, pokud možno mimo byt v nějakém krásném a společně oblíbeném místě. Se zdravím by mělo být všechno v pořádku.

2. Býk – v zaměstnání bude situace trochu nervóznější, lidé budou podráždění a schopni se pohádat i o maličkost. Nemá smysl vstupovat do těchto sporů, nejlepší je stát stranou a dělat si svoje. Ve čtvrtek nebo v pátek se může objevit nějaká extra hotovost. Letní čas je skvělý moment pro malý románek či příjemný večerní flirt. Stačí jen vyjít ven. Velké teplo může u Býků vyvolat menší problémy s bolestí hlavy, nezapomínejte na pitný režim.

3. Blíženci – lidé by měli podle horoskopu obdivovat vaše schopnosti a pečlivost. Nezklamte je a dejte ze sebe to nejlepší. Péče o domácnost a rodinu vás naplní a dá vám pocit jistoty a štěstí. Sobotní večer může být hodně romantický. Na sluníčko musíme dávat pozor vždy, ale tento týden by Blíženci měli být opatrní dvojnásob.

4. Rak – jestli přemýšlíte o změně práce nebo o kariérním postupu v té současné, musíte si trochu zvýšit své kvalifikace. Bez toho jsou šance na úspěch dost malé. Single mají velkou šanci změnit svou situaci. Stačí jen trochu dravější přístup a opačné pohlaví vám nedokáže odolat. Problémy s páteří a bolesti zad byste neměli podceňovat.

5. Lev – objeví se nějaká zajímavá investiční příležitost nebo nečekaný příliv hotovosti. Postupujte s rozumem. Pokud vám něco nejde, není žádná ostuda poprosit někoho zkušenějšího o pomoc. Partnerovi může vadit zamlklost a nebo může mít pocit, že se mu nesvěřujete se vším. Hýbat bychom se měli i ve vedru.


6. Panna – podle horoskopu se může stát, že budete muset dělat povinnosti někoho jiného. Nemá smysl proti tomu protestovat, berte to spíše jako příležitost vyzkoušet a naučit se něco jiného. Možná se ukáže, že někoho můžete nahradit a dlouhodobě na tom vyděláte. Ve vztazích by vše mělo klapat jako švýcarské hodinky, partner bude plný pochopení a citů. Čerpejte energii ze sluníčka, jen se přitom zajistěte správným krémem a pokrývkou hlavy.

7. Váhy – pečlivost a cílevědomost jsou slova, která byste si nyní měli nejvíce zapamatovat. Důležité budou i detaily a hlavně musíte vždy vědět, proč něco děláte. V případě nejasností se nebojte zeptat. To se týká i vztahů, pokud se vám něco nezdá, rozhodně to s partnerem proberte, mlčení nic neřeší. Dobrý týden pro skončení se zlými návyky v životosprávě.

8. Štír – spolupráce se vám opravdu vyplatí. Možná budete mít dojem, že u něčeho je lepší být samotným střelcem, ale ve skutečnosti více lidí víc ví a víc rukou víc udělá. A z většího výsledku je mnohem větší odměna. Single by se měli mnohem více rozhlížet, partnera se opravdu dá najít, jen je lepší mít rozumné nároky a přestat snít. Podle horoskopu tento týden nebude nejlepší pro alergiky.

9. Střelec – postupujte opatrně, vyhýbejte se konfliktním situacím i momentům, kdy by veškerá váha rozhodnutí měla dopadnout jen na vás. V zaměstnání bude lepší vycházet vždy ze zajištěných pozic a hlídat si otevřenou ústupovou cestu. Podle horoskopu partner bude mít tento týden větší pochopení pro různé rozvernosti a sám bude mít velkou chuť šprýmovat. Pozor na víkendový pesimismus.

10. Kozoroh – koncentrujte se na tom, co spěchá, ale nezapomínejte ani na povinnosti, které vám zůstaly z minulých týdnů. Bylo by dobré postupně začít dokončovat různé resty, abyste si mohli vychutnat volnější konec měsíce. Můžete poznat někoho, kdo vás velmi okouzlí. Ale pro krátký flirt nemá smysl riskovat dobře fungující domácnost. Lidé by vám měli závidět nejen fyzickou formu, ale i dobrou náladu.

11. Vodnář – poklidně si dělejte svou práci, s ničím nespěchejte a nic nezanedbávejte a v tomto týdnu nebudete na nic naříkat. Jen možná je dobré trošku opatrněji vydávat peníze. Podle horoskopu se u lidí ze znamení zvěrokruhu Vodnář tento týden v lásce nestane nic zajímavého. Ale možná je to i dobře. Věnujte se letním fyzickým aktivitám, procházky, plavání nebo kolo by byly ideální.

12. Ryby – v zaměstnání uslyšíte hodně chvály. Je to sice milé, ale dejte si pozor, aby se za sladkými slůvky neskrýval nějaký ten osten. Pokud vám bude mazat med kolem úst někdo, kdo po chvíli na vás začne tlačit s novými povinnostmi, vše se hned stane jasné. Ustupovat nemusíte. Ryby ve vztahu by měly s partnerem začít řešit dlouhodobější plány. Single se můžou bavit a užívat si letní večery. Pozor na studené nápoje a příliš nízko nastavenou klimatizaci. Vaše odolnost je nyní trochu slabší.