Horoskopy od 12-04-2010 do 18-04-2010

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
patnáctý týden roku 2010

1. Beran – trošku sebekritiky nikdy nezaškodí. Posuďte si sami poctivě, jestli máte dostatek sil a schopností na všechny plány, které chcete uskutečnit. Většinou to tak nebývá, tak by bylo nejlepší, kdybyste trochu sundali nohu z plynu a vybrali si jen ty nejdůležitější. Méně je někdy mnohem více a i pomalu a malými krůčky lze bez problémů dojít do cíle.

2. Býk – nový týden přinese řešení naprosté většiny starostí, které vás poslední dobou trápily. Zvláště úřední šiml se rozhýbe k činnosti a hlavně vaší naprosté spokojenosti.

3. Blíženci – přichází pro vás dobrá doba pro různá důležitá rozhodnutí. Musíte si je sice předem velmi pečlivě promyslet a nespoléhat jen na intuici, ale poté máte úspěch téměř zaručený. Také očekávejte větší přiliv invence, což se rozhodně může hodit, zvláště v práci.

4. Rak – dejte si pozor na finance. Nějaký krach vám sice nehrozí, ale pokud nezachováte opatrnost, může vás čekat několik spíše nepříjemných překvapení. Zvláště se vyhněte jakýmkoliv společným finančním nápadům lidí, které stoprocentně neznáte a nebo jim příliš nevěříte. Rozhodně to nebude týden dobrý pro naslouchání různým finančním poradcům, dlouhodobě na jejich nápadech proděláte – pamatujte většině lidí jde o jejich zisk a ne o společný úspěch.

5. Lev – pokud uvěříte ve vlastní schopnosti, úspěch vás nemůže minout. Očekávejte ale i neočekávané, přinese sice do vašeho řádu trochu zmatku, ale pokud nasadíte plně své síly, to co na začátku bude vypadat jako velký průšvih se ve finále změní v další vaše vítězství.


6. Panna – počasí tomu možná nebude příliš přát, ale opravdu potřebujete trochu více pohybu a hlavně na čerstvém vzduchu, nějaké upocené fitko tentokrát nestačí. Vymyslete si alespoň obden nějakou přinejmenším hodinovou procházku v zeleni a vaše dobré zdraví bude dlouhodobě vaší nejlepší odměnou.

7. Váhy – bude to týden vztahů a citů. Pokud vám to někde již delší dobu trochu skřípalo, teď se stačí jen trošku snažit a vše se vrátí do situace jaká vám bude nejvíce vyhovovat. Zmenšete jen na začátku trochu své požadavky, okořeňte vše pořádnou dávkou romantiky a zbytek už nechte jen na hvězdách, které vám nyní plně drží palce.

8. Štír – neplánujte si nic velkého, nový týden tomu nepřeje. Spíše se věnujte jen svým základním povinnostem a nepřidávejte si nic dalšího. Případný volný čas věnujte svým nejbližším.

9. Střelec – finanční záležitosti by vám měly jít nyní velmi hezky od ruky. Zvláště pokud jde o úročené záležitosti a to jak investice tak ale i úvěr by vám měl přistát přímo na míru. Dávejte si ale dávejte pozor na ty, které příliš neznáte, ale najednou se na vás tváří velmi přátelsky i když toto chování u nich jste dříve nezaznamenali. Skrývá se za tím něco nepříliš dobrého.

10. Kozoroh – mělo by u vás dojít k výraznějším změnám na bojišti mezilidských vztahů. Pro samotné nadchází čas flirtování, které by ale mělo s trochou vaší snahy umožnit vytvoření krásného dlouhodobého svazku. A šťastně zamilovaní zažijí období bláznivostí partnera, které po počátečním děsu váš vztah jen upevní.

11. Vodnář – čeká vás další zajímavá šance a pokud ji chcete využít, musíte nasadit celé své síly a hlavně si vypilovat trošku diplomacie a umění kompromisu. Zvláště pokud půjde o záležitosti, které vymáhají více lidí, musíte také jim dát prostor, najdou řešení, kterých byste si jinak nevšimli.

12. Ryby – do rukou by se vám měl dostat trošku větší obnos než jste předpokládali. Pozor na to, není určen k okamžitému rozfofrování. Odložtě vše nad normál a také pokud možno i něco ušetřeného někam na bok, pokud možno tam kde na to nebudete moci jednoduše sáhnout, protože brzy se objeví situace, která od vás bude vyžadovat větší výdaje.