Horoskopy od 04-12-2017 do 10-12-2017

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtyřicátý devátý týden roku 2017

1. Beran – očekávejte větší výdaje. Bylo by rozumné si udělat na začátku týdne nějaký finanční plán, abyste pak nechtěně nezasekli sekyru do rozpočtu hlouběji, než se vám zdá. Spousta lásky a něžnosti, zamilované páry si nyní podle horoskopu opravdu ten týden vychutnají. Nezapomínejte posilovat imunitu, bacilů je teď všude spousta.

2. Býk – při pracovních rozhodnutích se řiďte intuicí. Dobře vám napoví, jakým směrem byste se měli vydat. Ve větších kolektivech mohou být potíže s menšími personálními spory. Hledáte lásku? Nevěřte všemu, co se vám někdo bude spolu se sladkými slůvky snažit namluvit. Nechte si čas na rozmyšlenou. Můžete mít trochu větší potíže se vstáváním než obvykle.

3. Blíženci – bez práce nejsou koláče. Pokud se vám zdá, že je vaše peněženka příliš prázdná, musíte najít nějaký nový způsob, jak ji začít doplňovat. Podle horoskopu budete mít pár zajímavých příležitostí. Ve vztazích vás čeká pár tišších chvilek, ale už před víkendem to zase bude romantické. Snažte se omezit takzvané nezdravé potraviny.

4. Rak – budete mít zajímavou investiční příležitost. Ale proberte všechna pro a proti ještě s rodinou a nějakým nezávislým odborníkem. Pokud vyrazíte na společenské akce, můžete být ve středu pozornosti. Větší příležitost k zajímavým flirtům. Fyzická kondice bude celkem dobrá, ale s psychickou to může být dopoledne trochu slabší.

5. Lev – pracovní povinnosti nemusíte brát až tak smrtelně vážně. Když získáte trochu více zdravého odstupu, bude se vám určitě lépe pracovat. Nenápadný úsměv a nesmělý pokus o seznámení může být prvním signálem, že se někomu velmi líbíte. Ale počkejte ještě na další. Máte problémy s horší náladou? Zkuste se obklopit veselými barvami.

6. Panna – věřte svým schopnostem. Horoskop říká, že zvládnete i opravdu náročné úkoly, stačí jen překonat prvotní strach. Požádat někoho o pomoc není žádná ostuda. Drobné neshody ve vztahu mohou skončit opravdu ostrou hádkou. Otékající nohy a bolestivé klouby pomohou vyléčit kvalitní bylinné koupele.


7. Váhy – snažte se o co největší dochvilnost. I pět minut může být někdy příliš mnoho. V práci bude velmi důležité udržet stále stejnou úroveň výkonů. Jestli máte pocit, že s láskou to ve vašem životě není moc dobré, je konečně čas s  tím něco udělat. I radikální řešení je někdy nutné. Zdraví máte jen jedno, nemá smysl ho zbytečně ohrožovat.

8. Štír – podle horoskopu byste se o své věci měli starat hlavně vy sami. Nikdo jiný neobhájí lépe vaše zájmy. Když jiní hrabou pod sebe, proč byste to neměli dělat i vy? V lásce budou mít úspěch ti Štíři, kteří vsadí na smysl pro humor a lehkost. Pravidelné cviky uleví vaší páteři a pomohou vám s bolestmi zad.

9. Střelec – někdo bude potřebovat vaši pomoc. Dobrý skutek se vám v budoucnu opravdu hodně vyplatí. Partner vám bude projevovat více citu než obvykle, můžete se s ním domluvit na záležitostech, které váš vztah poslední dobou více komplikovaly. Metabolizmus bude trochu zpomalovat, jezte raději lehce stravitelné potraviny.

10. Kozoroh – neplaťte za nic předem. Podvodníků je stále spousta a je lepší si počkat, až zboží nebo službu opravdu uvidíte na vlastní oči. Vytýkat něco partnerovi před jinými lidmi opravdu není nejmoudřejší způsob řešení problémů. Některé věci by se měly řešit jen doma. Vhodný týden pro návštěvu očního lékaře a nebo zubaře.

11. Vodnář – podle horoskopu bude tento týden velmi zajímavý pro všechny, kteří podnikají a nebo je po nich v práci vyžadována velká dávka samostatnosti. Finanční záležitosti mohou vnést do domácí atmosféry trochu více dusna. Snažte se hlídat utrácení. Chraňte si více krk a uši, nemá smysl podceňovat počasí.

12. Ryby – pečlivě naslouchejte tomu, co se kolem vás zrovna nyní řeší. Do debat nemusíte vstupovat, ale je dobré neustále shromažďovat nejaktuálnější informace. Některé vám pomohou v kariérním posunu. Partner může být trochu náladový, nad drobnostmi je ale někdy lepší mávnou rukou. I drobné zdravotní problémy je lepší konzultovat s odborníkem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *