Horoskopy od 17-12-2007 do 23-12-2007

 

Týdenní horoskopy

s výkladem karet z Věštírny „Měsíční Kočka“

Padesátý první týden: 17. – 23. prosince.

Situace: Slunce v sobotu krátce po sedmé přejde do Kozoroha a světla opět začne přibývat. Protože zároveň bude putovat přes Pluto, především lidem v názorech i vůli pevným dopřeje úspěch. Osobní zádrhele se u nás ostatních mohou prohloubit v nákupní, uklízecí a pečící hysterii, nicméně na konci týdnu dojdou vztahy a vazby zřejmé nápravy: ne snad pro úlevu, „jak jsme to všechno pěkně zvládli“, jako spíš z rezignace, že stejně jako každoročně, konec konců „nedá se stihnout všechno“. Přestože signalizovaná napětí mezi politiky cizo i tuzemskými poleví, připraví nám tito pánové (a zřejmě též dámy) místo předvánočního ztišení i další nepříliš chytré a navíc agresivně vyhrocené projevy.

Kde se znamení, přibližný věk a pohlaví čtenářů těchto stránek shodují s daty účastníků Hry o budoucnost, lze s určitou mírou pravděpodobnosti předpověď tvůrčím způsobem použít obecně. Proto přejeme šťastnou hvězdu i dobré karty všem

  1. SKOPEC

Na Berany podle všeho dopadá předvánoční chaos plnou vahou. Z netrpělivosti si to mohou poněkud rozhodit v práci. Myslíte to jistě dobře, ale nenuťte lidi ke štěstí bičem! Jen je-li to nezbytné, avšak pokud je Mars na Skopce v kvadratuře (a to je právě teď), už vůbec ne… Od pondělí můžete mít i depresi, že vám nikdo nerozumí. Trochu to bude pravda, ale budete si za to moct především sami. Až do středy navíc bude Beranem navíc procházet Luna, což není pro vaše vztahy k okolí nejlepší epocha. Od čtvrtka do konce týdne to ovšem bude každý den lepší. Dejte pozor, abyste s lehkým srdcem neutratili za hlouposti spoustu peněz, které vám po Novém roce budou chybět. V oblasti zdraví si dejte pozor hlavně na respirační onemocnění.

Pan  Rudolf (27 let, naposled v kontaktu s Měsíční Kočkou v 49. týdnu) si od karet vyslechl poněkud temnou předpověď, že se rozuzlení blíží – a nebude příjemné… A je to tady: po víkendu s Platinou, budete mít zřejmě ostrý výstup s jejím mužem. Nedojde sice k přímému fyzickému kontaktu, ale bude to hlučné. Je jasné, že nevysloveným důvodem je jeho žárlivost. Ve čtvrtek dojde k fatální události: jaký dojem na vás udělá pramen krve, vytékající z pod dveří Platinina bytu, mířící přes nepatrně se svažující chodbu a v čůrku překračující první dva schody k odpočivadlu? Sirény rychlých vozů, zmatek a chvat na chodbě, rozespalé hlavy sousedů nad zábradlím schodiště, nosítka s Platinou, dýchací maska na její tváři a hemžení lapiduchů a policajtů, odkudsi se vracející soused pod schody a pichlavý a nesmlouvavý civil, oblečený jako prodejce z tržnice… Co bude bezprostředně následovat? Pikové eso ve zlé pozici obrací smysl jak obrácené křížové osmičky, tak devítky téže barvy. Jsme v Měsíční Kočce přesvědčeni, že vás policie spolu s manželem Platiny zařadí mezi podezřelé a kromě okamžitého zadržení a zdlouhavých výslechů vůbec nevylučuji, že na vás i uvalí vazbu. Moc hezké Vánoce! Proč jen podle karet budete v době objevení Platiny opilý pod obraz? Rozhodně vám nepomůže fakt, že v jejím bytě budou všude vaše otisky.

2. BÝK

Zřejmě někteří z Býků zažijí milostnou krizi, na níž se podepíše především neúměrné vypětí posledních dnů. Nezadaní mají naději na zajímavé seznámení – a to již od pondělka -, ovšem dál by neměli pospíchat. Také své štěstí hned všude neroztrubujte, všechno může být brzo jinak. Venuše vám nabídne okouzlení, ale ubere rozum. Proto nedělejte v oblasti citů žádná předsevzetí. V pátek lze fyzicky předpokládat zlepšení sexuálních funkcí a psychicky jisté vystřízlivění. Budete-li dbát opatrnosti, nebude ho provázet kocovina. V neděli o sobě dají vědět příbuzní a nebo známí. Aby je tak v tom zničujícím frmolu vzal čert! Býci ale výzvu přijmou a vypořádají se s ní elegantně.

