Ryby – horoskop na rok 2017

Lidé narození ve znamení zvěrokruhu Ryby už několik posledních let touží dělat to, na co mají chuť než jen to, co musí. V roce 2017 by se to podle horoskopu mělo konečně do jisté míry splnit. Musíte si jen ujasnit priority a rozhodnout se, že se budete věnovat hlavně záležitostem, které opravdu mají smysl a které se vám daří nejlépe. Rok 2017 by pro vás měl být rokem duchovního rozvoje, zjistíte, že nejedna věc, díky které jste s mírnou nadsázkou nemohli spát, má mnohem menší význam, než se vám doposud zdálo. Také v sobě objevíte nové síly a nějaký velmi užitečný talent.  Věřte si a nenechte se otrávit škarohlídy.

Nejlepší měsíce v roce 2017: leden, duben, září

Nejhorší měsíce v roce 2017: březen, listopad


Práce

V roce 2017 budete mít mnoho zajímavých příležitostí, jak změnit nebo zlepšit svou profesní situaci. Jen se nejdřív pečlivě rozmyslete, čeho chcete dosáhnout a jaké možnosti vám novinka dá a co vám na druhou stranu sebere. Na začátku podzimu lidé narození ve znamení zvěrokruhu Ryby dostanou zajímavou nabídku, která bude patřit mezi ty, které se neodmítá nebo přinejmenším by se je odmítat nemělo. Vaše finanční situace bude podle horoskopu částečně ovlivněná vztahy s jinými lidmi. Snažte se v případě konfliktů stát bokem a pokud jdete do sporu, pohlídejte si, aby názor převažující v okolí byl na vaší straně.

Zdraví

Podle toho, jak to vidí horoskop, nemá smysl přepínat své síly. I při práci i při sportu si vždy nechávejte nějakou rezervu, pokud to jen jde, nikdy nejeďte až na doraz. Může to skončit nějakým nepříjemným zraněním a dlouhodobou rekonvalescencí. Proti útoků virů a bakterií budou Ryby během roku 2017 odolnější než obvykle, ale často vám bude chybět trochu energie. Jediné, co se s tím dá dělat, je zdravá životospráva a hlavně pravidelný a dostatečně dlouhý spánek. S častým ponocováním se raději rozlučte, každý přetažený večer budete pak ještě pár dní dohánět.

Láska

Pro udržení pevného vztahu bude podle horoskopu v roce 2017 nejdůležitější komunikace. Mlčení, odkládání problémů na jindy nebo uraženost jen budou vrážet zbytečný klín tam, kde to předtím dobře klapalo. Ryby by se měly připravit na začátek jara a na podzim, tam bude situace ve vztahu nejkomplikovanější. City jsou stále stejně pevné, jen jazyk občas dokáže mnohem silněji ranit. Pokud jste single, rok 2017 pro vás bude nejzajímavější v létě. Prázdninové aktivity a spousta společenských akcí vytvoří i spoustu možností, jak najít konečně tu pravou lásku. Jen toho na začátku příliš neprozrazujte, odhalování tajemství okoření počátek vašeho vztahu.