Horoskopy od 26-04-2010 do 02-05-2010

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
sedmnáctý týden roku 2010

1. Beran – čekají vás velmi nervózní dny plné nepříjemného tlaku zvenčí a nebo extrémně nudný a ničím nepřínosný týden. Vše záleží na vás. Pokud se rozhodnete dořešit nějaký dřívější problém, tak platí první varianta. Pokud ho budete ignorovat tak platí druhá. Sice výběr na jednu stranu vypadá jasně, jenže pokud vyberete tzv. krev, pot a slzy, tak dosáhnete nečekaný úspěch.

2. Býk – před vašimi plány na tento týden se najednou objeví mnoho různých nečekaných překážek. Zvláště důležitější věci budete muset odložit, protože se objeví něco, co vymáhá vaši okamžitou pozornost. Neriskujte zbytečně, co lze přesunout přesuňte, to co hoří opravdu hoří a ne jenom doutná. Velmi pečlivě studujte veškeré smlouvy a dohody, schovává se v nich hodně nepříjemných háčků.

3. Blíženci – pokud si trošku povolíte opasek, čekají vás dny plné různých skvělých radovánek. Druhou stranou mince bude určitá finanční náročnost a hlavně minimální možnost kontroly výdajů. Takže před každou zábavou raději popřemýšlejte, jestli opravdu na to máte.

4. Rak – čekají vás docela plodné dny a to vlastně ve všech smyslech tohoto slova. Takže večer pozor, ale pokud něco tvoříte, tak rozhodně výsledek překročí vaše očekávání. A to obzvláště kvalitou. Vymyslete něco a poté pečlivě zrealizujte. Někdy se vám hodí i pomocná ruka. 

5. Lev – nevrhejte se do všeho bezhlavě. Pečlivě vše promýšlejte a zvláště v práci si dejte pozor na lidi, kteřé podvědomě řadíte ke svým nepřátelům. Číhají na každou vaši chybičku a pokud jim dáte pretext, tak vám k vaší škodě ukážou své nemalé schopnosti. Nezanedbávejte také ty, kteří jsou vám nejblíž, nebo začnou zanedbávat i oni vás.


6. Panna – pokud jste v posledních dnech a týdnech propadali jistému zoufalství, tak konečně by se vše mělo zlepšit. Nesmíte jen ztrácet naději a na konci týdne by se před vámi měla objevit naprosto nečekaná ale při tom velmi dobrá řešení.

7. Váhy – může se vám zdát, že se před vámi začnou vršit jen problémy a nepříjemnosti. Není to tak, to co vypadá na první pohled velmi nepříjemně a nepřekonatelně, ve skutečnosti má schované naprosto jednoduché řešení. A pokud se vám stále zdá, že si neporadíte, poproste někoho o pomoc, někdy stačí jen trošku jiný úhel pohledu a hned vše vypadá jinak.

8. Štír – docela příjemné dny, kdy vás nečekají nějaké zvláštní stresy, ale také ani naprostá nuda a šeď. Měly by vám velmi dobře vycházet vaše vztahy s okolím, rodina i přátelé by vás měli ve všem podporovat a nebo na vaši prosbu bleskurychle a pozitivně reagovat. Můžete si dovolit i různé větší změny ve vašem životě.

9. Střelec – kdo si počká ten se dočká. Možná budete pod větším tlakem, ale nesmíte mu podlehnout. Pokud budete jednat zbrkle, ničeho nedosáhnete a vše se jen pohorší. Tentokrát vám ve skutečnosti nic neuteče, takže vše si pečlivě promyslete, naplánujte a pak krok po kroku realizujte. Zvláště díky pečlivé přípravě často najdete mnohem lepší řešení než jste původně předpokládali.

10. Kozoroh – popřemýšlejte, jestli jste v poslední době neslibovali příliš mnoha lidem příliš mnoho. Lidé vás začínají podezírat, že více mluvíte než jste schopni vykonat. Pokuste se nyní nějaký čas nikomu nic nového neslibovat, nezařizovat či nevymýšlet a věnujte se jen tomu co jste slíbili dříve.

11. Vodnář – možná někde trochu zakopnete. Nebude to něco milého, ale ve skutečnosti by to nemělo mít nějaké závažnější důsledky, takže nepanikařte a pokuste se přijmout rány osudu se vztyčenou hlavou. Panika nebo přílišná zkroušenost by z drobného problému mohly vytvořit něco nepříjemnějšího.

12. Ryby – na konci týdne byste měli být ve správné zádumčivé náladě, která by vám mohla pomoci promyslet některé závažné osobní záležitosti. Neplánujte si nic akčnějšího na víkend, čím více klidu tím lépe, protože řešení, která vás napadnou budou ta správná.