Horoskopy od 29-10-2007 do 4-11-2007

 

Týdenní horoskopy

s výkladem karet z Věštírny „Měsíční Kočka“

Čtyřicátý čtvrtý týden: 29. října – 4. listopadu

Situace:

Zdá se, že podle hvězd bude týden dobrý především pro lidi z finančního světa, bankéře, burziány a spekulanty. Přát by mohl i podnikatelům v realitách. Mars v trigonu na Uran přeje i dějům nečekaným, podivným a znejišťujícím – nikoliv však v dopadu fatálním.

Pokud se znamení, přibližný věk a pohlaví čtenářů shodují s daty účastníků naší Hry o budoucnost, mohou s vyšší mírou pravděpodobnosti jim určenou předpověď tvůrčím způsobem využít i pro sebe. Dobré karty všem!

1. SKOPEC

Týden značné části Beranů se představuje následovně: pondělí a úterý mohou přinést nějaké materielní zisky nebo výhody. Pozor ovšem přitom na zbrklá rozhodnutí. Středa bude v podnikání spíš neutrální, zato v milostné oblasti se z nadcházejících dnů můžete jen těšit (tento pozitivní náboj vám vydrží do soboty včetně). Problém může ovšem vyvolat sex na pracovišti! Zbytečně zkomplikuje vaše opravdové vztahy a navíc by nepochybně dřív nebo později vyvolal zbytečné haló, protože v Čechách se nic neutají. A chcete svým nepřátelům dát proti sobě háky a páky? Pak ovšem předchozí řádky klidně berte na lehkou váhu. Ve čtvrtek a v pátek bude v pisárně, škole i dílně neobyčejně veselo, atmosféra bude připomínat spíš mexické, než evropské Dušičky. Nermuťte se a v tomto duchu i o víkendu vzpomeňte na všechno pěkné a radostné, co jste zažili s těmi milými, kteří již odešli.

Pane  Romane (27 let, naposled v kontaktu s Věštírnou v 42. týdnu), pletky s Platinou vám ale dávají zabrat! Co je to s vaší vůlí z této nebezpečné známosti rozhodně vykličkovat? Neexistují snad i příjemnější způsoby, jak si komplikovat život? Koukám, že z vašeho hlediska asi fakt ne – ta ženská vás drží jako kotva. Nepřijde vám to (naopak, zdá se vám, že létáte), ale ve skutečnosti vás drží u dna. Kluk v sedmadvacátém domě napovídá, že před Platinou dokonce horlíte proti bratrovi, který vás v domnění, že vás od lačné sousedky osvobodí, finančně založil: podezíráte ho, že si s ní chce sám něco začít. Nezbláznil jste se? Vzpamatujte se. Je to s vámi pořádně nahnuté, když vás taková hloupost mohla byť jen napadnout. Křížové eso potvrzuje, že dostat se kvůli ní s bratrem do křížku by mohlo na vás mít zničující dopad. Jednak se vždycky pral lépe než vy a jednak by si věc jistě nenechal pro sebe… a jazyk vaší švagrové je ostrý jako osmanská šavle.

2. BÝK

Určité zdravotní potíže mohou pronásledovat některé Býky… a nebude se zřejmě jednat o banální nachlazení, ale spíš o pokažený žaludek, pokud ne něco horšího. Každopádně věnujte pozornost zažívání – a není to o tom, kolik budete dlabat jogurtů! Spíš bychom v Měsíční Kočce prosili o, kulantně řečeno, jistou umírněnost v sortimentu a střídmost v množství, především v první polovině týdne. Varování je totiž vepsáno i v poloze Slunce, které dlí k vašemu znamení v opozici. Nastává i čas bilanční, především ve vztahu k partnerům, přirozeně více milostným, než pracovním. Vyražte někam jinam: nejvíc by vám na sklonku týdne prospělo společné toulání po kopcích, kde je k nebi blíž, a to ještě před tím, než cesty zapadnou sněhem a lezavé mlhy vás zapudí ke kamnům.