Pane Pavle (39/49), bylo by třeba se zamyslet nad tím, co vám karty bezprostředně nabízejí: je to smír. A za jakou cenu? Je jí razantní rozchod s Lolou. Kam až jste zašli? Manželka podle všeho zahraje Hlavounovou kartou. Vypadat by to mohlo asi následovně: Chceš dotáhnout svůj projekt do konce? A abych se přestala stýkat s Hlavounem? Po tom, co mezi mnou a jím bylo, ti není nic a nikdy se víc nedozvíš. Nepátrej a nepřepínej! Druhá varianta bude znít: Projekt zabal. Hlavounovi řeknu o Lole. Zabije tě. A budu s ním nejen spát, ale postarám se o to, aby to věděl každý v Hradci. Když odejdu, přijde tě to draho. Podmínku znáš. Už sis vybral? Bude to velmi ostré. Požádejte o čtrnáct dnů, abyste mohl věci zařídit. Jinak kývněte na všechno.

3. BLÍŽENCI

Přestože Blíženci mají předpoklad daný týden s výjimkou jeho prvních dvou dnů strávit klidně a být i úspěšní, nemine je vnitřní neklid, naštěstí pro ně i okolí bez osudových důsledků. Pondělí a úterý poznamenají ostré, ale zbytečné hádky, přemýšlení o nich zatíží i zbytek týdne. S nástupem Jupitera se zlepší vaše finanční vyhlídky v střednědobém horizontu, momentálně vám však hrozí ztráta: pozor na neuvážené investice. Pokud snad mají Blíženci následující dva dny co do činění se soudy, budou úspěšní. V pátek se nevyhnete vzpomínkám na to, s kým jste kdy Vánoce prožili a s km je již nikdy neprožijete. Je lépe se s podobnými trudomyslnými podněty vyrovnat hned, aby nezatížily Štědrý večer. V sobotu a v neděli čekejte příliv pozitivní energie. Využít ji můžete užitečně a nebo krásně – v posteli.

Co poslední kalendářní týden nese Lacovi (20/49)? Osud mu slibuje zajímavé setkání v první polovině týdne. Onou osobou bude bytost opačného pohlaví a nikoliv rozhodujícím rozdílem let starší. Vedle karty citů je zde obdiv (i v opačném gardu) a společné zájmy kulturní i společensko-politické. Je zde i náznak vzájemných existenčních vazeb. Pokud se řeč karet naplní, jasné není, KDO KOHO vlastně v tomto případě našel. Vyhlédl jste si vy tu dámu, a nebo si ona políčila na vás? V Měsíční Kočce nejsme zrovna příliš náchylní věřit na náhodu…

4. RAK

Nejde sice o žádné zásadní věci, ale Raky přesto rozhodně potěší, že vše, co si naplánovali, dokáží v daném čase realizovat, a i byť tajná předsevzetí (například v citové oblasti) naplňovat. Předpokladem je, že se nedáte zamotat do sítí, které někdo ve škole či v práci rozhodil k lovu na kohosi třetího. Tohle rozhodně není váš boj, buďte toho pamětliví! Po celý týden se pozorně vyhýbejte – pokud lze – diskusím. V konfliktních tématech nejste aktuálně zrovna pevní v kramflecích, argumentačně jste slabí. S úsměvem se proto – kde to jen jde – vyhněte hádkám.

 

Milá Agáto (15/49), od moře sis nepřivezla žádnou zátěž v podobě přelétavých lásek úměrných tvému věku, které by tě teď soužily svou nedosažitelností. Do příštích dnů nahlédneme prostřednictvím výkladu na kříž. Jak sestava vypadá? V jeho hlavě je vysoká piková karta – žel, v obrácené poloze. Cosi mi napovídá, že se jedná o ředitele vaší školy. Tato osoba nepochybně přísná ti v nastávajícím roce nebude zrovna nakloněna – snad pro tvé nekonvenční a dokonce i u nevypočitatelných puberťáků zcela nepředvídatelné chování. Z pravé strany příčného břevna kříže, jehož karta by měla varovat, zní výstraha před spoléháním na to, že tě ze všech malérů v posledním roce základní školy zase vyseká maminka. Její trpělivost má své meze a zřejmě na ni dolehnou i další starosti. Z levé strany kříže dostávám zprávu, že tvé materiální potřeby budou vcelku uspokojeny, tak tato dobra nerozfrcej a nauč se spořit. V patě kříže stojí školník. Vypadá to pitomně a Měsíční Kočka si s tím naprosto neví rady.

