Horoskopy od 25-04-2016 do 01-05-2016

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
sedmnáctý týden roku 2016

1. Beran – upevňujte svou pozici v zaměstnání. Díky tomu budete moci brzy požádat o atraktivnější zařazení a nebo o vyšší plat. Láska velmi často prochází žaludkem. Romantická večeře při svíčkách bude to pravé ořechové. Vyhýbejte se příliš sladkým nápojům a smaženým potravinám.

2. Býk – nudná a stále se opakující práce vás nyní bude pronásledovat od pondělí do pátku. Odměnou za vaši výdrž bude opravdu krásný víkend. S jarem roste vaše přitažlivost pro opačné pohlaví. Nezapomínejte, že nejeden flirt či náhodná známost se přerodil v trvalý vztah. Vaše fyzická forma je podle horoskopu na vzestupu.

3. Blíženci – bylo by rozumné trochu přibrzdit každodenní utrácení. Jsou věci, které není nutno kupovat pořád a chtělo by to nyní připravit menší finanční rezervu. Skvělý týden pro zásnuby či svatbu, láska rozkvete v plné kráse. Velmi snadno můžete prochladnout, po příchodu domů se nezapomínejte pořádně rozehřát.

4. Rak – dostanete nabídku, kterou byste si měli pořádně promyslet. Je výhodná, ale některé věci by se měly ještě trochu upravit. Ve vztazích si vychutnáte příchod jara. Neděle a první máj ten lásky čas může být pro vás podle horoskopu jedním z nejkrásnějších dnů za posledního půl roku. Budete mít dost melancholickou náladu, vyhýbejte se psychicky náročnějším situacím.

5. Lev – nepodceňujte komunikaci. Tento týden vaše situace v zaměstnání bude nejvíc záviset na tom, jak se budete schopni domluvit s okolím. Zvláště významné budou rozhovory o citlivějších záležitostech. A na komunikaci nezapomínejte ani ve vztahu. Nevyřčená slova mohou výrazně zhoršit atmosféru. Na zdraví byste si neměli stěžovat.


6. Panna – v zaměstnání se zaměřte na ty náročnější úkoly, snadné věci vám velký příjem nezaručí a když zvládnete něco těžkého, skvělá budoucnost je zajištěna. Podle horoskopu to teď na čerstvé zamilování moc nevypadá, užívejte si zábavu s přáteli. Nechávejte trochu více odpočívat vaše oči.

7. Váhy – máte velkou šanci změnit zaměstnání a nebo si v práci říci o nějaké zajímavější povinnosti. Nemá smysl stát na místě, využijte šance a posuňte se o kus dál. Bude se kolem vás točit několik skoronápadníků, ale nemá to žádnou perspektivu, může jít jen o nezávaznou zábavu na jeden večer. Spojte více pohybu s větší dávkou zdravého spánku.

8. Štír – jestliže vás čekají nějaké zkoušky nebo přijímací řízení, tento týden na vás svítí opravdu šťastná hvězda. Peníze se vás nyní moc držet nebudou. Stará láska nebo nová známost, někdy je volba opravdu těžká. Při přípravě jídel se zaměřte nyní na syrové či velmi krátce vařené pokrmy.

9. Střelec – chyby ostatních by pro vás měly být poučením. Nemá smysl opakovat to, co už neúspěšně dělal někdo jiný. Zaměřte se spíše na nové nápady. Single nyní podle horoskopu mohou najít někoho velmi zajímavého. Možná z toho láska hned nebude, ale i přátelství má velkou hodnotu. Chraňte si krk a uši.

10. Kozoroh – čeká vás hodně povinností a spousta věcí nesnese ani ten nejmenší odklad. Snažte se mít v pořádku všechny úřední záležitosti a vyhýbejte se dluhům. Vášnivý románek může vypadat jako skvělý nápad, ale nyní se spíše držte trochu stranou. Příliš mnoho fyzické aktivity někdy zdraví neprospívá.

11. Vodnář – stůjte si pevně za svými názory a pokuste se život v práci směrovat tak, aby to nejvíc vyhovovalo vašim potřebám. Pozor, dostanete nějakou na první pohled skvělou nabídku, která ale ve skutečnosti vůbec výhodná není. Bude první máj, bude lásky čas… Dávejte si větší pozor na kluzkém povrchu.

12. Ryby – podle horoskopu nyní máte výtečnou příležitost vyřídit většinu restů z minulosti. Něco přesunete na kolegy a něco zvládnete bez problémů sami. Venku si dávejte pozor na doklady. Je ve vás nyní nějaké přitažlivé kouzlo, neodkrývejte karty, nechte ho jen pomalu působit. Sázejte na zdravou životosprávu, přidá vám hodně energie.