Ryby – horoskop lásky

Horoskop lásky pro Ryby

On: Muž narozený ve znamení Ryb je sice tajuplný, ale jeho blízcí dost často trpí jeho neustálými změnami nálad. Romantická chvilka z něj může učinit nejkouzelnějšího muže na světě, který svoji partnerku naplní láskou a snese ji modré z nebe a již o chvíli později, když kouzlo momentu zmizí je z něho najednou studený psí čumák, který zapomene na vše co říkal či sliboval. Rád experimentuje a chce vždy být dominantní. Trvalý vztah s ním není vždy to nejlepší, dost často chce vyzkoušet něco nového. Proto i partnerka muže ze znamení Ryb by měla do vztahu vnášet stále něco zajímavého a nového a vyhýbat se stereotypům, tím velmi úspěšně zlikviduje jakoukoliv jeho touhu po flirtu.

Ona: Žena Ryba je velmi jemná a citlivá, leccos se jí může velmi výrazně dotknout. Dokáže se o sebe velmi dobře postarat, ví co chce a u muže očekává podobné vlastnosti. Aby si svou láskou byla opravdu jistá, potřebuje docela dost času a hlavně musí mít jistotu, že její láska bude partnerem opravdu opětována. Od partnera očekává podporu, když ji vycítí, tak se pak stará vystavět a udržet pevný a dokonalý vztah bez zbytečných konfliktů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>