Horoskopy od 08-08-2016 do 14-08-2016

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý druhý týden roku 2016

1. Beran – hledejte spolupracovníky, vymýšlejte nové aktivity, které vyžadují práci většího kolektivu. Nyní můžete projevit své vůdčí schopnosti. Umělecké schopnosti se projeví s větší intenzitou. V partnerských vztazích vás čeká harmonický týden. Zdravotní forma bude v pořádku, jen nezapomínejte, že zásoby sil nikdy nejsou nevyčerpatelné.

2. Býk – nedělejte si příliš velké starosti, podle horoskopu vás tento týden osud ochrání v několika méně příjemných situacích. Máte možnost stabilizovat svou finanční situaci. Ve vztahu by měl partner mnohem víc naslouchat. Pozor, kolem vás se nyní zahemží trochu více bacilů, než je to v létě obvyklé.

3. Blíženci – v tomto týdnu byste měli řešit spíše nadbytek financí než jejich nedostatek. Případně budete moci využít nějakou zajímavou možnost přivýdělku. Bude to týden jako stvořený pro lásku. Krásně si ho můžete vychutnat. Vaše fyzická forma bude lepší než obvykle, dopřejte tělu trochu více aktivit.

4. Rak – v práci je před vámi nějaká neočekávaná událost, která změní většinu plánů, které jste měli na tento týden. Vše se dá zvládnout, jen postupujte systematicky a v klidu. Je před vámi nějaké romantické setkání (nebo romantický zážitek s partnerem), po kterém může následovat i něco víc. Váš organismus má nyní rychlejší regenerační schopnosti. V pátek a sobotu budete mít sklony k melancholii.

5. Lev – sice se vám může zdát, že situace je bezvýchodná, ale není tomu tak. Stačí když odhodíte šablony a podíváte se na problém z jiného úhlu. Najednou zjistíte, že řešení je více a jsou velmi snadná. Pokud něco ve vztahu nefunguje, není to pouze vaše vina a proto nemá smysl se obviňovat. Horoskop doporučuje využít následující týden pro různé diety a očišťující kúry.


6. Panna – zbrklost se nevyplácí. Nenechte se nutit k nějakým uspíšeným rozhodnutím. Na každou záležitost si dopřejte dostatek času, během kterého promyslíte všechna pro a proti. Vyhýbejte se lidem, kteří žijí podle hesla, že cíl světí prostředky. V lásce nic neměňte. Jestliže se vám nezdá něco na vašem zdraví, nebojte se navštívit lékaře. Je lepší se ujistit, že vše je v pořádku.

7. Váhy – spoléhejte se jen na sebe a na vlastní síly. Zadarmo vám nikdo nic nedá a navíc se někteří lidé budou snažit využít vaší dobroty jen ve svůj prospěch. Zdá se vám, že atmosféra ve vztahu výrazně ochladla? Nebojte se, je to jen pocit, vše bude brzy lepší. Podle horoskopu budete cítit únavu a budete mít sklony hodně spát i během dne.

8. Štír – dávejte si pozor na půjčky. Pokud možno nepůjčujte nikomu ani si od nikoho neberte úvěr. Hlídejte termíny splatnosti u stávajících závazků. Někdo se vám hodně líbí a přemýšlíte, jestli by to nestálo za hřích? Než se rozhodnete pro další krok, podívejte se na vše s odstupem a bez růžových brýlí. V jídelníčku by vám nyní neměly chybět ovoce, zelenina a luštěniny.

9. Střelec – k pracovním povinnostem přistupujte v klidu a bez emocí. Podle horoskopu byste měli se držet spíše v povzdálí a nic si rozhodně neberte osobně. Případné bouřky se přeženou velmi rychle. Zamilovat se je snadné, někdy mnohem snadnější, než by se vám zdálo. Opatrně s vírou ve všemocnost alternativní medicíny, někdy má pravdu i klasický lékař.

10. Kozoroh – týmová práce bude slavit úspěchy. Snažte se, aby vaše činnost přinášela profit nejen vám, ale i lidem ve vašem nejbližším pracovním okolí. Podle horoskopu je týden výborný pro všechny, kteří chtějí upevnit svůj vztah a zlepšit v něm atmosféru. Něco se dá dělat i jinak než jste byli zvyklí. Můžete být podrážděnější. Pomůže vám procházka v přírodě – nejlepší místa pro relax jsou u vody.

11. Vodnář – při utrácení peněz se řiďte rozumem a pokud možno každou korunu v ruce otočte třikrát nebo čtyřikrát, než se ji rozhodnete na něco vydat. Ne vše, co se vám líbí, musíte nyní koupit. Přitahujete opačné pohlaví jako magnet. Ale to ještě není důvod pro bezhlavý skok do nějakého dobrodružství. Nejezte před spaním, vaše trávicí soustava i játra také potřebují odpočinek.

12. Ryby – začíná se nějaká nová etapa ve vašem životě. Podle horoskopu budete mít možnost snadno vyřešit záležitosti, které vám už delší dobu nedávaly spát. Láska je všude kolem nás, někdy stačí opravdu jen vytáhnout ruku. Vztahy prožijí renesanci citů. Plavání, jízda na kole nebo pravidelné delší procházky vás dostanou do formy.