Býk – horoskop na rok 2011

Rok 2011 bude rokem těžké dřiny ale zároveň nečekaně krásné úrody. Bude vám dopřáno plně realizovat své ambice, čeká vás nějaká velmi prospěšná změna. Nebudete jen tak sedět a čekat na vývoj událostí, pro vaše znamení náročná práce není něčím nepříjemným, ale zajímavou výzvou. A k těmto výzvám se postavíte hrdě čelem.

nejlepší měsíce: květen, červen, září, říjen

nejhorší měsíce: únor, březen

Láska – srdcové problémy pro vás nebudou v roce 2011 příliš důležité. Různé jiné činnosti vás zaměstnají na tolik, že na citové záležitosti vám prostě nezbyde příliš času. Na to ale musíte dávat pozor, aby váš nejbližší se tím necítil dotknut nebo neměl pocit, že ho přehlížíte. Čekejte hodně podpory, ale nebude neomezená. V červenci se objeví možnost zajímavého flirtu, jen na vás bude záležet, kam až necháte věci zajít.

Práce – různé aktivity, které jste začali v roce 2010, začnou přinášet na začátku roku 2011 pozitivní efekty. Nesmíte jen polevit a kujte železo dokud je žhavé. Čekají vás zajímavé výzvy, které jste schopni realizovat a jejich realizace vám přinese pocit sebeuspokojení. Pokud vám někdo podá pomocnou ruku, neodmítejte ji, pomůže vám to napnout síly ještě více a ke konci roku byste se měli dočkat krásné odměny za tvrdou práci.

Zdraví – stresu se nevyhnete. Bude to důsledek tvrdé práce a také náročných rozhodnutí která vás čekají. Proto využívejte každou volnou chvíli k aktivnímu i pasivnímu odpočinku, podle toho co situace vám umožní. Zvláště na jaře dobíjejte baterky co nejvíce, víkendy, svátky, volna, to bude ta správná chvíle, kdy necháte odpočinou své unavené tělo a mysl. Celý rok si dávejte pozor na játra.

One thought on “Býk – horoskop na rok 2011

Comments are closed.