Beran – horoskop lásky

Horoskop lásky pro Berany

On: Muž Beran je rozený dobyvatel s velkou dávkou sebevědomí, které občas až hraničí s drzostí. Má hodně fantazie, proto většinou na rande s ním se nezapomíná. Občas jeho přílišná sebejistota a okázalé dvoření dokáže opačné pohlaví odradit. Pokud je ale chycen do osidel lásky, najednou se z něj stane velmi citlivý a jemný partner, který bude jen toužit po uspokojení každé potřeby jeho lásky. Beran bývá velmi vášnivým milencem, ale také bývá velmi žárlivý a od své nejdražší vyžaduje naprostou věrnost.

Ona: Žena Beran je odvážná bojovnice naplněná vášní, která vždy ocení lásku. Chce být často dobývána, touží po chvále a obdivu. Ráda přebírá iniciativu, snaží se mít nad mužem převahu. Její hodnocení u opačného pohlaví se skládá jen z extrémů, jedni ji milují a druzí nenávidí, ale neexistují lidé, kteří si jí nevšimli nebo je pozitivně či negativně nezaujala. Když se jí něco zalíbí, vrhá se do toho po hlavě. Život s ní vymáhá od partnera hodně trpělivosti, protože nerada se vzdává své nezávislosti a je hodně impulzivní. Mívá také občas zvyk se vysmívat partnerovi nebo ho kritizovat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>