Vysoká kárová figura má ve vaší řadě dominantní postavení, proto jsme přesvědčeni, že do aktuálního týdne pana Pavla (39/42) tentokrát nějak zasáhne Hlavoun. Karta Neřesti v této souvislosti signalizuje nebezpečí. Nemělo by se však, jak bychom předpokládali, týkat Pavlových pletek s Lolitou, ale nejasných, ale podezřelých styků mezi Pavlovou manželkou a Hlavounem. Inicioval je Hlavoun a nebo ona? Pokud ona, byl to z její strany flirt, pokus krajním způsobem pomoct u Hlavouna Pavlovu projektu, a nebo prostě chuť se Pavlovy za jeho věčné zálety konečně stejnou zbraní pomstít? To všechno dohromady a nebo je zde i čtvrtá možnost? A stalo se vůbec něco? Manželka se ovšem bude tvářit jakoby nic. Jenže echo posměchu k vám do Hradce dolehne z až z hlavního města, kde manželka cosi ne tak dávno vyřizovala. Dejte nicméně pozor, aby zbytečná podezření neotrávila vaši mysl víc, než si v tomto směru za všechno, co jste natropil, nepochybně zasloužíte…

3. BLÍŽENCI

V práci toho na Blížence doléhá moc, je vidět, že se rok přece jen nachyluje a ještě je třeba řadu věci dotáhnout do konce tak, aby bylo možné za dva měsíce naskočit do už správně rozjetého vlaku a nebo začít s čistým stolem bez restů. Jenže navzdory tomu, co by být mělo, zřejmě nebudete vynikat vysokou koncentrací. Z počátku týdne roztěkáte se i v milostné oblasti. Dost s vámi mohou lomcovat hormony, potřebujete se rozdělit o bouřlivé šťávy – a do pátku nebude kde a s kým. Blíženci budou žárlivost pociťovat a zároveň vzbuzovat. Nejspíš ve středu vás potká něco radostného či veselého, přičemž zdrojem směšnosti můžete být právě vy. Neptun vám jinak dovoluje plně se spolehnout na intuici. Využijte proto jeho vrtkavé přízně v práci, investicích i sázkách.

Lacovi (20/42) se, jak potvrzuje, skutečně dostalo během uplynulých čtrnácti dnů nečekaných prostředků, o něž se nezasloužil. Šlo o otcovy peníze, které kdysi určil na jeho studia, uložil na úrok a nyní, poté co jeho plány s Lacem vzaly z jakéhosi důvodu za své, pro synovu potřebu uvolnil. Měsíční Kočka je toho názoru, že by je Laco neměl zbůhdarma rozházet, ani je použít na stále náročnější běžný provoz, ale měl by je rozhodně vložit je do nějakého záměru – studijního, podnikatelského a nebo prostě perspektivního z osobního hlediska – třeba bytu (domu) a nebo svatby. Jedná se o značné prostředky, a jak se částka jednou rozdrobí, dohromady ji už nikdy nedá. Ostatně, proč se otec náhle projevil jako štědrost sama? Podle jeho karet se na obzoru rýsuje jakýsi zdravotní problém. Další karty tvrdí, že podobné signály zde již byly, ale Laco je zřejmě odmítal brát vážně.

4. RAK

Ve středu a ve čtvrtek projde znamením Raka Luna, což pocítí vaše žaludky, žlučníky, dvanácterníky a u těch, jichž se to týká, i děloh. Dobře se Rakům povede v erotických hrátkách, těch provozovaných v ustálených poměrech i těch realizovaných jaksi nadivoko a nebo bokem. Zdravovědci krom vyhýbání se potetovaným mužům a lehkých děvám (obecně pak klínům neznámým a sehnaným spíš nahodile) doporučují větrat nejen peřiny, ale i matrace, pít heřmánek a polykat kapky z fenyklu. Měsíční Kočka navrhuje spíš než kapky použít fenykl do salátu coby netradiční zeleninu. Chutná překvapivě prakticky všem, ženám navíc pomáhá při obtížné menstruaci.

Milá Agáto (15/42), pílíme za tebou s tvým oblíbeným výkladem zvaným Černý kocour: je jistě dost otrava, že pořád sedíš doma. Proč? V pondělí se vsadíš o peníze, které nemáš. Je to hazard, to je jisté a tak noc nazítří strávíš ve velké nejistotě, která ti přivolá i nevolnost. V úterý se naštěstí ukáže, že riziko se vyplatilo. O co ses vsázela? O hloupost. Ale pozor: takové štěstí příště mít nemusíš. V noci ti na polštáři přistane dárek. Jak se tam dostal? Kdo v tomhle počasí nechává otevřeno? Hned ve středu se ukáže, že dárek nebude nejspíš od Něj. Ale na obzoru se objeví tajný ctitel – modrooký zrzoun. Má vůbec rád kočky? Toť otázka. Další dárek dostaneš ve čtvrtek (může však být doručen i jiným způsobem). Tyhle listopadky orval před domem někdo ve velkém chvatu. Jak romantické. Závdavkem pátečního skandálu je chycení škůdce záhonu za ucho. Při výslechu tě zapře, budu mu říkat biblický Petr. Do soboty tak vstoupíš zklamaná a tak trochu nemocná. Nedělní den nabízí cizí tmavookou brunetu. Bude to někdo, kdo přijde na návštěvu. Zase trapas! Bože, jak nenávidíš všechny přátele rodičů a to, jak se tváří chápavě… Přitom nerozumí vůbec ničemu – a nejmíň už tvé úžasné duši. Ago, pozdravíš je a pak si zalezeš někam číst si Kafku.

