Horoskopy od 07-12-2015 do 13-12-2015

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
padesátý týden roku 2015

1. Beran – tento týden by mělo ve vašem zaměstnání dojít k nějaké významné události, která bude mít pozitivní dopad na váš život i finanční situaci. Beranům, kteří žijí ve vztahu v následujících dnech uvnitř začne hlodat červík pochybnosti, jestli je vše s partnerem úplně v pořádku. Víkend dokáže, že ano. Neměli byste jít na preventivní prohlídku?

2. Býk – v zaměstnání se tentokrát nic nového dít nebude, jen byste se psychicky měli nachystat na klasický předvánoční shon. Čekají vás větší výdaje. Ve vztahu není nutno pořád vše řídit a chovat se jako policajt. Trochu příjemnější přístup dokáže vyřešit mnoho. Nachystejte se na Vánoce trochu lehčím jídelníčkem.

3. Blíženci – snažte se dořešit záležitosti z minulých týdnů. Čas se krátí a nemá smysl si pokazit svátky nějakou nedokončenou činností. Skvělý týden pro zamilované. Single mají nyní možnost využít různé předvánoční večírky. Podle horoskopu jsou šance opravdu vysoké. Chraňte si krk.

4. Rak – chtělo by to trochu odvážnější přístup. V zaměstnání vás stále něco omezuje a znemožňuje plné využití vašich schopností. Bylo by rozumné to konečně vyřešit. Poznáte někoho velmi atraktivního. I těm, kteří mají partnera, může srdce začít bušit trochu rychleji. Pokuste se omezit tento týden konzumaci produktů s lepkem.

5. Lev – koncentrujte se na svých povinnostech, snažte se o dochvilnost a co největší pečlivost. Pokud se vám něco nepodaří, nehledejte výmluvy, kdo za co může, ale přiznejte chybu otevřeně. Získáte tím body. V lásce nuda a šeď vyvolaná silným pracovním tlakem. Lvi se sedavou prací budou mít větší problémy se zády.


6. Panna – ve vaší finanční situaci dojte k mírným změnám. Měly by vás potěšit, mimo jiné i proto, že Vánoční čas je vždy spojen s větším množstvím výdajů. Někdo bude za zády pomlouvat váš vztah nebo přímo partnera. Nemá smysl toho hlupáka řešit. Teplé dny využijte na příjemné a hlavně trochu delší procházky.

7. Váhy – někdy je rozumné neuhnout a postupovat jen podle sebe. Jindy zase je dobré poslouchat okolí a zkušenější lidi. V zaměstnání nyní raději sázejte na ten druhý přístup, díky němu se rozloží zodpovědnost. Někdy za problémy ve vztahu může i taková banalita jako nespravedlivě rozdělené domácí povinnosti. Nenechte se ovlivňovat náladou jiných lidí.

8. Štír – podle horoskopu lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Štír nyní čeká trochu více pracovních povinností než obvykle. Má to i svou dobrou stránku, můžete očekávat mírné vylepšení domácího rozpočtu. Následujících sedm dní je skvělých pro získávání nových známostí a kdo ví, možná se přátelství postupně přerodí i v něco pevnějšího. Může se ozvat nějaký starší zdravotní problém.

9. Střelec – díky stabilní situaci v zaměstnání nyní můžete v klidu popřemýšlet, čeho byste tam ještě chtěli dosáhnout. Nadřízení i kolegové k vám nyní budou velmi vstřícní. Čerstvě zamilovaní by měli začít plánovat budoucnost. Lidé v dlouhodobých vztazích by měli před svátky ukončit všechny drobné spory a hádky. Nedostatek slunce se může odrazit i na vaší náladě.

10. Kozoroh – buďte opatrní. Snažte se udržovat co nejlepší vztahy se všemi, ve vašem okolí. Někdo čeká na vaši chybu a pokud si nedáte pozor, nechá vás pak v ní pěkně vykoupat. Malý nečekaný dárek dokáže udělat ve vztahu zázraky. Meditace, klidné procházky, tichá příjemná hudba, to vše dokáže uklidnit vaši rozbouřenou mysl.

11. Vodnář – vaše druhé jméno nyní bude podle horoskopu profesionalita. Můžete toho využít, je dobrý čas pro rozhovory o pracovní budoucnosti nebo vyšším platu. Celé vaše srdce bude patřit rodině a blízkým. Na nějaké flirtování nebudete mít náladu. Neměli byste se přejídat.

12. Ryby – nyní je sice čas vánočních nákupů, ale v tomto týdnu byste se měli vyhnout velkým výdajům. Rozhodně si na nic nepůjčujte. V práci to bude klidné. Nemáte na domácnost a partnera moc velké požadavky? Nestálo by za to na chvíli přibrzdit? Teplo rodinného krbu vás za to odmění. Oblékejte se podle počasí ne podle módy.