Horoskopy od 23-08-2010 do 29-08-2010

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý čtvrtý týden roku 2010

1. Beran – bohužel budete se muset naučit prohrávat. Nezávisle na tom, kolik jste vložili do nějakého plánu úsilí, bohužel vám nevyjde. Dejte si pozor také na různé sliby, většina z nich bude bez pokrytí a pokud budete na ně sázet, nevyplatí se vám to.

2. Býk – někdo, koho jste si do dneška příliš nevšímali vás může velmi překvapit svými aktivitami. Bude záležet pouze na vás jak toho využijete. Pomohou vám v tom i hvězdy, které vám tento týden dávají do vínku lepší vztahy se svým okolím.

3. Blíženci – promluvte si s vaší nejbližší osobou. Něco vás již delší dobu trápí, ale nejste v tom sami. Díky upřímnému rozhovoru se vám podaří najít ideální řešení pro oba.

4. Rak – budete mít spoustu šarmu a vše bude nahrávat různým nezávazným flirtům. Jen si musíte dát pozor, vše by se mělo držet pouze v nevinné rovině zábavy. Pokud se necháte nalákat na něco závažnějšího, v budoucnu toho budete velmi litovat.

5. Lev – čeká vás nějaké důležité rozhodnutí, se kterým vám bohužel nikdo nebude schopen pomoci a vše bude pouze na vás. Také si dejte pozor na nové známé, potkáte někoho, kdo na první pohled bude vypadat jako někdo s podobnými názory a přístupem k životu, ale ve skutečnosti je to pouze přetvářka sloužící k upoutání vaší pozornosti.


6. Panna –  nezapomeňte o tom, že existuje velkorysost. Ať vás provází následujících sedm dní. Cokoliv dáte či s čímkoliv pomůžete či kdekoliv odpustíte, v budoucnu se vám to desetkrát vrátí. Takže i z čistě osobního, tak říkajííc sobeckého hlediska, to se prostě vyplatí.¨

7. Váhy – nový týden bude spíše nudnější a na konci léta budete mít pocit, že vše důležité a zajímavé se již odehrálo. Také vás bude trochu trápit svědomí, ale ve skutečnosti nejste na vině, to jen okolí vám vnucuje takový pocit.

8. Štír – dejte si pozor, abyste nepromrhali dary nabídnuté osudem. V těchto dnech se na vás několikrát usměje z nenadání štěstí a pokud postoupíte rozumně, tak váš zisk může být dlouhodobý. Samozřejmě můžete podlehnout nějakým aktuálním náladám, nic hrozného se také nestane, jen máte prostě na víc.

9. Střelec – někdo ve vašem okolí není příliš upřímný. Přesněji řečeno za milými úsměvy se ve skutečnosti skrývá nechuť a ruka s kudlou za zády. Nejpravděpodobněji jde o nějakou ženu spíše staršího věku. Zatím nereagujte přímo, pouze pokud zjistíte nějaký konkrétní dopad pomluv či činů, uveďte vše na pravou míru.

10. Kozoroh – to chce klid a nohy v teple, no možná pokud nepřijde nějaké větší ochlazení, tak to druhé si můžete odpustit. Ale jinak trocha klidu by vám prospěla. Naberete více sil, budete mít více nových a originálních nápadů. A práce není zajíc a neuteče.

11. Vodnář –  máte sice hodně plánů, ale ne vše se vám podaří uskutečnit. Může se před vámi objevit nějaká zajímavá nabídka na dlouhodobější společnou činnost, ve svém rozhodování se spolehněte hlavně na intuici.

12. Ryby – dávejte si v následujícím týdnu zvýšený pozor na silnici. Pamatujte si hlavně, že  problémy může způsobit i někdo jiný, pouze vaše opatrnost nemusí stačit. Pokuste se také vyřešit nějaké dlouhodoběji přetrvávající konflikty v rodině, všechny už unavují a musí se najít někdo, kdo bude mít rozum a vytáhne první ruku k porozumění.