Horoskopy od 07-09-2015 do 13-09-2015

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý sedmý týden roku 2015

1. Beran – jestli musíte vyřídit více důležitých záležitostí, snažte se k nim přistupovat s kreativitou a originálním postupem. Staré metody nejsou tak úspěšné. V lásce je vše na dobré cestě, tento týden by vás měl příjemně překvapit. Pokud chcete shodit nějaké to kilo, přestaňte o tom přemýšlet a začněte pro to něco dělat. Je skvělý čas.

2. Býk – dostanete nabídku, která na první pohled bude velmi zajímavá, možná i na ten druhý, ale ve skutečnosti se vám nevyplatí. Takže buďte hodně opatrní. Ve vztahu by to chtělo více pochopení pro hříchy druhé strany. Single, užijte si trochu života. Vyhýbejte se riskantním a adrenalinovým situacím.

3. Blíženci – neplánujte si tento týden nic důležitého. Budete muset reagovat na různé nečekané události. Ale nebude vám to dělat velký problém, stačí jen situaci v klidu zhodnotit a najít nejlepší řešení. Ve vašem okolí se pohybuje někdo, kdo by možná stál za hřích. Tělu by prospělo trochu více cvičení, mohli byste nabrat i svalovou hmotu.

4. Rak – léto už se opravdu skončilo. V zaměstnání vás čeká více povinností a také se budete muset vypořádat s podzimní úpravou aktivit. Ve vztahu moc romantiky nečekejte, bude to spíš takový klidný domácký týden. Ani single by si od následujících dnů neměli moc slibovat. Podle horoskopu by si měli dávat větší pozor všichni běžci a cyklisti.

5. Lev – budete mít hodně štěstí, ale nesázejte jen na ně, někdy člověk udělá hloupou chybu jen díky nepozornosti. Pokuste se trochu brzdit při utrácení těžce vydělaných peněz. Ve vztahu to bude šlapat jak švýcarské hodinky, single mají možnost se seznámit s někým velmi zajímavým. Jen nic neuspěchat. Dobrou formu udržíte jen za předpokladu, že budete dostatečně odpočívat.


6. Panna – podle horoskopu vás čekají nějaké větší výdaje. Bylo by rozumné se pokusit najít i nějaký nový zdroj příjmů. Jestli se chystáte na rande a nebo jdete s partnerem na romantickou večeři, pokud možno se vyhýbejte tématům spojeným s prací, zničily by krásnou atmosféru. Po zdravotní stránce by to mělo být nyní celkem v pořádku.

7. Váhy – pokuste se přistupovat ke všem záležitostem s co největší trpělivostí. Tento týden se vám nepodaří prosadit vaše nápady, ale stačí ještě chvíli vydržet a nic zbytečně neuspěchat. Čas využijte na dopracování plánů. Ve vztahu se mohou objevit menší hádky, zvláště kritické to bude před víkendem. Trochu vám bude chybět energie, tak zvané baterky nejlépe dobijete na sluníčku.

8. Štír – u finančních záležitostí neinvestujte nyní do ničeho, co byste museli velmi dlouho splácet. Pokud možno kupujte jen za hotové, vyhněte se úvěrům. Nevrhejte se do nových romantických dobrodružství, teď by to chtělo spíše klid a domácí pohodu. Bylo by dobré trochu odlehčit dietu a vsadit na větší přísun vlákniny.

9. Střelec – stálo by za to mírně změnit svůj přístup k práci. Postupy, které do teď fungovaly, už nebudou tak efektivní. Ukažte nejbližším, že vám na nich opravdu hodně záleží. Jestli vás již delší dobu trápí nějaký zdravotní problém, je nejvyšší čas ho začít řešit. A velmi důležitá je pak důslednost.

10. Kozoroh – už delší dobu se vám zdálo, že se to v práci nemění. Také jste měli pocit, že za své aktivity nejste dostatečně dobře ohodnoceni. Nyní by se to všechno mělo změnit. Pokud se budete zdržovat hlavně doma, tak v lásce se nic zajímavého dít nebude. Ale jestliže je před vámi nějaká cesta… Podle horoskopu je to vhodný týden pro menší chirurgické zákroky.

11. Vodnář – v práci si dávejte hodně velký pozor na své vystupování. Přílišná sebejistota hraničící s arogancí by se vám mohla extrémně vymstít. Finančně na tom budete lépe na konci týdne. Některé bouřky ve vztazích mají blahodárný účinek, protože ve finále osvěží vztah a očistí vzduch. Pozor při manipulaci s těžkými předměty, může vám hrozit nějaký úraz.

12. Ryby – v tomto týdnu nějaký extrémní pracovní úspěch nečekejte. Takže nemá smysl se příliš moc angažovat, věci samy půjdou vlastním tempem. Pokud vás někdo teď balí nebo se snaží s vámi flirtovat, dejte si na něj pozor. Nemusí to vůbec myslet upřímně. Se zdravím byste na tom měli být docela dobře, jen psychická kondice bude trošku slabší.