  1. LEV

Proč se v nadcházejícím týdnu Lvi, známí samozřejmě i jako lvi salonů, stáhnou spíš do ústraní? Dolehne na ně trochu únava a trochu nutnost soustředění před jakýmsi důležitým rozhodnutím, které je prostě v blízké době třeba chtěj nechtěj udělat. Tento váš postoj je trochu v rozporu s energeticky tak vydatnou planetou Mars, jenž by vás měl hnát vstříc stále novým dobrodružstvím. Pouze však zdánlivě, protože Lvi se budou muset vyrovnat s množstvím protivenství ve své obraznosti. Všechno to, co je čeká, podrobně zanalyzují a promítnou si v mysli, což doporučené soustředění bude vyžadovat. Pokud dojdete k řešení, realizujte ho, Saturn – záruka stability – by na vás a vaše spády mohl přísahat! Vyhýbejte se v první půli týdne neznámým ženám. Luna ve vašem znamení nabádá na konci týdne k fyzickému klidu (což se však v žádném případě netýká sféry erotiky a sexu).

Panu Vladimírovi (51/42) snad poslední věta z předchozího výkladu nevnukla do hlavy obludnou myšlenku: míněna byla samozřejmě jako nadsázka a jenom obrazně. Nebyla než poukázáním na možnou osudovou ránu, jíž by Dámu v černém ztrestala Prozřetelnost. V žádném pádu neměla vést k tomu, aby sám Vladimír z bezmoci a zoufalství náhle snul plány na vraždu! Konec konců nejsou pro něj vztahy k bratrovi, s nímž ho podle karet opravdu mnoho neváže, nijak životně důležité. Obešli se bez sebe, dokud je prokletým poutem nespojila zlopověstná souložnice: ženskou zbraní probudila mužskou pitomost a oba kohouty dohnala do sporu. V nadcházejícím týdnu však bude na bojišti klid před bouří. Vladimír se bude zabývat haprujícím zdravím – zdá se, že dobře uděláte, když upravíte svou životosprávu a pokusíte se odpoutat mysl od všech stresujících záležitostí pracovních i osobních.

  1. PANNA


Některým Pannám nastává obtížný týden: v jeho první půli by se to mohlo týkat situaci na pracovišti a nebo ve škole, kde osobní vztahy nedobrým způsobem poznamenají ryze profesní věci ke škodě nejen atmosféry, ale i pracovních výsledků. V druhé polovině mohou nastat problémy v oblasti osobní – vztahové. Přiznejte si, že část viny nesete prostě i vy. Venuše radí potíže skutečné i zdánlivé řešit s rozvahou a bez hysterie. Neptun přeje vaší intuici a paměti, což vám může přinést body především při studiu. Kde se Pannám naskytne možnost sexuálních prožitků, měly by ji využít, byť jejich vášnivost je může vést k praktikám neobvyklým, ale pro obě strany vysoce, vysoce uspokojivým… Mírněte se v požívání kávy. Snad v souvislosti s předchozí informací by vás mohlo přivést až k infarktu!

Slečně Madle (17/42) neudělalo radost, že jsme veřejně znovu drásaly její paměť ve věci, kterou se snažila z ní vytlačit. Jak bláhové je ale pokusit se vyhnat vzpomínku na něco, co bylo násilně přervané, a přes všechny konflikty dospívání také opravdu hluboké: zvláště v týdnu, kdy aura nad hřbitovy vytrhává nekropole ze tmy a mihotavě a přízračně vyznačuje v krajině místo setkávání živých s neživými. Navíc pravidla Hry o budoucnost, na něž jsi přistoupila, v podstatě nedovolují zamlčet to, co karty prozradí! Je ale dobře, že se se ztrátou snažíš vyrovnat a otci, který je na tom zřejmě podobně, úděl neztěžovat… O možném fyzickém návratu a nebo přítomnosti Plavovlásky karty nemluví, ale jakýsi kontakt spolu mít určitě budete.

