Horoskopy od 23-01-2017 do 29-01-2017

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtvrtý týden roku 2016

1. Beran – v zaměstnání vás čeká hodně nervózní týden. Budete občas muset použít ostré lokty. Objeví se nějaká zajímavá dlouhodobější investice. Láska má mnoho tváří, vy nyní poznáte další, se kterou jste se zatím nesetkali. Šetřete trochu svůj žaludek, sahejte spíše po lehce stravitelných jídlech.

2. Býk – vaše pracovní výsledky budou velmi dobré. Nadřízení i kolegové je ocení, možná vás čeká i menší finanční odměna. Ve vztahu to bude nyní trochu vyhrocenější. Můžete prožít několik nemilých hádek, s partnerem budete mít sklony se hádat i o úplné hlouposti. Single mají o víkendu vyšší šance. Chraňte uši i krk před mrazem.

3. Blíženci – v práci rozhodně nemusíte dělat všechno. Věnujte se hlavně svým povinnostem a pokud od vás bude chtít něco navíc, požadujte na oplátku pomoc v jiné věci. Vzájemné pochopení a respekt je základem každého fungujícího vztahu. Posilujte imunitu, prevence je vždy velmi důležitá.

4. Rak – nevěřte slibům, za kterými nebudou následovat činy. Odložte si v průběhu týdne trochu peněz na víkendové radovánky, budou stát za to. V tomto týdnu neočekávejte nějaká velká milostná vzplanutí. Ale nebojte, úplně bez romantiky to také nebude. Podle horoskopu byste si více měli hlídat pitný režim.

5. Lev – nenechte se nikým zbytečně omezovat. Nyní máte šance roztáhnout křídla a všem ukázat, co vše dokážete. Náročné výzvy vás budou motivovat k většímu úsilí. Budete mít více příležitostí se s někým seznámit. Jen nic neuspěchejte. Bylinkový čaj často zažene některé zdravotní problémy lépe než kdo ví jaké pilulky.

6. Panna – následujících pět pracovních dnů je podle horoskopu ideální pro začátek nějakého nového většího projektu. Nebojte se radikálních kroků, mnoho věcí je ve skutečnosti jednodušší, než to vypadá na první pohled. V lásce může vnést trochu zmatku telefonát či zpráva od osoby, která vám kdysi byla blízká. Snažte se o rovnováhu mezi fyzickou a psychickou kondicí.


7. Váhy – pokud hledáte novou práci a nebo se chcete v zaměstnání posunout někam dál, hledejte spojence, který vám s vašimi plány pomůže. Více hlav víc ví. V lásce se vám podaří dosáhnout mnohem více, když se obrníte trpělivostí a necháte věcem volný vývoj. Váš organismus bude mít nyní dobré regenerační schopnosti.

8. Štír – snažte se zlepšit své znalosti a schopnosti. Rozhodně se vám to vyplatí. V tomto týdnu podle horoskopu se dokážete naučit nové věci mnohem rychleji než obvykle. Ve vztahu to bude týden důležitých rozhodnutí. Nejednejte zbrkle. Na zdraví byste neměli naříkat, stačí dodržovat základní pravidla správné životosprávy a vše bude v pořádku.

9. Střelec – zajímavý týden pro všechny, kteří vykonávají práci dál od domova a nebo vyjedou na nějakou služební cestu. Očekávejte úspěch, který se navíc odrazí i na lepším finančním ohodnocení. Hledáte lásku? Rozhlédněte se kolem sebe pořádně. Někdo už delší dobu na vás dělá hodně zamilované oči. Vaše tělo potřebuje vyvážený přísun minerálů a vitamínů.

10. Kozoroh – očekávejte trošku vyšší výdaje na domácnost, ale vše byste měli s rozumným plánováním bez větších problémů zvládnout. V zaměstnání vsaďte na cílevědomost a větší aktivitu. Podle horoskopu by tento týden měl být nejromantičtější za poslední měsíc. Dávejte si pozor na zvýšený tlak.

11. Vodnář – na nedostatek peněz byste tento týden neměli naříkat. Je možné, že vaši peněženku potěší i nějaká malá prémie. V lásce je nejdůležitější upřímnost. Neříkejte slova, která nemyslíte vážně a vyhýbejte se hádkám, během kterých by mohly padnout věty, které se velmi špatně bere zpět. Mohou se ozvat nějaké menší zdravotní problémy z minulosti.

12. Ryby – týden není vhodný ani pro investice ani pro půjčky. Pokud o něčem takovém uvažujete, zkuste ještě chvíli počkat. Velmi brzy se objeví mnohem zajímavější nabídky. Single narození ve znamení zvěrokruhu Ryby mohou očekávat docela zajímavý týden. Pro opačné pohlaví budete mnohem atraktivnější. Snažte se udržet v sobě trochu tajemna. Dejte si větší pozor na ledviny a močovou soustavu.