Horoskopy od 02-08-2010 do 08-08-2010

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý první týden roku 2010

1. Beran – abyste se cítili úplně fit, budete muset věnovat hodně času různým aktivitám sportovnějšího typu. Zároveň nezaškodí procvičit i své mozkové buňky, protože díky tomu všemu budete mít velmi solidní šanci navázat nové a pro budoucnost zajímavé kontakty. Ale k ničemu nepřistupujte romanticky, pragmatismus je základním znakem nadcházejícího týdne.

2. Býk – pokuste se vyhýbat stresovým situacím. Pokud chcete být naprosto fit, je to základní věc, kterou pro sebe můžete udělat. Samozřejmě, že náhodu neovlivníte, ale velmi dobře znáte své okolí a možnosti a s trochou opatrnosti může být tento týden celý váš.

3. Blíženci – v prvních dvou třetinách týdne vás bude ovládat náladovost. Nepředvídatelné a neovladatelné skoky nebudou mít dobrý vliv ani na vás ani na vaše okolí. Jistá stabilizace by měla nastat až kolem víkendu, tam se i objevuje jistá možnost navázání nějakého zajímavého kontaktu.

4. Rak – pokuste se využít nadcházející dny k navázání bližších vztahů s vašimi nejbližšími. Hvězdy vám dávají k disposici větší citlivost na potřeby a nálady druhých a byla by škoda, kdybyste aktuální příležitost nevyužili.

5. Lev – ve vašem okolí se objeví spousta nového a na první pohled zajímavého. Ale nemusíte tomu vůbec věnovat větší pozornost. Jde pouze o naprosto přelétavé čistě několikadenní záležitosti, které na vaše dlouhodobé fungování nebudou mít vůbec žádný vliv.


6. Panna – pravděpodobně zaschlechnete větší množství různých komplimentů, také od osob, od kterých byste nečekali nic dobrého. Potěší ale nemají větší význam. Ve svém okolí si musíte dát pozor na nějakou ženu, není vám sice nijak blízká, ale zároveň její aktivity vám mohou velmi škodit.

7. Váhy – lenost, tak by se dal jedním pojmem označit stav, který vás ovládne. Pro některé to po chvíli může znamenat i jistou otrávenost z nedostatku změn ale celkově by vám fyzický i intelektuální odpočinek měl udělat dobře. Jen nesmíte zapomínat na nejdůležitější záležitosti. Ty ačkoliv se vám asi nebude příliš chtít, není možno zameškat, protože by to mohlo mít nepříjemné důsledky v budoucnu.

8. Štír – někdo, kdo se o vás již delší dobu zajímá, by se měl velmi výrazně a dosti šokujícím způsobem projevit. Další rozvoj událostí záleží čistě jen na vaší reakci. Jinak dejte si pozor na větší výdaje, zvláště pokud se týkají takových záležitostí jako oblečení, parfémy či šperky. Zajímavé nabídky vás mohou zatáhnout za hranici, kterou byste jinak nepřekročili.

9. Střelec – v následujících dnech budete muset být dosti opatrní. Velmi jednoduše se můžete nalákat na věci, která vás ale v budoucnu přerostou. Pokuste se spíše tentokrát držet starých dobrých vyjetých kolejí a různé extravagance si raději nechte na jindy.

10. Kozoroh – v první polovině týdne pod tlakem nálady ale i okolí se budete mnohem více věnovat jiným lidem a různým společenským událostem. Můžete v tom dále pokračovat, ale skončí to velkou únavou na konci víkendu. Lepší variantou je věnovat druhou část týdne sobě a vlastním potřebám. Energii a nápady, kterými byste jinak plýtvali neužitečně na své okolí výtečně využijete pro své sebezdokonalení.

11. Vodnář – věnujte větší pozornost vůním. Jemné a přírodní místo osvěžujícího efektu mohou u vás přivolat jistý pocit únavy. Silné a výrazné spíše exotické a kořeněné vás naopak inspirují k větším výkonům. Máte v sobě hodně ukrytých sil, jen je je nutno trošku povzbudit.

12. Ryby – nudíte se ? Nemusíte si kupovat medvídka mývala. Otevřete libovolnou mapu vašeho nejbližšího okolí a rozhledněte se kolem sebe, kolik krás a zajímavostí je na dosah ruky a vy jste je nikdy neviděli. Pokud máte dojem, že vše blízko již výtečně znáte, zkuste si projít či projet několik dříve oblíbených ale již delší dobu nenavštívených tras. Budete překvapeni jak ten čas letí a kolik přináší změn.