  1. VÁHY

Některé Váhy zřejmě budou potřebovat spojence, pokud se necítí dostatečně silní v kramlecích k naplnění úžasných, ale přitom starých plánů, kterážto možnost se před nimi zcela nečekaně otevře. Pozor ovšem na toho, koho vyberete, aby to nakonec nebyla, jak se říká, kurva převlečená za kamaráda. Volte aliance se zrozenci ze znamení ohňových, především mezi Berany a Střelci. Než ji pokazit, líp už by bylo šanci nevyužít, protože jinak by se očekávané zisky mohly změnit v pravý opak. V osobní sféře budete mít zřejmě problémy plynoucí z vaší probuzené hádavosti, dále jakýchsi skrytých vztahů a nebo nedořešených a poněkud již zamřelých věcí, otravujících vzduch. Hvězdy hrozí i možným konfliktem s paragrafy. Kritickými dny by mohly být středa a čtvrtek, moc byste si neměli slibovat ani od neděle. Za veškeré potíže si však Váhy vesměs mohou sami, jen menším dílem k nim přispěje i zdánlivě couvající Merkur.

Trochu jasněji se zdá být kolem oné cesty, kterou před Ajou (27/42) předestřely karty v uplynulé věštbě. Jde o cestu skutečnou, ne, jak bychom v Měsíční Kočce předpokládali, o putování v přeneseném slova smyslu. V netradiční době si Aja vyrazí s nějakým zájezdem na poslední chvíli kamsi do tepla, takže české plačtivé Dušičky stráví pod palmami. Neměla by tam ovšem holdovat cizokrajným jídlům, ani neznámým mužům. Vůbec to ovšem neznamená život jeptišky, protože v zájezdu bude zřejmě i nad očekávání seriozní, byť na první pohled nepůvabný (ale nesporně interesantní) tuzemec.

8. ŠTÍR

Některé Štíry zřejmě podle hvězd zasvrbí dobré bydlo. Především v pondělí, úterý a ve středu hrozí z jejich strany agresivita vůči okolí, a to jak v práci, tak doma. Nespokojeni však v podstatě budou sami se sebou. Pocitům nevole lze čelit i méně destruktivními způsoby než rozhádáním s celým světem. Opět si kupte něco na sebe, nebo prostě sobě či bytosti blízké udělejte drobnou radost třeba květinou, případně si v baru jen tak vyhoďte z kopýtka! Ve čtvrtek dejte pozor na peníze – hrozí špatná investice a nebo ztráta, obé může být důsledkem banální chyby v kupeckých počtech na úrovni obecné školy. Když se na konci týdne počnou Štíři opět dívat na svět přívětivě, pro některé už bude pozdě, protože znesvářené a doběla rozžhavené okolí tak rychle nevystydne. Nicméně neděle budiž některým Štírům zrozeným v prostředním dekanu příslibem nového milostného vztahu.

Nezbývá nám než znovu otevřít kauzu žárlivého manžela, na níž jsme v kartách pana Fukse (41/42) narazili před časem a o níž by zřejmě Fuks rád zapomněl. Není to ale možné, protože obrácený pikový král předpokládá, že onoho žárlivce navržená satisfakce neuspokojila (rozhodně ne tak, jako vy sám jeho polovičku) a znovu bude do Fuksovy rodiny ingerovat nepřípustným způsobem. Možná dojde i k mordobití, což ovšem Měsíční Kočka nemůže panu Fuksovi doporučit. soupeř je totiž sice neporovnatelně hloupější, rozhodně je však lépe osvalen, a také mladší bezmála o polovinu. Záletnický úspěch Fuksův je v těchto souvislostech veliký, a veliký a neuhasitelný je proto i vztek podvedeného manžela. Onen cizoložný vztah ovšem nebyl tím, po čem v kartách pátráme: Fuksovy skutečné city, navzdory věčným obšourníkovým záletům, patří bytosti, kterou nám karty pohříchu dosud tají, o níž však můžeme s úspěchem téměř stoprocentním předpokládat, že se nachází ve Fuksově bezprostřední blízkosti.

