Blíženci – horoskop na rok 2011

Budete hodně přemýšlet a nebude to na škodu, pokud své myšlenky budete i realizovat. Čeká vás hodně důležitých rozhodnutí, na které nelze reagovat zbrkle. K úspěchu vám tentokrát dopomůže i velká dávka štěstí, jen si ho nesmíte nechat proplout mezi prsty. Nekoncentrujte se pouze na sobě, starejte si i o rodinu a přátele, jejich rady vám mnohokrát zachrání kůži. Ačkoliv vám leckdy vměšování do vašich záležitostí půjde na nervy, nedejte to na sobě znát a přemýšlejte o tom co říkají. Velmi často vědí lépe než vy co je pro vás dobré.

nejlepší měsíce – únor, červenec, říjen

nejhorší měsíce – březen, září

Láska – jedno dlouhodobé přátelství se může pomalu měnit na něco více. Můžete určit jasné hranice a ty nebudou překročeny a nebo se oddáte příležitosti. Bohužel většina otázek, které si v citových záležitostech položíte, nebude mít jasnou odpověď. Nejlepší bude, pokud se spolehnete na intuici. Srpen bude váš nejvášnivější měsíc.

Práce – čeká vás několik zajímavých nabídek a setkání s lidmi, kteří na váš pracovní život budou mít výraznější vliv. Obecně rok 2011 by měl být rokem mnoha úspěchů, podmínkou pro to, aby trvaly celý čas je skromnost. Pokud se začnete naparovat, případně i chlubit cizím peřím, čeká vás tvrdý pád. Můžete mít vše a také můžete přijít o většinu toho co jste již vybudovali. Dejte si také pozor na to co o vás říkají jiní, pomluvy mohou napáchat hodně škody, za kterou nebudete moci.

Zdraví – od začátku roku budete hodně dbát na své zdraví, ale kolem konce května začnete pochybovat, jestli máte být tak důslední. Máte. Pokud sklouznete k různým nezdravým návykům, jak například málo spánku, nepravidelné stravování, příliš mnoho kofeinu či nedostatek pohybu, připravíte se velmi rychle o tu správnou energii. A pro druhou polovinu roku jí budete potřebovat přehršle.