Štír – horoskop na rok 2017

Poslední roky lidé narození ve znamení zvěrokruhu Štír nebudou asi řadit mezi ty nejúspěšnější. V nejlepším případě se jednalo o šeď a průměrnost. To se podle horoskopu v roce 2017 jednoznačně změní. Budete mít celkem často důvody k oslavě a v druhé polovině roku by mělo dojít k nějaké události, kterou zpětným pohledem označíte za významný milník ve vašem životě. Buďte připraveni na změny a vždy je berte jako příležitost. V létě dostanete spoustu zajímavých a originálních nápadů, pokuste se je využít. V roce 2017 by se Štíři měli řídit heslem, že za všech okolností je nejdůležitější zůstat sám sebou.

Nejlepší měsíce v roce 2017: červen, srpen, listopad

Nejhorší měsíce v roce 2017: leden, březen, červen


Práce

Ve finančních záležitostech buďte raději v první polovině roku opatrnější. Budete mít sklony riskovat a ne všechny investice budou tak výhodné, jak na první pohled vypadají. Je lepší si držet rezervu pro příležitosti, které budou mnohem jistější. Od června Štíři budou podle horoskopu navyšovat hodnotu svého majetku. V zaměstnání by to mělo fungovat velmi dobře a ještě lepší to bude, když využijete různé možnosti zvýšit své kvalifikace a znalosti na školeních a pracovních výjezdech. Jak už bylo zmíněno, v roce 2017 ke změnám přistupujte jako k příležitosti a ne k nutnosti. Velmi příjemně vás překvapí výsledky, které díky pozitivnímu přístupu můžete dosáhnout.

Zdraví

Část volného času byste měli věnovat sportu nebo nějaké zvýšené tělesné aktivitě. Večerní půlhodinové procházky jsou to, co by si tělo každého Štíra chtělo vychutnávat pokud možno každý den. Pokuste si vytvořit tento návyk a pak ho bez ohledu na počasí dodržujte. Celkově byste měli počítat s tím, že sice váš organismus bude mít v roce 2017 lepší regenerační schopnosti, ale z důvodu únavy či přepracování vás během roku podle horoskopu čeká několik drobnějších zdravotních problémů. Proto byste měli průběžně pečovat o svou imunitu.

Láska

Láska je pro lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Štír obecně velmi důležitá a na tom se v roce 2017 vůbec nic nezmění. Ve vztazích by vše mělo šlapat celkem dobře, ale několika krizovým momentům se nevyhnete. První nadejde s příchodem jara a druhý proběhne kolem léta. Ve skutečnosti půjde o drobnosti, ale obě strany si to několik dní nebudou schopny připustit. Pak už vás čeká jen modré nebe. Štíři, kteří ještě partnera nemají, by měli popřemýšlet o tom, jestli by nestálo za to trochu změnit přístup. Je sice krásné, že spoustu věcí si dokážete představit nebo říci v duchu, ale jistá dávka sebevědomí navíc by vám neuškodila. Na navázání nového dlouhodobého vztahu budete mít podle toho, jak to vidí horoskop, největší šanci v druhé polovině léta.