  1. LEV

Pro zaměstnance i podnikatele ze Lva, stejně jako pro studenty, je nadcházející pracovní týden v tomto roce poslední, protože ve dnech mezi Štěpánem a Silvestrem se toho ani při nejlepší vůli moc nenadělá. Už jen proto, že moderní svět je závislý na spolupráci a těžko řešit problém s partnerem, který lyžuje v Alpách, válí se na Kanárech a nebo chlastá v bistru. Co jste dosud nestihli, stejně už nevytrhnete. Raději si slibte, že v novém roce to bude lepší, a s tím starým se rozlučte v přátelské atmosféře. Týká se to v podstatě i domova – vyluxujte a utřete prach, pokud jste ještě neumyli okna, nechte to být, uděláte to líp při oblevě. A kdo vás chce pomluvit jako nepořádníka, stejně vás pomluví. Ze začátku týdne se vyhýbejte větší námaze a činnostem, při nichž záleží na koncentraci: vaše myšlenky budou asi pořádně rozlítané. Čtvrtek může přinést zajímavé setkání. Na úplném sklonku týdne se na vás usměje štěstí ve finanční oblasti… a když ne, vězte, že prachy jsou tuze krásná věc, ale štěstí…, znáte to, ne?

Slečnu Gabrielu (20/49) jsme před čtrnácti dny opustili ve velmi dobrém rozmaru daném tím, jak si znovu začíná zařizovat život. Alespoň si to myslí. Karty tak jednoznačně nesouhlasí. Jsme povinni ji varovat před přílišnou vstřícností vůči Advokátovi. Ostatně jedno nemanželské dítě už má. Ve věci dalších soudních jednání se kauza přenáší do nového roku a známý liknavý chod právních mechanismů u nás dává předpoklad, že k výsledek se, především vzhledem k hrozícím komplikacím, hned tak stejně nedozvíme. Vánoce by ovšem Gabi ráda strávila s advokátem. My věc nevidíme jako schůdnou. Jestli to Gabriele ještě nedošlo, kartám ano: Advokát má závazky i jinde.

  1. PANNA


Jak na tom v hlavních sledovaných oblastech budou četné Panny v nadcházejícím týdnu? V profesní sféře projde týden bez otřesů. V oblasti společenské lze čekat neopominutelné úspěchy, dojem prý uděláte i na důležité lidi. Bohatý společenský život bude na druhé straně hodně náročný. To poznamená oblast vašich financí: jakoby nadcházející Vánoce nestačily! Zde bude – jak patrno – situace poněkud napjatá. No tak nebudete mít stromeček, hlavně, že se máte rádi. Čili v lásce bude všechno fajn, ve vztazích i v sexu bezmála galaktickém (ale udělejte si na něj ve všem tom společenském reji čas). I zdraví vám bude sloužit bezchybně.

Slečna Madla (17/49) se v poslední době ze zorného pole Měsíční Kočky do značné míry vymkla, respektive její obraz přiclonila tajuplná Plavovláska. Je od ní již pokoj? Naposled jsme se setkali nad hledáním té správné ze Dvou cest: nedoporučili jsme dát se ani jednou z nich. Zajímavější byl už nově objevený uniformovaný Zrzek. Zřejmě ovšem za slovem uniforma se mohla skrývat prostě státní služba. Ostatně v carském Rusku měli uniformu i školní inspektoři, a my v zemích s tradicí Františka Josefa nemusíme vůbec chodit tak daleko… potvrdit zatím můžeme pouze tolik, že řečený státní zaměstnanec Zrzek je skutečně nějakým způsobem vázán k Plavovlásce, ale karty nevylučují ani to, že je s ní v rodinném či snad příbuzenském vztahu. Ani s jedním z této dvojice se však v příštím týdnu Madla nesetká. Pokud karty hovoří o tom, že se budeš potýkat s finančními problémy, neprozrazují ti zřejmě nic, co bys nevěděla.

