Horoskopy od 30-10-2017 do 05-11-2017

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtyřicátý čtvrtý týden roku 2017

1. Beran – čeká vás docela poklidný týden. Ale podaří se vám dosáhnout několika menších úspěchů, které vás i okolí velmi potěší. Ve vztahu se snažte zbytečně nerozčilovat. Každému občas rupnou nervy, ale nemá smysl to pak dlouhodobě řešit. I drobné zdravotní potíže řešte s odborníkem.

2. Býk – peníze by se měly točit. Pokud jen tak někde leží v šuplíku, tak vám nevydělávají. To už je lepší je utratit na něco, co vám přinese potěšení. Neukrývejte před sebou vlastní city. Pro šťastnou lásku člověk si musí nejdříve přiznat, jak na tom je. Váš organismus bude mít rychlejší schopnost regenerace.

3. Blíženci – lidé kolem vás výsledky vaší práce velmi příjemně překvapí. Tentokrát vám to půjde opravdu skvěle od ruky. Ve vztahu to bude podle horoskopu trochu skřípat. Vyřeší to trochu složitý ale nakonec velmi přínosný rozhovor s partnerem. Bolesti se zády či krční páteří pomůže vyřešit dobrá masáž nebo plavání.

4. Rak – nestrachujte se neustále o peníze, i když to bude vypadat špatně, nakonec se vždy najde řešení, se kterým budete velmi spokojeni. Podzimní večery mohou být skvělou příležitostí pro nějakou hezkou romantickou procházkou. Chraňte si uši, při bolestech navštivte odborníka.

5. Lev – zkuste k práci přistupovat trochu uvolněněji. Uvidíte, kolik dobrého vám může přinést lehký úsměv nebo nevinný kompliment či vtípek. I když máte pravdu, nemusíte to partnerovi neustále opakovat, někdy je lepší ho nechat vyhrát, jen pro klid a mír v domácnosti. Změřte si raději tlak.

6. Panna – nemusíte mít vůbec žádné výčitky svědomí. K práci přistupujete bez kompromisů a vytáček a pokud něco nevyjde, tak to není jen vaše vina. Dejte si pozor na čtvrtek, kdy bude v zaměstnání hodně velký chaos. Láska dokáže občas překvapit, vychutnejte si to. Unaveným očím mohou pomoci bylinky.


7. Váhy – čeká vás nějaký větší a hodně důležitý nákup. Raději před ním moc neutrácejte za různé drobnosti a zbytečnosti. V tomto týdnu se podle horoskopu objeví spousta příležitostí pro nějaké menší romantické rande. I lidé ve vztahu si mohou s partnerem udělat nějaké příjemné překvapení. Dejte si pozor na suchou pokožku.

8. Štír – ve finančních záležitostech budete mít hodně šťastnou ruku. Řiďte se selským rozumem a nenechte si do věcí mluvit různými všeználky. Ve vztahu to bude zhruba do půlky týdne trochu nudné, ale pak byste si měli vše opravdu hezky užít. Dávejte si pozor při užívání různých léků a hlavně to nepřehánějte s volně dostupnými potravinovými doplňky.

9. Střelec – pokud hledáte nové zaměstnání a nebo se chcete ve své práci posunout někam dál, podle horoskopu je nyní pro to ideální týden. Jen se nebojte trochu riskovat, vyděláte na tom. Singlům v tomto týdnu výrazně rostou šance. Pro Střelce ve vztahu se chystá něco milého na víkend. V bylinkách je spousta síly, zajímavá je třeba šalvěj nebo meduňka.

10. Kozoroh – odložte si pár korun stranou. Uvidíte, že se vám brzy hodí a přinesou vám více radosti, než kdybyste je utratili nyní. Očekávejte nějaký telefon či zprávu od někoho, kdo byl v minulosti vašemu srdci hodně blízký. Nepřehánějte to s různými zlozvyky. Organismus potřebuje před zimou posílit a ne oslabovat.

11. Vodnář – v zaměstnání nikam a s ničím nespěchejte. Nechte událostem svůj čas, uvidíte, že nic se nejí tak horké, jako se to uvařilo. Raději se držte trochu stranou od centra událostí. Ve vztahu nemá smysl neustále řešit minulost. Pokud jste s někým, tak je to kvůli budoucnosti. Dodržujte dostatečný pitný režim, abyste nezatěžovali ledviny.

12. Ryby – podle horoskopu na tom budete s penězi celkem dobře, ale měli byste se pomalu začít chystat na větší výdaje, které vás v nejbližších týdnech budou čekat. Pokud hledáte lásku, hledejte ji v nečekaných místech. Velké šance jsou před Rybami, které musí na nějakou služební cestu a nebo jedou na dovolenou. Ospalost a únava mohou vycházet z nedostatku vitamínů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *