Horoskopy od 31-07-2017 do 06-08-2017

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý první týden roku 2017

1. Beran – finančně to bude stabilní, ale na nějaké extra peníze na radovánky si budete muset ještě trošku počkat. Ve vztazích to občas trochu zaskřípe. Budete se s partnerem přetahovat o to, kdo bude mít poslední slovo. Single mají šanci na lásku. Čekají vás menší potíže s usínáním a nespavostí.

2. Býk – při nákupech si dávejte pozor. Vždy spočítejte kolik vám vrátili a peněženku uložte velmi pečlivě až na dno tašky či batohu. Nikam neodkládejte cennější věci. Tento týden podle horoskopu přeje všem zamilovaným a je jako stvořený pro novou lásku. Nepijte ledové nápoje a vyhýbejte se příliš silně nastavené klimatizaci.

3. Blíženci – nějaká úřední rozhodnutí, na která moc velký vliv mít nebudete, pozitivně ovlivní vaše fungování v práci. Ve vztazích a obecně v lásce se pomalu blíží čas velkých rozhodnutí. Někdy je nejtěžší udělat jen ten první krok. Popracujte trochu nad svými svaly a celkovou kondicí.

4. Rak – podle toho, jak to v aktuálním týdnu vidí hvězdy a horoskop, raději byste měli šetřit. Nečekané výdaje mohou dosti nepříjemně komplikovat život. Single mohou ve svém životě hodně změnit, stačí jen odhodit některé stereotypy, které vás nutí k ostychu. Mohou se malinko ozvat játra nebo střeva.

5. Lev – moudrá dlouhodobá investice vám v budoucnu přinese nádherný zisk. Jen se nyní budete muset trochu uskromnit. Pokud hledáte lásku a rozhodujete se mezi více variantami, je už čas pro to konečně vybrat tu jednu. Nebo nebude žádná. Po koupání se nezapomeňte pořádně vysušit, chození v mokrém může vyvolat nemilé potíže.

6. Panna – v zaměstnání by vás měl čekat nějaký velký úspěch. Tak si ho pořádně vychutnejte. Je příjemné, když jiní lidé docení vaši snahu. Ve vztahu se vyjasní, nejromantičtěji by vám bylo někde na dovolené nebo na prodlouženém víkendu. Pozor na hmyz, zvláště vosy nebo včely dokážou pěkně znepříjemnit život.


7. Váhy – nemá smysl podceňovat dobré vztahy mezi lidmi v zaměstnání. Mnohokrát vám pomohou s nějakým nečekaným problémem. Všimnete si někoho, kdo o vás projevuje velký zájem. Podle horoskopu by vám měl nyní nějak dát najevo i své city. Některé kožní potíže rychle vyřeší bylinky.

8. Štír – může se objevit zajímavá pracovní nabídka nebo změna pracovního zařazení v aktuálním zaměstnání. Vaši přátelé vám mohou představit někoho, kdo rozhodně nebude lhostejný vašemu srdci. Dávejte si pozor na jídla, žaludek a střeva jsou nyní hodně citlivé.

9. Střelec – mělo by se vám podařit dořešit nějakou záležitost, jejíž počátky sahají několik let dozadu. Spadne vám velký kámen ze srdce. Krátkodobý rozchod a promyslení si některých záležitostí někdy vztahu dokážou prospět. Stejně tak je užitečný i tzv. přítel vrba. Bojovat s nadváhou možná není snadné, ale v každém je dost sil, aby to zvládl.

10. Kozoroh – očekávejte pracovní úspěch. Nebojte se využívat své znalosti a zkušenosti. Chce to i trochu více průbojnosti. V dlouhodobě trvajících vztazích by to mělo být hodně romantické. Ale u čerstvě zamilovaných se může objevit nějaký menší problém. Odpočívejte v přírodě.

11. Vodnář – část ušetřených peněz můžete vydat i na nějaké příjemné potěšení. Není nutno neustále jen zvyšovat částku na kontě. Ta vám radost nepřinese. Před Vodnáři, kteří dlouhodobě neúspěšně hledali nějakého partnera, se rýsuje opravdu zajímavá a příjemná budoucnost. Na zdraví nebudete naříkat.

12. Ryby – podle horoskopu nemá smysl nyní moc tlačit na pilu. Lidé v zaměstnání budou trochu ospalejší a unavenější a není důvod se nyní příliš cpát do popředí. Mohlo by vám na zádech přistát víc povinností, než byste chtěli. Budete přitahovat opačné pohlaví jako magnet. Proč toho nevyužít. Nemusí jít o něco závazného. Není čas na preventivní prohlídku?