7. VÁHY

Na sklonku roku v sobě některé Váhy mohou objevit talent pro aktivity a činnosti, které by mohly brzy zcela proměnit jejich život. Ale je to ve většině případů jen zdání – pokud ovšem budete o své vyvolenosti a předurčení skutečně přesvědčeni, jděte hned po svátcích do toho. Ale volný čas přece jen ještě využijte k důkladnému zvážení všech pro a proti. Jinak týden začne dobře po všech stránkách. Do středy zřejmě ukončíte dárkové nákupy, zůstanou vám vlastně už jen drobnosti a nákup poživatin pro sváteční stůl. Pracovně v závěru týdne zřejmě něco zasklíte a nebo popletete. Po svátcích budou mít Váhy nepochybně čas šanci dát možný malér do pořádku, ale málo naplat, přemýšlením o tom, KDO všechno o jejich lapsu ví a JAK ho napravit, si zřejmě Vánoce pořádně pokazí. Z roztržitosti plynoucí nevrlost vůči nejbližším svátkům také nepřidá…

Paní Aja (27/49) se v nadcházejícím týdnu bude na pracovišti loučit, protože ve zbytku času do Silvestra, který by měla firmě ještě věnovat, si dobere dovolenou. Samozřejmě se bude věnovat i přípravě Vánoc, nadcházejícím nejistým vykročením do budoucna poněkud netradičních. Bude se snažit na to moc nemyslet. Na sklonku týdne ji čeká seznámení s někým, koho dobře zná. Jak to zní divně, půjde zřejmě o spolupracovníka nebo kolegyni, které z nějakého důvodu ve svém okolí příliš nevnímala. Ajo, tušíš, kdo je tou osobou?

  1. ŠTÍR

Rada hvězd pro Štíry zní vcelku neuvěřitelně: v jejím centru je klobouk. Nosíte ho? A nebo alespoň vlastníte? Pokud ne, kupte ho! Pokyn platí pro obě pohlaví. Někomu takový příkaz udělá radost, jiný ho přijme s rozpaky. K čemu vám klobouk bude? Zatím to není jasné. Jinak Venuše bude přát vaší oblibě v kolektivu. Také vám všechno půjde dobře a přesně tak, jak si usmyslíte. Okolí ocení váš takt a vybraný vkus. Kolem středy vás čeká příjemné překvapení. Z toho, že Jupiter v Kozorohu přeje umění, budou totiž jistě těžit i četní Štíři. Festival imaginace, který se spustí všude tam, kde se Štíři objeví, okolí fascinuje. Že by za to mohl i ten zatracený klobouk, který opravdu umí (nebo se chvatně naučí) s grácií nosit… Nicméně v pátek vám může hrozit nebezpečí z povrchnosti, které jde s vaší momentální lehkostí bytí často ruku v ruce. V neděli by neměli Štíři podcenit drobný zdravotní problém především proto, aby nepřerostl triviální podobu a nepokazil budoucí dny sváteční.


Protože pana Fukse (41/50) jsme zde měli před týdnem, neměli jsme přirozeně dostatečný čas na zpětnou vazbu, a tak nevíme, zda a jak se karetní předpověď naplnila. Nezbývá nám tedy než opakovat, co jsme řekli: o tom, jak se sblížit s dcerou se Fuksi poraďte s manželkou – dceřinou matkou sice není, ale konec konců – je taky ženská. Pokud jí budete psát dopis, vyvarujte se jakýchkoliv výčitek. Jednak je sporné, máte-li na ně právo, jednak se tím nikdy nic nevyřešilo. A je kontraproduktivní a trapné vztekle štěkat, stejně hloupé je poníženě skučet jako pes. Nadcházející Vánoce budou z tohoto ohledu smutné, nebudou však takové první.

  1. STŘELEC

Dlouho se někteří Střelci necítili jistě tak bídně, jako tomu může být v nastávajícím týdnu. Nic nepůjde, vše bude povážlivě drhnout, v práci, vztazích i ve zdraví. A co už se pokazí, pokazí se natolik, že to nebude možné utajit. Škody budou značné, jejich náprava vleklá. Není to dobrá prognoza pro sklonek roku, naštěstí nepostihne všechny Střelce, jen jejich zlomek, ale Měsíční Kočka cítí povinnost netajit toto varování. Netýká se těch, jejichž narozeniny připadají na daný týden, u ostatních je to tak trochu loterie. Bez rozdílu ovšem Střelci mohou čekat potvrzení jejich finanční stability, případně je v tomto směru potká i významné přilepšení.

