Horoskopy od 17-04-2017 do 23-04-2017

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
šestnáctý týden roku 2017

1. Beran – v zaměstnání by vám nyní vyhovovala nějaká změna či rušnější událost, která vás vyvede ze stereotypu posledních týdnů. Single budou mít na začátku a konci týdne hodně příležitostí na prožití vášnivého románku. Ve vztazích čekejte spíše stagnaci. Budete mít spoustu energie a dobrou náladu.

2. Býk – hlídejte si finanční stránku všech záležitostí. Máte na ni dobrý cit a jste schopni velmi dobře odchytit různé pochybné nápady. Ve vztahu partner bude toužit po tom, aby měl ve všem poslední slovo. V banalitách mu to můžete dovolit u důležitých věcí si stůjte na svém. Vyhýbejte se lidem s rýmou a kašlem.

3. Blíženci – podle horoskopu byste neměli moc počítat s tolerantním přístupem nadřízených a kolegů. V zaměstnání se raději snažte mít co nejprofesionálnější přístup. Tento týden se méně věnujte romantice a více rodinným záležitostem, v budoucnu se vám to hodně vyplatí. Kdy jste byli naposledy u zubaře?

4. Rak – budete mít dost hluboko do kapsy. Raději se celý týden snažte omezit zbytečné utrácení na naprosté minimum. Vášnivé chvíle může velmi rychle vystřídat hádka, která zase po nedlouhé době skončí vášnivým objetím. Dávejte si pozor na nemoci postihující horní i dolní dýchací cesty.

5. Lev –  před vámi se otevírají nové cesty, které by stálo za to vyzkoušet. Nemusíte tolik lpět na starých postupech, ty nové vás možná na začátku budou stát trochu více času a energie, ale do budoucna se velmi vyplatí. Přichází skvělý týden pro zásnuby i svatby. Celkově budete mít velmi romantickou náladu. Dejte si pozor na silnici.

6. Panna – povinnosti vám podle horoskopu půjdou nádherně od ruky. Neobávejte se ani náročnějších závazků, podle horoskopu vám přinesou velké uznání kolegů. V domácnosti bude hodně příjemná atmosféra. Zvláště milé to budou mít větší rodiny s dětmi. Hledáte partnera na léto? Poptejte se u přátel. Při sedavém zaměstnání více procvičujte záda.


7. Váhy – dobře si naplánujte pracovní činnost a plánu dejte přednost před náhlými nápady vašich nadřízených. Investice do bydlení se vyplácí. Čeká vás středa a čtvrtek plný lásky, v těch dnech i single mají větší šance. Můžete mít menší problémy se sušší pletí. Nezapomínejte ji dostatečně hydratovat.

8. Štír – budete mít zlaté ruce. K práci můžete přistupovat s velkou radostí, protože vaše činnost vám přinese velké zisky. V domácnosti budete mít hlavní slovo, jen moc netlačte na pilu, aby to nevyvolalo zbytečné konflikty. Místo léků u drobných zdravotních problémů můžete sáhnout po bylinkách.

9. Střelec – podle horoskopu vám nyní v zaměstnání nic špatného nebo nečekaného nehrozí. Klidně se věnujte rozvoji kariéry. Před víkendem by bylo rozumné si sednout a s partnerem probrat vše, co vás trápí. Uvidíte, že dokážete velmi rychle najít řešení. Dávejte si pozor na krk a uši.

10. Kozoroh – ukážete své nejlepší schopnosti. V tomto týdnu máte velkou šanci na nový zdroj příjmu nebo povýšení v stávající práci. Ve vztahu vás partner velmi příjemně překvapí. Single, je váš čas, neseďte doma. Spěchejte pomalu, zbrklost může způsobit zbytečný úraz.

11. Vodnář – důležité věci neodkládejte na později. Tento týden se objeví nové povinnosti a vy byste pak mohli mít problém všechno stíhat v termínu. Ve vztahu se může objevit hodně emocí, které mohou na čas zamlžit pravý obraz věcí. Snažte se nyní řídit hlavně rozumem. Pečujte více o zuby a dásně.

12. Ryby – čeká vás hodně povinností, ale můžete také očekávat, že na konci týdne s tím bude spojená i nějaká odměna nebo uznání. Chladnější počasí nebude znamenat ochladnutí citů. Spíše naopak, tento týden může být plný lásky. Budete mít velmi dobrou fyzickou i psychickou formu.