Rak – horoskop na rok 2011

Váš pancíř vám často pomáhá snášet rány osudu a nepřízeň okolí. Ale nemůžete se pod ním schovávat celý rok. Kolem dubna přijde chvíle, kdy schovávání hlavy a couvání před problémy přinese mnohem více škody než užitku. Nastavte se pozitivně, pokud se nebudete strachovat a promyslíte si své konání, druhá polovina roku bude vaše.

nejlepší měsíce: červenec, srpen, prosinec

nejhorší měsíce: únor,  duben, září

Láska – vsaďte na samostatnost a nezávislost. Být stále opečováván může být krásné, ale dříve nebo později váš protějšek bude mít dojem, že má další dítě a ne partnera. A to mu může začít velmi vadit. V září se před vámi objeví na první pohled zajímavá možnost na malý románek, ale je to jen první náhled. Realizace by přinesla více škod než potěšení.

Práce – pokud děláte něco, co vás nenaplňuje nebo je pro vás nutný každodenní kontakt s lidmi, které ve skutečnosti nesnášíte, možná rok 2011 je ideální pro radikální řez. Hodně lidí vás bude za to kritizovat a vnášet tisíce připomínek, jen abyste vše dělali po starém. Ale nenechte se zviklat. Jde přeci o vás a ne o ně, oni nemají vaše pocity a ani nebudou nést důsledky vašich rozhodnutí či nerozhodnutí.

Zdraví – v první polovině roku se budete uvnitř dost rozčilovat. Vztek nelze jen tak dusit v sobě, ale také ho nemůžete přenášet na jiné. Možná nejlepší bude, když najdete příčiny vaší špatné nálady a ty poté odstraníte. Pokud to nepůjde, pokuste se někomu důvěryhodnému svěřit, pomůže vám. V létě si dávejte pozor na žaludek, celý rok se věnujte nějakému sportu.