9. STŘELEC

Co si mají počít Střelci, kteří by rádi poněkud upevnili své postavení i vazby v rodině ve chvíli, kdy jejich protějšek, ať už z jakéhokoliv důvodu, pohlíží na perspektivnost stávajícího svazku s výraznou skepsí? Ano, tak to skutečně u zrozenců ve Střelci může v některých případech být. Pomocnou ruku jim může podat Váha z širší rodiny, tedy z pokrevního příbuzenstva vašeho partnera. Půjde-li o domluvu nebo snad pár facek karty nespecifikují – faktem je, že najdete zastání a domácí poměry se od pátku zklidní. Že věc dospěje k smíru však neznamená, že si máte situaci idealizovat. Čas na řešení však dosud nenastal. Sexem možná budete chtít protějšek vyznamenat, vzhledem k instrumentálnímu pojetí styku bez citu (a též pro vaše násilnické manýry) bude jeho sobotní realizace spíš trestem (a to pro oba)!

A ještě jeden „Černý kocour“: určen je Ize (15/42). Pondělí budeš věnovat nějakým zálibám, o nichž by bylo možné tvrdit, že mají umělecký rozměr. Pěstuješ hru na kytaru a zpěv jako zálibu, a nebo s vidinou kariéry v této oblasti? Jsi soudná, a tak platí to první. Hlas máš moc příjemný, ale se sluchem je to už horší. Co kdybys zkusila nějaký dramatický obor? Jenže to by ses musela přestat stydět. Úterý zasvětíš vcelku neplodnému, ale příjemnému snění. Je tam i vodní hladina, ale v tuto dobu? Snad bazén či jakýsi aquapark. Stejné znaky nese i středa, je zde i kamarádka a kterýsi z rodičů. Čtvrtek slibuje kulturní zážitek lehčího rázu, snad by mohlo jít o návštěvu kina. V pátek tě čeká setkání s nějakým černovlasým a černookým fešákem ve středním věku. Pokus o flirt z tvé strany dopadne trapně. Jinak ani nemohl. Ještě, že v sobotu a v neděli tě k jiným myšlenkám odvede rodinný výlet k předkům, v který se změní tradiční dušičkové tance na hrobech za svitu blikotavých světel a s vůní chvojí, chryzantém a tlejícího listí.

10. KOZOROH

Ačkoliv v pracovních věcech si nebudou moct Kozorozi v nadcházejícím týdnu na nic zřejmě příliš stěžovat (karierní postup a peníze si ohlídá Saturn), v oblasti srdce (doména nyní poněkud přelétavé bohyně Venus) budou spíše nejistí. Jenže problém je zřejmě do značné míry ve vás: zatoužíte po tom, aby vás okolí trochu hýčkalo, na což ovšem nelze čekat trpně. Pozornost druhých si musíte nějakým způsobem zasloužit! A fňukání není nejlepší způsob, ačkoliv některé ženy si myslí opak. Peníze v daném týdnu nezískáte, ale ani neztratíte, čili bude vaše materiální situace víceméně stabilizovaná. V úterý a v sobotu dejte pozor na zvířata, spíš než na chovance ze zoo půjde o domácí mazlíčky – jen není jasné, zda oni utrpí újmu a nebo Kozorozi jejich prostřednictvím.

Pan Olin (61/42), o němž se jeden čtenář vyjádřil jako o kulínském obšourníkovi, je i nadále v krizi: neměli bychom však pochybovat o tom, že jeho vztah k Lori je opravdový a o fyzický kontakt usiluje spíš ona. Ovšem podle karet mezi nimi nedošlo zřejmě zatím k ničemu, a to navzdory tomu, že Lori za ním denně dochází a opečovává starocha, jehož vypětí posledních dnů skolilo do postele. A kdo ví – karty to nevylučují – zda si chorobu přímo neužívá a to z dvojího důvodu: jednak je mu Lořina pozornost a starostlivost víc než milá, jednak ho chrání před Lořinou velkou touho právě jeho prostřednictvím pozbýt panenství, jež poněkud nesmyslně vnímá jako zátěž. Narážka na nákazu byla jasná: ve smyslu výše řečeného možným nositelem pohlavní choroby ale není a být nemůže Lori! A kde, kdy a jak k ní přišel staromládenecký Olin, ví jen Bůh. Uf…, a je to venku – karty totiž nelžou!

