Horoskopy od 03-08-2015 do 09-08-2015

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý druhý týden roku 2015

1. Beran – hlídejte si všechny finanční záležitosti a pokud možno se vyhněte každému obchodu či nabídce, které nevěříte hned na první pohled. Raději se vyhýbejte domácím hádkám, nyní nemá smysl partnerovi něco vyčítat, odmítne jakoukoliv kritiku. S diplomacií zvládnete mnohem více. Nerozčilujte se, vašemu zdraví to rozhodně neprospívá.

2. Býk – velké projekty si nechte na další týdny a možná raději až na konec léta. Koncentrujte se na normálních povinnostech a všechno bude fajn. Peněženka vám sice nepraskne, ale s penězi byste na tom měli být celkem dobře. V lásce to podle horoskopu bude normální, tedy přesněji nic se v tomto týdnu nezmění ani nestane zajímavého. Dejte si pozor při sportech, zvláště pokud jde o běhání či plavání.

3. Blíženci – v práci si všimnou, že jste velmi profesionální. Bohužel finanční odměna vás nečeká hned tento týden, ale podle horoskopu se jí dočkáte už velmi brzy. V dlouhodobých vztazích se může objevit malé semínko žárlivosti. Nyní je opravdu naprosto neopodstatněné. Tento týden vás trochu častěji budou bolet záda.

4. Rak – nic neodkládejte na příští týden a snažte se mít většinu povinností hotových už ve čtvrtek. Dobré vztahy na pracovišti budou pro vás znamenat úspěšný týden. Když se budete s partnerem bavit o vztahu a budoucnosti, nebojte se projevit city. Pokud jste single, na případném rande ukažte i tu jemnější stránku vaší duše. Podle horoskopu by to mělo být se zdravím v pořádku.

5. Lev – tento týden by měl být vhodný pro různé administrativní a bankovní změny. Pokud vás čeká větší finanční operace, čekejte úspěch. Občas za problémy v lásce může nedostatek sebevědomí, zkuste podtrhnout to, co je na vás nejpřitažlivější. Odolnost vašeho organismu by měla postupně růst.


6. Panna – pokud nejste spokojeni se svou prací či pracovní náplní, ještě nic neměňte rozhlížejte se pečlivě kolem sebe a zkoumejte klady i zápory různých nabídek. Navíc s trochou snahy se vaše stávající situace zlepší. Velká láska někdy znamená kompromisy a někdy naopak jednoznačný a pevný postoj, v tomto týdnu nastane druhá situace. Pozor při pití studených nápojů a konzumaci zmrzlin.

7. Váhy – ukažte co všechno dokážete a odměna vás nemine. S financemi si dávejte pozor do úterý, pak by už situace s výdaji měla být normální jako v jiných týdnech. Někdy má smysl otevřeně říci partnerovi, co vám vadí. Reakce sice na začátku bude ostrá, ale pokud to neskončí hádkou, situace v domácnosti se zlepší. Chtělo by to popřemýšlet o preventivní prohlídce.

8. Štír – dejte si pozor na špatné rádce. Ne každý, kdo se usmívá a říká, že vám chce pomoci, to chce udělat ve skutečnosti. Pokud možno se snažte své věci tento týden řešit sami. Tento týden by mohl single překvapit. A to dokonce velmi. Jen lásce musíte dát šanci. Odlehčete trochu jídelníček, jinak vás čekají menší žaludeční potíže.

9. Střelec – v zaměstnání vás podle horoskopu čeká nějaká náročnější povinnost, ale ovoce, které utrhnete po úspěšném ukončení, bude opravdu sladké. V lásce věřte předtuchám, srdce vám tento týden bude radit nejlépe. Sice budete mít dost dobrou formu a i dostatek energie, ale to neznamená, že byste měli každý den ponocovat.

10. Kozoroh – v práci to možná bude na začátku trochu nervózní, ale všechno zvládnete naprosto dokonale. Výsledek by měl překvapit i vás. Lidé narození ve znamení zvěrokruhu Kozoroh budou tento týden v lásce dost nervózní a nejistí, chtělo by to trochu odstup. Objednali jste se letos u zubaře?

11. Vodnář – nedělejte práci za jiné. Někdy se to vyplatí, ale tento týden byste z toho nic neměli a navíc by vzrostlo riziko, že budete mít nedostatek času na vlastní povinnosti. I ve velmi dobrých vztazích je někdy užitečné si najít pár chvilek jen pro sebe. Nemáte partnera? Poptejte se známých, jestli v jejich okolí se netoulá nějaká spřízněná duše. Večerní procházky vás posílí a nabijí pozitivní energií.

12. Ryby – v práci nikoho nepřesvědčujte silou. Najděte spíše smírčí argumenty, pokuste se, aby vaše stanovisko vypadalo navenek jako pro všechny přijatelný kompromis. Pokud chcete navázat nový vztah, buďte hodně opatrní. Nic nemá smysl uspěchat a je důležité poznat nejdřív nejen pozitiva, ale hlavně negativa. Na zdraví byste neměli šetřit.