Následuje předpověď je pro neplnoletou Izabelu (15/49). Dík jí se setkáme s prvním ze dvou dnešních Černých kocourů: v pondělí karty hlásí nějakou telefonickou nepříjemnost, v jejímž pozadí je hnědě zrzavý muž s jasně zelenýma očima. Jedná se zřejmě o souseda s módními kotletami – a jeho jméno tedy pro nás budiž do budoucna Kotletka. Ve výkladu objevuje se častěji a jeho význam je pro tebe tudíž značný – už vzhledem k vzájemným vztahům, které jsi mezi ním a matkou odhalila. Úterní den zmínku o Kotletkovi také obsahuje. Dotýká se anonymního dopisu, který objevíš ve schránce a který stopíš. Jeho denunciantský obsah určený otci by v rodině mohl zapůsobit kdykoliv a před Vánoci zvlášť jako bomba. Středa nepřinese mnoho nového: budeš zřejmě zvažovat hazardní návštěvu Kotletky. Nemůžeš ho ani vystát a hnusí se ti, ale chtěla bys slyšet o jeho vztahu s matkou přímo od něj. A co škola? Zdá se ti to tam dost hrozné. Ve čtvrtek tě ale zaujme matykář. Asi se rozhodneš letos na tento předmět nekašlat. Kéž by i ostatní předměty učili samí zajímaví fešáci! Kamarádíš se s copatou zelenookou holkou. Přesto, že ve škole se toho moc neděje a doma je to taky na draka, uvítáš nadcházející páteční den a nadcházející vánoční prázdniny. To, jak rapidně ti ubývá sil, by však mohlo být i předzvěstí nějaké nemoci. V sobotu předvánoční zabydlení chaty, tu ale poznamená návštěva zloděje. Pro policajty bude zajímavé především to, že ani jeden zámek nebude poškozen. Vlastní ztráty nebudou spočitatelné. Policisté sepíší protokol a nejspíš věc stejně odloží. Tobě se na tom ale něco nezdá. Týden korunuje neděle, budeš psát dopis Ježíškovi, otec strojit stromek a matka úporně cosi přerovnávat na poličkách. Rodinná krize se stane očividnou.

10.KOZOROH

Mezi Kozorohy planety přejí především obchodníkům, spokojení ovšem budou i ti, kteří se do finančních operací zapojují pouze příležitostně. Mohou si i vsadit, a nemusí se bát ani realitního podnikání či burzovních operací. Pondělek bude přesto romantický, v úterý má ve vašem životě převládat naopak kalkul. Středa přinese zajímavá setkání, která zřejmě podpoří vaše už tak dost smělé plány. Opravdu se nemusíte bát jít do rizika, Merkur nad vámi drží ochrannou ruku. Čtvrtek a pátek: nákupy soukromého charakteru budou radostné a úspěšné. A závěr týdne, sobota a neděle? Je jednoznačně časem na lásku – ale proč vlastně jen víkend?

Alešem se setkáváme prakticky po měsíci (16/47). Jak patrno, nejen neplnoleté slečny touží po nikoliv zrovna průkazném rychlém výkladu zvaném Černý kocour: chceš ho ale, a tak ho máš mít. Na pondělí ti slibuje menší finanční příjem (zřejmě by mohlo jít o pravidelné kapesné na příští měsíc, snad z důvodů krátkého týdne vyplacené již nyní. Jak s ním naložíš? Loučit se bude otec, který odjíždí s několika kolegy na tradiční předvánoční týden v Tatrách: zpravidla mají skvělé počasí. Matka z tohoto jeho koníčka zrovna nešílí, ačkoliv ještě než ses ocitl v jejím břiše, patřila také do bratrstva lan, skob a karabin. V úterý nepřízeň počasí nějakým způsobem změní program, kterýs měl, ale k dobrému. Odpolední setkání s Ladou, zřejmě v kavárně či čajovně. Nebude ti moc jasné, bylo-li to rande nebo ne. Když tam nebude pusa? Nespěchej. Středa. Nejjednodušší výklad zní: ten městský strážník s jasnýma očima a hlavou černou jako dehet, s nímž Ladu zahlédneš odpoledne hovořit, nejspíš není jen člověk, jehož se pouze ptá na cestu. Napoví ti to neomylně její držení těla i úsměv. Tím spíš, že ho s ní uvidíš i ve čtvrtek. To najdeš z včerejší pošty ve schránce pohlednici z Tater. Pozor – z nějakého důvodu bude pro budoucnost důležitá: buď sama, nebo okolnosti s ní svázané. V dané chvíli karty víc neprozrazují. V pátek tě zastihnou zdravotní problémy, možná spojené s úterním prochladnutím. Nejsi nějak moc cimprlich a nebo nebereš prostou rýmu až moc vážně? Rozhodně tě potěší sobotní telefon. Bude to Lada. Někam tě bude chtít na neděli pozvat. Opravdu se o tebe zajímá? Nebo se prostě v těchto dnech, kdy jsou všichni známí někde pryč a ona trčí doma, jen nehorázně otravuje? Čert vem Vánoce! Každopádně tě její zájem z rýmy rychle vyléčí. Plným právem vydrží i do neděle, kdy opět posedíš s Ladou v čajovně (na což praskne valná část říjnového kapesného). Večer se z tradiční sportovní výpravy vrátí otec.

