Kozoroh – horoskop na rok 2017

Pokračujte v tom, co jste začali v minulých letech. Podle horoskopu v roce 2017 vaše předchozí úsilí konečně přinese první ovoce, ale nemůžete usnout na vavřínech. Ať už se to týká zaměstnání nebo domácnosti, stále je co vylepšovat. Budete mít trochu sklony rozptylovat svou pozornost, ale pamatujte, že je lepší dělat jednu věc pořádně než začít deset záležitostí a nic nedokončit. V roce 2017 se lidé narození ve znamení Kozoroh musí nachystat na několik nečekaných událostí. Některé budou pozitivní, některé nepříliš, ale celkově byste měli vyjít na plus, jen si musíte v případných krizových situacích zachovat chladnou hlavu.

Nejlepší měsíce v roce 2017: leden, červen, prosinec

Nejhorší měsíce v roce 2017: únor, březen, září

Práce

Uvěřte, že nic není nemožné, a toto heslo se stane v roce 2017 skutkem. Píle a cílevědomost budou vaším nejlepším průvodcem, protože moc dobře víte, že peníze z nebe padat nebudou. Je v tom i menší riziko. Lidé narození ve znamení Kozoroh budou mít podle horoskopu sklony věnovat práci více času a sil, než by to bylo rozumné. Nesmíte zapomínat, že jsou na světě i jiné věci než zaměstnání a vydělávání peněz. Finanční situace by se měla v průběhu roku zlepšovat, jediným rizikem je právě přepracování, které může v extrémním případě vyústit i v závažnější zdravotní problémy, které vás donutí několik týdnů sedět doma (a tím pádem se vám na čas mohou snížit příjmy).

Zdraví

Největší zdravotní rizika budou v roce 2017 u Kozorohů nějakým způsobem spojená se zaměstnáním. Nejpravděpodobněji se bude jednat o již zmíněné přepracování nebo o stres či o nějaký pracovní úraz. Je lepší někdy trochu přibrzdit a naslouchat signálům, které vaše tělo vysílá. I když může být někdy lákavé běhat do práce navzdory teplotě a chřipce, uvěřte, že to není dobrý nápad. Krátkodobý zisk budete muset splatit nepříjemnými úroky. Snažte se chodit na preventivní zdravotní prohlídky a pokud možno trochu upravte svůj životní styl.

Láska

Velké pracovní vytížení moc vztahům neprospívá. V roce 2017 byste podle horoskopu měli více pozornosti zaměřit na partnera a najít způsob, jak mu průběžně vynahradit chvíle, které věnujete získávání peněz. Ano, děláte to pro rodinu a lepší budoucnost, jenže něhu finance nahradit nemohou. Nejkrizovější bude začátek jara, později by se situace měla normalizovat. Příjemná dovolená dokáže zázraky. Single narození ve znamení Kozoroh nebudou mít příliš mnoho příležitostí potkat tu pravou lásku. Dá se říci, že jediná výraznější šance se může zrodit jen v pracovním kolektivu. Ale pak to bude stát za to.