Horoskopy od 16-05-2016 do 22-05-2016

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
dvacátý týden roku 2016

1. Beran – tento týden by vás měly potěšit dvě věci – nějaký pracovní či vzdělávací úspěch a docela tlustá peněženka. Ve vztahu si dávejte pozor na žárlivost a spory vycházející z nepochopení. Pokud jste single, popřemýšlejte o malém románku, který by vám zpříjemnil druhou polovinu jara. Fyzickou kondici budete mít lepší než obvykle.

2. Býk – věci dělejte velmi pečlivě, do středy hrozí, že vám při práci něco uteče díky nepozornosti nebo nedbalosti. Pokud možno také nic neodkládejte na později, nyní se to nevyplácí. Ve vztazích bude vládnout láska, jen před víkendem se můžete o nějakou drobnost pohádat. Pokud se cítíte unaveni, nepomůže vám povalování doma, potřebujete aktivní odpočinek.

3. Blíženci – vaše logické myšlení a kreativita nyní budou dosahovat téměř vrcholu. Pokuste se to v zaměstnání využít a výsledky se vám určitě budou velmi líbit. Blíženci, kteří jsou single, by měli vyrazit někam za zábavou, láska je doma u počítače či televize nečeká. Můžete mít menší potíže s nespavostí, bylinky dokážou pomoci.

4. Rak – finanční situace vaší domácnosti se zlepší jen pokud budete plnit všechny povinnosti a dáte si hodně záležet na tom, abyste byli všude včas. Páteční a sobotní večer jsou skvělé pro nějakou společenskou akci a kdo ví, možná potkáte člověka, u kterého vaše srdce bude bít rychleji. Bylo by rozumně věnovat více péče vašemu chrupu.

5. Lev – nyní raději nijak neriskujte. Držte se ověřených postupů, nemá smysl improvizovat a když nebudete dělat nic nového, tak vám rozhodně žádné riziko nehrozí. U výdajů se také raději držte trochu zpátky. Podle horoskopu rodiny čeká velmi příjemný týden, single toho mohou využít také, pokud vyrazí za příbuznými. Dávejte si pozor, tento týden je zvýšené riziko úrazu.


6. Panna – budete mít více povinností než obvykle, ale vše se dá zvládnout. Nejnáročnější to bude do středy. Blíží se nějaká finanční odměna, takže by bylo dobré v práci působit aktivně. Přitahujete lidi s podobnými názory, zajímavá debata může být i začátkem delšího vztahu. Dávejte si pozor na jídelníček, držte se spíše lehčí stravy.

7. Váhy – v práci vás podle horoskopu budou hodně chválit. Ale nenechte se ukolébat, ne všechny komplimenty budou myšlené upřímně. Ve čtvrtek a pátek čekejte v zaměstnání nějaké větší zmatky. Ve vztahu či hledání lásky vám nyní bude pomáhat schopnost se vcítit do pocitů toho druhého. Když vysvitne sluníčko, dávejte si pozor a chraňte si kůži.

8. Štír – tento týden pracovně nebude patřit k těm nejpříjemnějším. Čeká vás dost nepříjemných povinností a také je pravděpodobné, že budete muset být v zaměstnání trochu více než obvykle. Pamatujte si, že bezpracný výdělek neexistuje, vyhýbejte se ultra výhodným nabídkám. Možná vás nyní nečeká velká láska, ale i malý flirt dokáže zpříjemnit život. A flirtovat se dá i s partnerem. Kdy jste byli naposled na preventivní prohlídce?

9. Střelec – měli byste si nyní dávat pozor na lidi kolem vás. V zaměstnání krouží nějaké pomluvy a pár nepřejících lidí jen čeká na vaši chybu. Hodit se jim může každá záminka, nedávejte jim ji. Vaše srdce nyní zažije trochu zmatků, ale po víkendu si řeknete, že to opravdu stálo za to. Při oblékání přihlédněte hlavně k teploměru a předpovědi a dbejte výrazně méně na módu.

10. Kozoroh – budete mít šanci uplatnit své znalosti, schopnosti a zkušenosti. Nebojte se protlačit dopředu a bojovat za svůj názor. Odvážným přeje štěstí a vy ho nyní budete mít více než obvykle. Přichází čas na větší rodinný rozhovor o budoucnosti a případných problémech ve vztahu. S klidným a racionálním přístupem vyřešíte všechno. Měli byste trošku zpomalit, zvláště večer nechte organismus odpočívat.

11. Vodnář – utrácet je velmi snadné, ale nyní byste si podle horoskopu měli opravdu dávat větší pozor, kam jdou vaše peníze. Snažte se mít neustále nějakou rezervu a pokud možno ji i navyšujte. V lásce nyní zažijete hodně emocí, některé budou pozitivní, jiné mírně negativní, ale určitě to nebude nuda. Mohou vám hrozit mírné migrény, hlavně odpoledne.

12. Ryby – v zaměstnání bude trochu dusno, ale neberte si to moc k srdci. Některé věci je lepší řešit s nadhledem a některých si vůbec nemusíte všímat, protože se nakonec nějak vyřeší samy. Pokud čekáte na velkou lásku, přichází čas, kdybyste měli zbystřit. Pozor, přijít může i v naprosto nečekané situaci. Bolesti zad pomůže zahnat plavání.