11. VODNÁŘ

Co v daném týdnu obecně platí pro veškeré finančníky, platí vesměs i pro Vodnáře – a nepochybně již pro ty z nich, narozené v prvním dekanujejich týden zřejmě bude opravdu úspěšný. Nemusí se podle všeho ani bát jít v ničem do rizika. Samozřejmě hazard v oblasti milostné se nedoporučuje – naopak, právě klid a vyrovnanost v této oblasti vytvoří dobré zázemí i pro nakročení do zdánlivě zcela bláznivch projektů. Jen dovolte upozornění: pro stabilitu v soukromé sféře je také třeba něco dělat!

Děje kolem pana Honzy (26/42) tento týden karty představují spíš v rovině společenské, tedy politické, a jen zprostředkovaně se dotýkající domácích zabíjaček – patriarchální rodiny, kterou nicméně hýbe matka, Předsedkyně soudu s níž má Honza žhavý a původně ryze prospěchářský sexuální vztah, a konečně i jeho těhotné dívky Olívie i chtěného (ale proč, probůh, tak brzy!) dědice rodu v jejím břiše. Zažili jsme už Honzovy přelety mezi hnízdy modrými a zelenými, a to včetně kroužení kolem budky nepotopitelných lidovců. Hluchý není ani k oranžovému ptáčníkovi, a to především vzhledem k proměňujícím se voličským preferencím vylučujícím nepřesnost danou tříprocentní statistickou chybou. Jeho charakterová nevyhraněnost (v měsíční Kočce bychom ji spíš nazvali ohebností) bude vystavena další zkoušce: rudí si totiž dokážou mladých a vzdělaných vážit i je ocenit. Vědí, že by mohli změnit jejich mediální obraz pohrobků toho, co bylo a čemu národ před bezmála dvaceti lety klíči odzvonil. Kariéra by se u nich dala udělat lehce. Jenže – jenom u nich… Byla by to podle karet trochu sázka na mrtvého žokeje. To by měl mít Honza na vědomí. Podle obrácené devítky v jeho aktuální hře jsou lákadla veliká, ale v podstatě představují jen zdržení ve slibné kariéře, na níž chce vstoupit, pokud se vzdá zamýšlené soudcovské kariéry. Otec by to nejspíš nepřežil. Bude tady ale se svými morálními zásadami strašit dlouho?

12. RYBY

Rybám bude celý týden jaksi drhnout, a to jak v práci či škole, tak v osobních věcech: věci sice dojdou do zamýšleného cíle, ale nic nepůjde snadno. Po cestě možná slíznou nejednu výtku, nebo se budou muset vypořádat s netušenou trapností… S penězi na tom nebudou zle a zdravotně se též obejdou bez problémů, ale pokud můžeme radit, nikam se tento týden necpěte, neprste se zbytečně a ani na sebe jinak raději příliš neupozorňujte. Omezte ambice a volte i v oblečení raději tlumenější barvy.

Milá Lído (33/42), jaké cesty ti nabídnou karty pro příští týden? Nepůjde tentokrát o svatbu, matku ani dcerku. Čekají vás totiž úřední tahanice, jimž ani zbla nerozumíte a které vás nebaví. Jde o ten spor s cizokrajnou podřízenou, v jehož důsledku jste slízla pár facek a zahraniční otrokyně dostala padáka. Podle jedné z cest by bylo nejlepší poradit se – jak se kdysi říkalo – s Vaňkem, čili také prásknout do bot. Spor by se pak přenesl do osobní roviny a vy byste se z něj už nějak vyplatila. Takhle půjde žaloba proti podniku a ten z toho lacino nevyvázne. A to pokud se peněz týče, tak zájmu médií, zjevně i zahraničních. Ve výsledku by se z precedentních důvodů za vás zaměstnavatel zřejmě postavil, ale po nějakém čase by vás tak jako tak vykopl. Druhou cestu naznačuje přítel. Preferoval by mimosoudní vyrovnání hned. Nabídne vlastní prostředky. To je Hugo opravdu tak zámožný? Pak vám blahopřeji k perspektivně skvělé partii. I o jeho charakteru to vypovídá dobře. Poprasku se však ani v tomto případě nevyhnete, i když s rychlými penězi v kapse bude i ženská, kvůli které celý navýsost trapný malér vznikl, mít zájem vše raději ututlat a dál raději nerozmazávat.

Křestní jména účastníků Hry o budoucnost byla v zájmu anonymity a v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů změněna.

– Nashledanou za týden. –