Panna – horoskop na rok 2017

Pannám horoskop na rok 2017 předpovídá ukončení většiny starých záležitostí a velmi zajímavé nové začátky. Prvních pět šest měsíců budete věnovat finalizaci záležitostí, které vám zůstaly z předchozích let, později si budete vychutnávat osvěžující kouzlo novinek a také nečekaná dobrodružství. V tomto období o vás bude možno říci, že jste pravé dítě štěstěny a co začnete, to se vám podaří ukončit oslnivým úspěchem. V roce 2017 byste se měli řídit hlavně intuicí – ve většině situací bude vaším nejlepším průvodcem.

Nejlepší měsíce v roce 2017: červen, listopad, prosinec

Nejhorší měsíce v roce 2017: leden, duben, květen

Práce

Budete mít mnoho příležitostí výhodně investovat. Sice ne vždy  bude výsledek tak dokonalý, jak byste na začátku předpokládali, ale celkově byste měli stále vycházet na plus. V zaměstnání zjistíte, jací lidé vás brzdí v rozletu. Díky tomu budete moci s nimi ukončit spolupráci a navázat kontakty s lidmi, kteří pro vás budou přínosem. Výsledek vaší práce začne podle horoskopu přinášet ovoce, budete moci požádat o zvýšení platu nebo povýšení. Pokud vám nadřízení nevyhoví, není to důvod k zoufalství, pracovních nabídek je pro vás spousta a u mnoha z nich se dá říci, že budou výrazně lepší, než vaše stávající pozice.

Zdraví

Zdravotní stav Panen v roce 2017 bude obecně velmi slušný. Většinou se budete cítit nabití energií, i když samozřejmě musíte počítat s malými výkyvy, zvláště na konci zimy. Mohli byste popřemýšlet o mírné úpravě jídelníčku, váš organismus by si rád dopřál jednou za čas větší očistu. Zájem o alternativní medicínu není špatná věc, jen musíte postupovat racionálně. Moderní lékařství není takový démon, jak se ho často vykresluje a přírodní metody nejsou vždy tak účinné, jak zastánci alternativních metod léčby tvrdí. Podle horoskopu se vám v létě podaří dosáhnout duchovní rovnováhu, kterou udržíte až do prosince.

Láska

Panny během roku 2017 objeví nové metody, jak rozpálit vášeň ve skomírajícím vztahu a nebo jak nasměrovat partnera tím správným směrem. Single zjistí, co jim bránilo navázat trvalejší vztah a pokud se budou usadit, podle horoskopu budou mít mnoho zajímavých možností. Ale na druhou stranu více příležitostí je i více možností vyzkoušet něco nového bez kotvy u nohou. Je to jen na vás. Nejromantičtější bude druhá polovina jara a také trochu překvapivě konec podzimu a začátek zimy.