11. VODNÁŘ

Je jistě pozoruhodné, když hvězdy varují Vodnáře před lidmi, kteří by jimi chtěli nějakým způsobem manipulovat, zatímco to v druhé polovině týdne budou právě oni, kdo se pokusí svým okolím v práci, škole i v osobním životě hýbat jako šachovými figurkami. První polovina týdne bude víc přát milostným vztahům, jeho střed spíš instrumentálnímu sexu. Čekají vás ovšem i nějaké třenice s širší rodinou. Vyhrajete nejspíš, ale za jakou cenu? Stojí vám takové vítězství vůbec za to? Mějte se na pozoru před sladkým pitím jakékoliv značky – bolí z něj, podobně jako z úlisných úsměvů pochlebovačů, jenom hlava a též žaludek si užije své.

Pan Honza (26/49) se chystá na svátky. Co to v jeho případě znamená? V první řadě musí zamést stopy starých i nejnovějších erotických hříchů, které by mohly nějakým způsobem pokazit neposkvrnitelný image vánočních dnů plných tradiční uslzené pohody. Něco takového by nestrpěli ani stařešina rodu, ani matka, dost možná by zaplakala i stará chůva… proto se sejde s Předsedkyní. Je zdání, že tato aféra již skončila, klamné? Nebo chce Honza drahým darem udělat za vším tečku? To druhé bude zřejmě pravda. Především však proto, že je zde i jeho nová láska. I s ní se sejde a navíc se pokusí vykombinovat společný čas, kdy by se sešli (respektive k sobě přilehli) i v době svátků. Je tak trochu nepříčetný, ale před těhotnou Olívií se mu zatím podaří nejnovější aféru ututlat. Děje aktuálního i následujícího týdne nebudou mít žádný vztah k Honzovým politickým ambicím a s nimi spojeným tanečkům.

 

12. RYBY

A jsme opět ve finále: Ryby se mohou těšit na dobrý týden, snad trochu překotný a neuspořádaný, ale nakonec z veškerého zmatku ústící do svátečního času sice poněkud unaveně, leč přesto elegantně. Protože vám nebude od počátku lehko (opravdu jste ale nemohli pro skvělé svátky udělat víc), bude překonání krize otázkou vůle…, ale vy to zvládnete. Na konci týdne se vám budou nejspíš podlamovat nohy, na fyzické projevy lásky nebudete mít ani pomyšlení, ale i to nakonec dokážete proměnit. Vliv Jupitera vás zapojí do zcela nových aliancí, jejichž obdivuhodná plodnost se může projevit již brzy po Novém roce, který proto pro vás nemusí být těžký.

Milá Lído (33/49), co nám dnes prozradí vašich šest karet? Kárový kluk v devátém domě vám slibuje úspěch v nelehkých jednáních. Protože se i ostatní karty nacházejí v soukromé sféře, soudili bychom, že se pustíte do pokusu vyřešit složitou osobní situaci. Jedná se zřejmě o vstupní rozhovory se stávajícím manželem a už to, že je neprovází rozbité nádobí, svědčí buď o tom, že jste představovali velmi kultivovanou dvojici, nebo o značné míře vzájemného chladu a odcizení. Kříže v šestém domě naznačují, že v sobě odhalujete nebývalý diplomatický talent, který by však bylo možné označit i za překvapivý projev křiváctví. Co se vám víc líbí? Opravdu by nebylo lepší jednat víc na rovinu? Tyto způsoby vám přece nejsou vlastní! Pokud je za nimi vliv Huga, začínal bych se bát… Srdcová osma s károvým králem otevírají dům splněných přání: bezpečí a spravedlnost. Problém ovšem je, že dané symboly stojí ve hře obráceně.

Křestní jména účastníků Hry o budoucnost byla v zájmu anonymity a v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů změněna.

– Nashledanou za týden. –