Horoskop na měsíc září 2017

Horoskop na září 2017
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – čeká vás velký pracovní úspěch, nejvíce byste se měli snažit v týdnu mezi jedenáctým a patnáctým. V tomto období vám bude štěstí přát a vše, co začnete, dokážete dotáhnout do velmi zdárného konce. Pokud vám zůstalo trochu volna, popřemýšlejte o prodlouženém víkendu na konci září. Díky němu získáte spoustu sil a energie do podzimu a také zlepšíte svou psychickou i fyzickou kondici. Největší šancí na lásku a nejzamilovanější týden čekejte po osmnáctém.

Býk – prázdniny se skončily a tím pádem pomalu končí i klidnější letní atmosféra. Zvláště v prvních dvou týdnech měsíce se podle horoskopu nevyhnete různým zmatkům a chaosu. Snažte se co nejvíce obrnit proti stresu a přistupujte k problémů s odměřeným optimismem. Máte na to, abyste vše zvládli, jen nesmíte začít panikařit. Společenský život se bude točit hlavně kolem různých oslav. Je to také příležitost, jak potkat nové lidi a pokud hledáte i lásku, tak vaše šance nejsou vůbec malé. Zvláště pokud se vám někdo zalíbí na samém konci září.

Blíženci – tento měsíc bude pro vás měsícem odpouštění. Prominete lidem staré křivdy a dáte jim novou šanci. Ve většině případů vám to pomůže posunout život a vztahy dál. A tam, kde to kvůli hlouposti protistrany nevyjde, to stejně nebude vaše vina a nemusíte si kvůli tomu dělat vlásky. Stačí vymazat takovou osobu z kontaktů a prostě žít si dál svým životem. V druhé polovině září můžete mít podle horoskopu trochu problémy s energií. Pokuste se ráno více hýbat a mít vyváženější snídaně.

Rak – nikdo nemá rád vyřizování úředních záležitostí, ale někdy se tomu prostě nedá vyhnout. Zatněte zuby a pokuste se všech těchto povinností zbavit co nejdříve. Na začátku měsíce vám to půjde opravdu dobře od ruky a lidé na úřadech budou hodně vstřícní a budou se vám snažit vše co nejvíce usnadnit. Ve třetím týdnu budete mít mnohem více sebevědomí než obvykle. Využijte to ve svůj prospěch. V práci budete moci prosadit některé své plány a i při hledání lásky vůbec neuškodí trochu odvahy a dokonce i trošku drzosti. Pokud nemáte partnera, zkuste si to probrat s nějakým dobrým kamarádem, možná vám ukáže novou cestu.

Lev – připravte se na to, že první dva až tři týdny v měsíci budete mít opravdu hodně práce. Všichni lidé kolem vás budou mít dojem, že je nutno dohnat vše, co podle svého názoru zanedbali během července a srpna. Ve skutečnosti to nebude pravda, protože nic důležitého vám zatím neuteklo. Takže se obrňte trpělivostí a počkejte, až se lidé v zaměstnání trochu uklidní. Hlavně se nenechte okolím strhnout k nějakým zbytečným aktivitám, které budou stejně jen tak pro forma. Konec měsíce je podle toho, jak to vidí horoskop, ideální pro svatby a zásnuby.

Panna – pokud jste single, možná právě přichází váš čas. Neodmítejte pozvání na kávu nebo menší společnou procházku. Dejte lásce šanci. Někdy vás první pohled vede na mylnou cestu a je lepší si vše ještě jednou pořádně promyslet a podívat se, jestli se pod hrubou slupkou neukrývá opravdu sladká a šťavnatá dužina. Podle horoskopu byste se neměli moc rozčilovat, věci nyní pojedou vlastním tempem a vy na ně nebudete mít moc velký vliv. Tak proč se zbytečně stresovat a řešit neřešitelné.


Váhy – pracovní i milostné záležitosti bude v září podle horoskopu hodně ovlivňovat minulost. Popřemýšlejte, jestli by nebylo dobré vzít nějaké pořádné koště a povymetat všechny kostlivce ze skříně. Nemá smysl, aby neustále vykukovali a ovlivňovali vám život. Dávejte si pozor na zdraví. Zvláště opatrní buďte během sychravějších dnů, které se spolu s příchodem podzimu začnou objevovat stále častěji. Bylo by dobré popracovat trochu nad zlepšením imunity, protože ji nemáte úplně ideální. Váhám, které by chtěly zhubnout pár kilo, konec září  ukáže zajímavou a originální cestu.

Štír – budete muset udělat několik důležitých rozhodnutí, která se budou týkat vašeho vztahu a nebo vztahu mezi nejbližšími příbuznými. Možná vás budou za ně kritizovat, ale pravda je na vaší straně. Takže se toho držte a rozhodně necouvejte před tlakem několika lidí z okolí. V zaměstnání budete mít několik možností, jak nasměrovat vaše pracovní úsilí tam, kde se vám to zdá nejrozumnější. Zvláště v druhé polovině září vám vedení i kolegové budou mnohem více naslouchat. Nebojte se toho využívat.

Střelec – pokud vás v posledních týdnech či měsících trápila atmosféra ve vztahu, tak teď se můžete začít radovat. Neporozumění budou vysvětlena, minulé spory zapomenuty a partner vám během září dokáže, že vás opravdu miluje. Pracovně počítejte s tím, že začátek měsíce bude trochu náročnější než obvykle, zvláště mezi čtvrtým a sedmým to bude opravdu trochu stresující. Ale pak se situace podle toho, jak to vidí horoskop, by se měla rychle začít uklidňovat a vy se vrátíte zpět do vyjetých kolejí.

Kozoroh – vaše okolí bude trochu překvapené. Při všech svých schopnostech a pečlivosti ukážete lidem, že se umíte také příjemně uvolnit a že práce není pro vás jen to první a poslední v životě. Zanechá to velmi pozitivní dojem. Dopřejte si více malých potěšení, občas stojí za to si jen tak posedět s knížkou nebo se jít podívat na něco hezkého a nebo prostě jen tak celé odpoledne prolenošit. Čeká vás setkání s někým, s kým jste se už dost dlouho neviděli. Bude to velmi příjemný zážitek a vnese do vašeho života něco nového.

Vodnář – pokuste si trochu zvednout sebevědomí. V září vás podle horoskopu čeká několik velmi zajímavých příležitostí, ale abyste svou šanci mohli dokonale využít, budete muset ukázat více odvahy než obvykle. Nevěřte lidem, kteří vás podceňují. Možná ne ve všem jste dokonalí, ale to, co vás nyní čeká byste měli nakonec zvládnout bez větších potíží. Do patnáctého se snažte utrácet co nejméně, stejně vám povinné výdaje udělají na začátku září v peněžence docela slušný vítr. Partner nebo rodina vám budou velkou oporou.

Ryby – každá zkušenost vás ve finále obohatí. I když to na začátku měsíce bude těžké a některé dny se vám opravdu moc líbit nebudou, zhruba od desátého se situace postupně začne zlepšovat. A ke konci měsíce uvidíte, že všechno do sebe zapadá a bez náročného začátku by nemohl být tak příjemný konec. Podle horoskopu se Ryby, které jsou single, mají velkou šanci znovu zamilovat. Jen stačí nemít nereálné cíle. Kdo se drží u země může být jen a jen příjemně překvapený. Pokud někdo kráčí v oblacích, většinou ho čekají jen zklamání. Ideály neexistují.