Horoskopy od 24-07-2017 do 30-07-2017

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý týden roku 2017

1. Beran – v tomto týdnu vás čeká několik klíčových rozhodnutí, která se budou týkat financí. Pečlivě si je promyslete a pokud se vám něco nebude zdát, raději včas vycouvejte. V druhé polovině pracovní části týdne dostanete nějakou pozitivní zprávu. Víkend bude jako stvořený pro lásku a flirtování. I v létě vás může pronásledovat nachlazení, pozor na to.

2. Býk – v tomto týdnu se vám nebude moc chtít pracovat. Pokud nemáte možnost dovolené, nezbývá vám nic jiného než zatnout zuby a prostě to nějak přetrpět. Bude líp. Zamilovaní poznají svou lásku ještě více a bude to příjemné poznání. Dávejte si pozor na vysoký tlak a nepřetěžujte srdíčko.

3. Blíženci – tento týden má být podle horoskopu hodně zmatený. V zaměstnání nikdo pořádně nebude vědět, co a jak se má dělat. Snažte se k problémům přistupovat s klidem a vyhýbejte se všem sporům. Na hádky si dejte pozor i ve vztahu, následujících sedm dní bude výbušnějších. Romantická večeře je skvělý nápad. S bolestí páteře vám nejvíc pomůže plavání a nebo procházky.

4. Rak – je dobré, že do svého zaměstnání vkládáte celé srdce. Ale možná by bylo dobré trochu zpomalit. I volný čas je důležitý a někdy nemá smysl dělat věci na sto padesát procent, když to nikdo neocení. Lidem bez partnera se připomene minulost. Možná má smysl podruhé vstoupit do stejné řeky? Snažte se trochu více si šetřit zrak.

5. Lev  – podle horoskopu se v zaměstnání mohou objevit nějaké drobnější potíže či neporozumění. Ale nemusíte se stresovat. Jedná se o letní záležitosti spojené s dekoncentrací, které nebudou mít žádné velké následky. Amorci létají v tomto týdnu proklatě nízko. A mají výjimečně dobrou mušku. Hlídejte si zdravý jídelníček, přísun vlákniny a pitný režim.

6. Panna – pokud se v zaměstnání vyhnete konfliktům s kolegy, tento týden vám uteče velmi příjemně. Dokonce máte šanci i na nějakou odměnu (nemusí mít finanční podobu, ale stejně vás potěší). Přichází velmi dobrý týden pro hledání nejlepších řešení pro budoucnost vztahu. S partnerem si budete notovat. Hormony budou krapítek rozblázněné.


7. Váhy – vaše úsilí z minulých týdnů přinese své ovoce. V zaměstnání by nyní mělo podle horoskopu dojít k nějakému důležitému rozhodnutí, které na vás bude mít velmi pozitivní dopad. Lidé narození ve znamení Váhy budou nyní nabiti velkým magnetismem, který bude přitahovat opačné pohlaví. Dá se toho snadno využít… nebo i zneužít. Na zdraví nebudete naříkat.

8. Štír – možná se objeví nějaká hotovost navíc nebo příjemný dárek. Lidé dokážou ocenit, když dobře děláte svou práci. Jen si trochu dávejte pozor na dochvilnost, zvláště v druhé polovině týdne. Pozvání na skleničku či na kávu zakončené romantickou procházkou to je to pravé ořechové. Snažte se trochu více odpočívat, hlavně si hlídejte dostatek spánku.

9. Střelec – v zaměstnání vás čeká ve středu nebo ve čtvrtek nějaký důležitý rozhovor. Nebojte se, ale zároveň neodkrývejte všechny karty. Vždycky je rozumné si držet nějaké to eso v rukávě. Láska se může objevit v každém věku. A také nezná věkové hranice. Podle horoskopu můžete mít nyní trochu oslabenou imunitu.

10. Kozoroh – vyhýbejte se veškerým intrikám a pokud možno i změnám. Nyní na nich nevyděláte. Finanční situace je stabilní, ale neutrácejte více, než vyděláte. Přichází trochu těžší týden pro vaše city, vydržte, bude líp. Mohou se objevit potíže s páteří, zvláště u lidí se sedavou prací. Také se snažte dostatečně odpočívat.

11. Vodnář – dávejte si pozor na utrácení. O víkendu vás asi čekají trochu větší výdaje, tak je rozumné si na ně připravit malou rezervu. Kolem vás někdo krouží, komu se velmi líbíte. Tak co vy na to, stojí za to celou situaci trochu postrčit dopředu? Pozor při práci s ostrými a špičatými předměty. Řezné rány se budou hojit o poznání hůře.

12. Ryby – lidé, které delší dobru trápí nějaké finanční problémy tento týden uvidí světélko na konci tunelu. Čtvrtek a pátek v zaměstnání budou trochu náročnější, ale odměnou vám bude velmi příjemný víkend. Podle horoskopu je to ideální týden pro velká vyznání lásky, zásnuby a nebo pro svatbu. Bylinkové čaje umí skvěle a zdravě vyřešit mnoho zdravotních potíží.