Beran – horoskop na rok 2011

Berani se rádi poddávají okamžitým podnětům. První polovina roku bude nejistá, protože vás události dotlačí k zabývání se minulostí, ačkoliv vy byste mnohem raději řešili budoucnost, ale váš tvrdohlavý charakter si s tím poradí. V druhé polovině roku přijde trochu klidu, který vám umožní realizovat různá tajná přání a plánovat nové zajímavé aktivity. Budete jen muset pečlivě rozložit své síly, kterých budete mít jen omezené množstí, jinak je vydáte hned na začátku léta a na mnoho věcí později nestačíte.

nejlepší měsíce: květen, říjen, listopad

nejhorší měsíce: únor, duben, prosinec

Láska – čeká vás hodně štěstí, pokud nebudete chodit již dávno vyšlapanými stezkami a pokusíte se najít nový způsob na život. Zapomeňte na obavy a nepříjemnosti z minula a věřte člověku kterého milujete. V březnu vám hrozí návrat nějaké záležitosti z minula, vyřešte ji rozhodně a bez zbytečných komplikací. V říjnu se vám podaří definitivně uzavřít nemilé kapitoly a nic by vás již nemělo rušit.

Práce – připravujte se hlavně na červen a září. V těchto měsících vás čeká nejvíce změn a od vašeho přístupu bude záležet vaše budoucí pozice a úspěchy. Můžete mít jisté problémy s výřečností, pamatujte si hlavně, abyste neříkali věci, které nelze vzít zpět. Poznáte hodně nových a zajímavých osob. Pokuste se tyto kontakty pěstovat, mohou vám být průběžně velmi užitečné. I člověk, který vám mohl připadat naprosto bezvýznamný se v budoucnu může ukázat významnou pomocí.

Zdraví – je možné, že se nebudete cítit příliš dobře. Hlavně si nesmíte nalhávat, že je vám fajn, ve chvílích kdy vám rozhodně nebude. V takové situaci naprostým základem je odpočinek a nabírání sil, kterých budete mít pouze omezené množství. Pokuste se dbát o správnou životosprávu, sportujte, ale spíše jen rekreačne, vyhýbejte se věcem, které vás naprosto odrovnají. Snažte se hodně spát. Nedůležitější je nebírat energii v zimě, na jaře vám s pomocnou rukou přijde i matka příroda.