Rak – horoskop na rok 2016

Rok 2016 bude pro lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Raka rokem pracovitosti, cílevědomosti a realistického přístupu k věcem. Odmítnete zbytečné snílkovství, zavrhnete nereálné plány a budete kráčet pevnýma nohama po té naší krásné zemi. Převážnou část roku budete mít podle horoskopu osud pevně ve vlastních rukou, jen v lednu a prosinci můžete být mírně ve vleku událostí. Přichází skvělý čas pro budování a rozvíjení kariéry.

Nejlepší měsíce v roce 2016: květen, srpen, říjen

Nejhorší měsíce v roce 2016: leden, únor, prosinec


Práce: Od zimy až do podzimu budete v zaměstnání vynikat pílí a cílevědomostí. Přitáhne to pozitivní pozornost kolegů i nadřízených, můžete očekávat nějaké příjemné odměny či povýšení. Jestliže chcete změnit práci, raději to příliš neodkládejte, v novém zaměstnání se váš pracovitý a velmi zodpovědný přístup bude hodit a pomůže vám v nejnáročnějších prvních měsících po nástupu, kdy se bude rozhodovat, jestli se do kolektivu hodíte nebo ne. Finančně si musíte dávat pozor na závazky z minulosti a raději se vyhýbejte jakýmkoliv riskantním transakcím. Pokud přemýšlíte o úvěru, tak jeho splátky by měly být jen zlomkem vašich příjmů. V druhé polovině roku 2016 se podle horoskopu vaše finanční situace trochu zlepší.

Zdraví: Vaše zdraví by mělo být v tomto roce celkem v pořádku. Pokud budete mít nějaké menší problémy, tělo si s nimi celkem rychle poradí. Problémy se mohou objevit jen s udržováním kilogramů pod kontrolou. Obzvlášť byste si měli dávat pozor během chladnějších týdnů a měsíců. Psychická kondice u lidí narozených ve znamení zvěrokruhu Rak by měla být také spíše v pořádku. Možná byste jen měli popřemýšlet o trochu optimističtějším přístupu k životu. Mnoho věcí kolem vás je ve skutečnosti v pořádku, stačí se na ně jen podívat s úsměvem.

Láska: Raci, kteří ještě nemají partnera by měli zbystřit na konci zimy, v květnu a pak v září. V těchto třech měsících jsou jejich šance na nový vztah opravdu vysoké. Zvláště pokud se budou pohybovat mimo své obvyklé prostředí – ideální pro seznámení budou dovolené, prodloužené víkendy a také služební cesty. Doma novou lásku nenajdete a internetové vztahy bohužel v roce 2016 nemají moc velkou perspektivu. Jestliže partnera máte, ale váš vztah netrvá moc dlouho, tento rok by měl získat nečekanou hloubku. Poznáte se vzájemně ještě hlouběji a váš cit rozkvete. Pokud s partnerem již žijete delší dobu, podle horoskopu byste si měli nejvíce dávat pozor na nudu a stereotypy. Jsou pohodlné, ale s postupem času vrtají ve vztahu jak červotoči. Změňte věci, se kterými nejste příliš spokojeni oba a pak hledejte kompromisy u záležitostí, na kterých se neshodnete.